Sylwia Bomba podzieliła się radosną nowiną! Jej rodzina się powiększyła

Sylwia Bomba
Sylwia Bomba
Źródło: MWMEDIA
Sylwia Bomba zaskoczyła internautów ostatnią wiadomością na Instagramie. Okazało się, że rodzina gwiazdy TTV powiększyła się. Jak się okazało siostra uczestniczki "Gogglebox. Przed telewizorem" została mamą, a Sylwia Bomba otrzymała propozycję zostania... matką chrzestną.

Sylwia Bomba dała się poznać szerszej publiczności w programie TTV "Gogglebox. Przed telewizorem", gdzie od kilku lat zasiadała na kanapie z przyjaciółką Ewą Mrozowską, aby komentować znane i popularne produkcje telewizyjne. W ostatnich sezonach Sylwii Bombie towarzyszyła Liliana Antoniak.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

Sylwia Bomba o patchworkowej rodzinie. Chciałaby zostać macochą

Sylwia Bomba i Grzegorz Collins tworzą patchworkową rodzinę

Obie panie bardzo szybko zyskały popularność, a widzowie chcieli śledzić ich życie prywatne w mediach społecznościowych. To właśnie z nich mogli się dowiedzieć o różnych perypetiach miłosnych Sylwii Bomby. Uczestniczka programu TTV kilka lat temu była w związku z Jackiem, z którym doczekała się córki Tosi.

Niestety, relacja nie przetrwała próby czasu, a w 2022 r. media obiegła smutna wiadomość o śmierci byłego partnera Sylwii Bomby. Po tym trudnym czasie celebrytka spotykała się przez kilka miesięcy z tajemniczym mężczyzną, który miał złapać świetny kontakt z jej córką, o czym ta sama zapewniała w wywiadach, jednak i ta relacja nie przetrwała próby czasu.

Sylwia Bomba nie kryła się z życiem uczuciowym przed mediami i chętnie dzieliła się szczegółami z internautami. Przez kilka miesięcy była singielką, aż do września ubiegłego roku, kiedy w mediach pojawiły się zdjęcia paparazzi, na których mogliśmy zobaczyć Sylwię Bombę wypoczywającą na wakacjach w towarzystwie Grzegorza Collinsa.

Po kilku tygodniach para potwierdziła swój związek i teraz tworzą szczęśliwą i kochającą się rodzinę. Sylwia Bomba nie kryje, że wraz z Grzegorzem Collinsem są patchworkową rodziną, gdyż jej ukochany ma nastoletnią córkę z poprzedniego związku, z którą gwiazda TTV ma bardzo dobre relacje.

Sylwia Bomba z córką i Grzegorz Collins
Sylwia Bomba z córką i Grzegorz Collins
Źródło: MW MEDIA

Rodzina Sylwii Bomby się powiększyła!

Kilka dni temu Sylwia Bomba i Grzegorz Collins zostali zapytani przez reporterkę serwisu Jastrząb Post o powiększenie rodziny. Grzegorz Collins odpowiedział na to żartobliwie:

"Jest na to przestrzeń" - wyznał.

Sylwia Bomba szybko dodała:

"Myślę, że to pytanie jest takie, że nie chcielibyśmy na nie odpowiadać. Rozmawiamy na te tematy, były już takie rozmowy, ale nie zdradzimy wam, do jakich wniosków doszliśmy" - powiedziała gwiazda.

Teraz poinformowała fanów o radosnej nowinie. Okazuje się, że siostra gwiazdy TTV właśnie została mamą, a Sylwia Bomba została poproszona o bycie matką chrzestną dla siostrzenicy.

"Będę matką chrzestną! Moja siostra urodziła córeczkę" - napisała uradowana gwiazda.

Sylwia Bomba zostanie matką chrzestną
Sylwia Bomba zostanie matką chrzestną
Źródło: Instagram

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas znaleźć również na TikToku, FacebookuInstagramie. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas. 

Autor: Aleksandra Czajkowska

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości