David Beckham śpiewa świąteczny hit Mariah Carey. Żona ukradkiem nagrała go w kuchni

Autor:
Anna
Pawelczyk-Bardyga
David Beckham przekazał swojego Instagrama ukraińskiej lekarce

Victoria Beckham opublikowała w sieci krótki film, na którym widać jak jej mąż śpiewa świąteczny hit Mariah Carey "All I Want for Christmas Is You". David Beckham początkowo nie wiedział, że jest nagrywany, a fani byli zauroczeni jego zachowaniem. "Pozytywny gość" - oceniali.

Victoria i David Beckhamowie tworzą jedną z najgorętszych par w show-biznesie. Małżonkowie niedawno świętowali 23. rocznicę ślubu, a ich miłość mimo upływających lat wciąż kwitnie. Zakochani budzą ogromne zainteresowanie na całym świecie, a swoim idyllicznym wręcz życiem chętnie się chwalą w mediach społecznościowych. Niedawno para zaczęła się przygotowywać do Bożego Narodzenia, a w ich domu zapanował świąteczny klimat.

Aleksandra Adamska o przygotowaniach do świąt
Aleksandra Adamska o przygotowaniach do świąt Aleksandra Adamska o Bożym Narodzeniu. Wiemy, jak przygotowuje się do świąt

David Beckham śpiewa świąteczny przebój Mariah Carey

Victoria Beckham nagrała swojego męża z ukrycia i pokazała, jak śpiewa jeden z największych, świątecznych hitów wszechczasów - singiel Mariah Carey "All I Want for Christmas Is You". Piłkarz popijał kawę, przeglądał sieć i przy okazji też śpiewał, nie wiedząc jednocześnie, że ukochana rejestruje jego popis wokalny.

Victoria Beckham nie ukrywała rozbawienia sytuacją i w pewnym momencie oceniła popisy sportowca.

"Strasznie się z tym męczysz. Wiesz o tym?" - rzuciła.

David Beckham w końcu zorientował się, że nagrywa go żona i postanowił udowodnić, że tak naprawdę potrafi dobrze śpiewać. Victoria Beckham udostępniła nagranie na TikToku, a internauci byli zachwyceni.

"Ma tak samo, jak większość zwykłych ludzi. Nuci sobie tę piosenkę, pozytywny gość";

"Mógłby być Spice Girl";

"Nie dość, że piękny, to jeszcze śpiewać umie" - komentowali fani.

Victoria i David Beckhamowie zakochali się w sobie od pierwszego wejrzenia

Victoria i David Beckhamowie zakochali się w sobie, gdy on był początkującym piłkarzem, a ona wielką gwiazdą zespołu Spice Girls. Piłkarz oglądał razem z kolegą z drużyny teledysk do utworu "Wannabe" i gdy tylko zobaczył szczupłą, ściętą na krótko brunetkę, powiedział: "Ta dziewczyna będzie moją żoną".

Para poznała się w 1997 roku i od razu dopadła ich strzała amora. Victoria Beckham do dziś utrzymuje, że również z jej strony była to miłość od pierwszego wejrzenia. Gwiazda zobaczyła po raz pierwszy ukochanego w piłkarskim vip lounge i ponoć poczuła, że to właśnie ten jedyny. Najbardziej spodobało się jej to, że jako jedyny z drużyny nie siedział z kolegami, tylko w towarzystwie rodziców i siostry.

"Odniosłam wrażenie, że mamy wiele wspólnego. Nie wiedziałam, kim jest, bo kompletnie nie interesowałam się piłką. Ale bardzo mi się spodobał. Dostrzegłam, że jest blisko związany z rodziną i że jest dżentelmenem. Wpadłam po uszy" - wspominała podczas rozmowy z "W Magazine".

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Anna Pawelczyk-Bardyga

Źródło zdjęcia głównego: Getty Images

Pozostałe wiadomości