Victoria Beckham nie chce podgrzewać konfliktu z Nicolą Peltz? Wstawiła "dyplomatyczne" zdjęcie

Victoria Beckham, Nicola Peltz i Brooklyn Beckham w Paryżu
Victoria Beckham, Nicola Peltz i Brooklyn Beckham w Paryżu
Źródło: Getty Images
Zagraniczne media wciąż rozpisują się o konflikcie na linii Victoria Beckham — Nicola Peltz. Niedawno modelka potwierdziła, że nie jest to wymysł tabloidów i rzeczywiście jej relacje z teściową są napięte. Tymczasem słynna projektantka mody konsekwentnie nie komentuje medialnych doniesień.

Jak przyznała Nicola Peltz, z Victorią Beckham poróżniła ją kwestia sukni ślubnej, którą miała założyć na ślub z synem projektantki. Pełne przepychu wesele modelki i Brooklyna Beckhama było jednym z najgłośniejszych wydarzeń medialnych tego roku. Victorii Beckham zależało na tym, aby jej synowa do ślubu poszła w sukni jej projektu. Ostatecznie Nicola Peltz wybrała kreację Valentino Haute Couture, co stało się przyczyną niechęci teściowej.

Konflikt Victorii Beckham z Nicolą Peltz

Chociaż brytyjskie tabloidy analizują każdy ruch obu pań, to Victoria Beckham do tej pory konsekwentnie nie reaguje na spekulacje na temat konfliktu z Nicolą Peltz. Jednak jak donoszą to, że modelka publicznie potwierdziła to, że pokłóciła się z teściową, przelało czarę goryczy. Victoria i David Beckham mieli przeprowadzić poważną rozmowę z synem Brooklynem. Rodzice chłopaka nie chcą, żeby szczegóły ich życia rodzinnego były przedmiotem medialnych plotek. Nicola Peltz w odwecie pochwaliła się na Instagramie zdjęciem, na którym Brooklyn Beckham przytula się do jej matki - Claudii Heffner Peltz. Victoria Beckham także dodała na swój profil rodzinną fotografię.

Małgorzata Rozenek-Majdan stylizuje męża? "Pokazuję mu swoje pomysły"
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Victoria Beckham opublikowała rodzinne zdjęcie 

Cały klan Beckhamów przebywa obecnie w na Fashion Weeku w Paryżu. Victoria Beckham starannie przygotowała się do pokazu mody, podczas którego zaprezentowała najnowszą kolekcję. Mogła tego dnia liczyć na wsparcie całej rodziny. Na widowni zasiadł jej mąż, synowie, córka, synowa, a także szefowa magazynu "Vogue" Anna Wintour i Edward Enninful z brytyjskiego "Voague'a".

"To Paryż, kochanie! Jestem wdzięczna za moją rodzinę i magazynowi 'Vogue' za to, że wspiera mnie w tej podróży" - napisała projektantka na Instagramie pod rodzinnym zdjęciem.

Nicola Peltz i Brooklyn Beckham zapozowali do zdjęcia przytuleni i dopasowali się nawet stylizacjami. Modelka pogratulowała teściowej na InstaStories "pięknego pokazu". Czyżby udało się zażegać konflikt? A może celebryci robią tylko dobre miny do złej gry?

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale nadal trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Czytaj też:

Autor: Kamila Jamrożek

Źródło zdjęcia głównego: Getty Images

podziel się:

Pozostałe wiadomości