Demi Moore odwiedziła Bruce'a Willisa z okazji jego urodzin. Pokazała zdjęcia

Bruce Willis i Demi Moore
Bruce Willis i Demi Moore
Źródło: Phil Faraone/VMN18/Getty Images For Comedy Central
Demi Moore odwiedziła Bruce'a Willisa z okazji jego 69. urodzin. Słynna aktorka opublikowała zdjęcie z rodzinnego spotkania na Instagramie i pokazała fanom, jak obecnie wygląda chory na afazję gwiazdor Hollywood.

Bruce Willis ponad dwa lata temu zrezygnował z błysku fleszy i wycofał się z życia w show-biznesie. Niedługo potem okazało się, że słynny aktor choruje na afazję, czyli nieuleczalną formę demencji. Przypadłość ta objawia się różnymi zaburzeniami, szczególnie w zakresie mowy.

Dalsza część artykułu poniżej materiału wideo.

Karolina Gruszka choruje na stwardnienie rozsiane
Karolina Gruszka choruje na stwardnienie rozsiane. "Choroba przychodzi, jest rzut, a potem się cofa"
Karolina Gruszka choruje na stwardnienie rozsiane. "Choroba przychodzi, jest rzut, a potem się cofa"
Źródło: Co za Tydzień Online/x-news

Demi Moore pokazała, jak obecnie wygląda Bruce Willis

Bruce Willis jest szczęśliwym mężem Emmy Heming, z którą doczekał się dwójki dzieci. W przeszłości aktor był także mężem Demi Moore, która urodziła mu trzy córki. Para mimo rozwodu wciąż utrzymuje przyjacielskie relacje. Aktorka często odwiedza chorego byłego męża, co pokazuje fanom w sieci.

19 marca 2024 roku Bruce Willis skończył 69 lat. Z tej okazji spotkała się z nim właśnie Demi Moore. Gwiazda opublikowała na Instagramie kilka zdjęć, w tym to, na którym trzyma byłego męża czule za rękę. Na kolejnych fotografiach widzimy także aktora w towarzystwie wnuczki oraz archiwalny kadr ich rodziny.

"Wszystkiego najlepszego Will. Kochamy cię i jesteśmy za ciebie bardzo wdzięczni" - napisała Demi Moore.

Demi Moore i Bruce Willis po rozwodzie zostali przyjaciółmi

Demi Moore ma za sobą kilka głośnych związków, jednak jej najbardziej rozpoznawalnym partnerem był zdecydowanie Bruce Willis. Par pobrała się w 1987 roku i przez 13 lat uchodziła wręcz za małżeństwo idealne i w tym czasie doczekali się trzech córek. W 2000 roku aktorzy poinformowali o rozstaniu i szybko zdecydowali się na rozwód.

Chociaż drogi Bruce'a Willisa i Demi Moore się rozeszły, byli małżonkowie do dziś są dobrymi przyjaciółmi. Aktor był nawet obecny na drugim ślubie swojej byłej żony, która w 2005 roku wyszła za Ashtona Kutchera. Ten związek jednak również nie przetrwał próby czasu i w 2013 roku Demi Moore znów wzięła rozwód. Bruce Willis natomiast w 2009 roku poślubił Emmę Heming, która jest z nim do dziś.

Kobieta od razu zaakceptowała patchworkową rodzinę męża i również utrzymuje z Demi Moore przyjacielskie stosunki. Emma Heming i Bruce Willis mają razem dwójkę dzieci, które są jeszcze stosunkowo małe. Na co dzień to właśnie aktorka i ich dwie młode córki opiekują się chorym gwiazdorem.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas znaleźć również na TikToku, FacebookuInstagramie. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas. 

Autor: Anna Pawelczyk-Bardyga

Źródło zdjęcia głównego: Phil Faraone/VMN18/Getty Images For Comedy Central

podziel się:

Pozostałe wiadomości