Dominika Gwit nie chce ujawnić imienia dziecka. Teraz zdradziła powód

Dominika Gwit
Dominika Gwit nie chce zdradzać imienia dziecka
Źródło: MWMEDIA
Dziecko Dominiki Gwit ma już dziewięć miesięcy. Aktorka urodziła ślicznego chłopca, ale do dziś nie zdradziła jego imienia. Fani wciąż o to dopytują. Mimo że gwiazda zamieszcza w mediach społecznościowych wiele zdjęć malucha, to w tej jednej kwestii jest nieustępliwa. Dopiero teraz zdradziła, dlaczego milczy w sprawie imienia.

Dominika Gwit dzieli się z obserwatorami na Instagramie sporą częścią życia prywatnego. Odkąd dowiedziała się, że zostanie mamą, radziła się fanów w kwestii przygotowania się na narodziny dziecka, a później sama opowiadała o swoim doświadczeniu. Co prawda nie pokazuje twarzy dziecka, ale zamieszcza w sieci sporo jego zdjęć i filmików.

Dalsza część artykułu poniżej materiału wideo.

Renata Kaczoruk na temat macierzyństwa. "Zawsze chciałam być mamą"

Dominika Gwit nie chce zdradzać imienia dziecka

Dominika Gwit udzieliła wywiadu dla Jastrząb Post, w którym opowiedziała, jak wygląda jej życie po urodzeniu dziecka. Aktorka doceniła swojego męża, który jest bardzo wspierający i cieszy się jej szczęściem, tym, że wróciła do pracy. Gwiazda zdradziła, że ma zajęte tylko weekendy, a w tygodniu w pełni poświęca się synkowi.

Co ją najbardziej zaskoczyło w macierzyństwie?

"Każdy dzień zaskakuje, dziecko się rozwija i to jest nieprawdopodobne, że można patrzeć na to, jak człowiek rośnie i codziennie rozwija nowe umiejętności. To jest cud" - podkreśliła.

Reporterka Jastrząb Post zapytała Dominikę Gwit o imię synka. Aktorka w końcu zdradziła powód, dlaczego tak bardzo je ukrywa.

"Dlatego, żeby nie było jego danych w Internecie, bo jak powiem to w mediach społecznościowych, to od razu wszyscy będą o tym pisać, udostępniać jego zdjęcia, podawać jego imię i nazwisko, a po co mu to, jak będzie chciał kiedyś założyć media społecznościowe, to założy i wszyscy będą wiedzieli, kim jest. Uznaliśmy, że w tym szalonym świecie takie niemowlę nie musi być nikomu znane" - wyjaśniła.

Dominika Gwit o chorobie. Apeluje do fanów

W tym samym wywiadzie Dominika Gwit opowiedziała o życiu z chorobą autoimmunologiczną. Aktorka zmaga się również z wahaniami wagi.

"Jestem pod kontrolą lekarzy, leczę swoją chorobę, wszystko jest ok. Dzięki temu, że się leczę, jestem cały czas taka sama. Na tym polega moja choroba, czyli zespół metaboliczny, nie trzymasz wagi, ona ciągle się waha, ciągle się wszystko rozwala, chudniesz, a i tak później to wszystko nie ma sensu" - zwierzyła się reporterce Jastrząb Post.

Dominika Gwit przekazała ważny komunikat dla fanów. Podkreśliła znaczenie regularnych badań.

"Trzeba się leczyć, trzeba znaleźć dobrych lekarzy. W dzisiejszych czasach choroby autoimmunologiczne to jest koszmar. Co chwilę się słyszy, że ktoś ma chorą tarczycę, insulinooporność, cukrzycę itd. To jest wszystko immunologia. Ją trzeba badać, ją trzeba kontrolować" - apelowała.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Kalina Szymankiewicz

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości