Gwiazdy

Dominika Gwit w masce tlenowej. Fani zaniepokojeni

Gwiazdy

Autor:
Aleksandra
Czajkowska
Dominika Gwit zaniepokoiła fanów

Dominika Gwit udostępniła na Instagramie relację, na której ma na sobie maskę tlenową. Fani ciężarnej aktorki zaniepokoili się jej stanem, jednak gwiazda szybko wyjaśniła całą sytuację. Okazało się, że cierpi na zapalenie zatok.

Dominika Gwit kilka tygodni temu ogłosiła, że wraz z mężem spodziewają się dziecka. Aktorka często zamieszcza w mediach społecznościowych informacje o tym, jak się czuje. Jednak jej ostatni set InstaStories zaniepokoił internautów.

Julia von Stein o pracy w branży funeralnej. Wyznała, czy wierzy w duchy
Julia von Stein o pracy w branży funeralnej. Wyznała, czy wierzy w duchy Julia von Stein o pracy w branży funeralnej. Opowiedziała czego obawia się jej tata

Dominika Gwit dodała zdjęcie w masce tlenowej

Aktorka znana z serialu "Przepis na życie" dodała zdjęcie w masce tlenowej. Szybko jednak wyjaśniła, dlaczego ją założyła.

Dominika Gwit w krótkim nagraniu powiedziała:

"Słuchajcie, każdy, absolutnie każdy, kto cierpi na chroniczne zapalenie zatok, dokładnie wie, kiedy przychodzi jesień. Wrzesień równa się zapalenie zatok i ciągnie się to do marca, bo czemu nie? I właśnie dzisiaj rano się z dzidziorem obudziliśmy i wszystko zawalone. Spokojnie, spokojnie, myślałam o tym już od wielu miesięcy i przebyłam wiele rozmów z lekarzami i jestem przygotowana, co robić z zatokami w ciąży. Nie ma tragedii, więc mam nadzieję, że jakoś to wyprowadzę" - wyznała.

Dominika Gwit w masce tlenowej
Dominika Gwit w masce tlenowej Dominika Gwit w masce tlenowej Źródło: Instagram

Dominika Gwit spodziewa się dziecka

Przy okazji aktorka pokazała zakupy, które zrobiła dla dziecka. Dominika Gwit kupiła niebieskie ciuchy dla synka i dodała, że to jej ulubiony kolor. Przypomnijmy, że aktorka na początku sierpnia ogłosiła, że wraz z mężem spodziewają się pierwszego dziecka.

Miesiąc później na Instagramie dodała filmik, w którym ogłosiła płeć maluszka. Okazało się, że aktorka spodziewa się synka.

Pod nagraniem pojawiło się wiele komentarzy z gratulacjami.

"Ale super!", "Wszystkiego dobrego dla was", "Gratuluję z całego serca", "Dawaj znać, jak się czujecie" - czytamy.

Mężem aktorki jest Wojciech Dunaszewski, montażysta telewizyjny. Para poznała się w 2016 r. podczas premiery spektaklu 2 w Teatrze Hugonówka w Konstancinie. 22 czerwca 2017 r. zaręczyli się, a 7 lipca 2018 r. wzięli ślub.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Aleksandra Czajkowska

Źródło zdjęcia głównego: ANDRAS SZILAGYI/MWMEDIA

Pozostałe wiadomości