Dominika Tajner nie dostała zaproszenia na jubileusz Ich Troje. Odpowiedziała byłemu mężowi

Dominika Tajner nie dostała zaproszenia na jubileusz Ich Troje
Dominika Tajner nie dostała zaproszenia na jubileusz Ich Troje
Źródło: MWMEDIA
Ich Troje ma już 25 lat! Zespół świętuje swój jubileusz, dając serie koncertów i spotykając się ze swoimi fanami. 13 sierpnia zagrał w Mrągowie, ale na uroczystość nie została zaproszona Dominika Tajner, która przez sześć lat była menedżerką zespołu. Była żona Michała Wiśniewskiego nie ukrywa swojego rozczarowania. Lider Ich Troje próbował załagodzić sytuację i wspomniał też o uczuciach swojej obecnej żony - Poli Wiśniewskiej.

Dominika Tajner była czwartą żoną Michała Wiśniewskiego. Pobrali się 30 czerwca 2012 roku. Córka Apoloniusza Tajnera odgrywała ważną rolę nie tylko w życiu prywatnym lidera Ich Troje, ale również w życiu zespołu. Koniec tego małżeństwa nastąpił 30 września 2019. Pół roku później Michał Wiśniewski poślubił Polę Wiśniewską.

Dominika Tajner była menedżerką Ich Troje

W 2013 roku Michał Wiśniewski i Dominika Tajner po raz pierwszy opowiedzieli o swojej miłości w wywiadzie dla "Vivy". Byli w sobie szaleńczo zakochani i twierdzili, że odnaleźli bratnie dusze. Dominika Tajner przyznała, że nie była najszczęśliwszą osobą, gdy objęła funkcję menedżerki Ich Troje.

"W pewnym momencie pojawił się obok nas człowiek, który chciał pełnić tę funkcję. Budził jednak moje obawy. Więc innego wyboru nie było. Nie do końca byłam przekonana, czy to jest dobry pomysł, żebym była menedżerem Michała. Umówiliśmy się: 'Ty śpiewaj, a ja zajmę się resztą'. Pierwsze pół roku było ciężkie. Nie ma nic lepszego niż być menedżerem artysty na szczycie, bo tylko odbierasz telefony i negocjujesz stawki. Sytuacja Michała była inna. Musiałam ciągnąć w górę" - opowiadała wtedy w wywiadzie.

Michał Wiśniewski skomentował słowa żony i dodał, że "nikt od niej lepiej by tego nie posklejał". Teraz Dominika Tajner nie otrzymała zaproszenia na koncert z okazji jubileuszu Ich Troje. Jednak przed rozpoczęciem wydarzenia zamieściła dosadny wpis w mediach społecznościowych.

Za parę minut zaczyna się kolejny jubileusz Ich Troje [...] Trzymam za was mocno kciuki, chociaż muszę przyznać, że doszło do lekkiego faux pas, ponieważ ja ten zespół prowadziłam sześć lat, z tego, co dobrze pamiętam, a na jubileusz zaproszona nie zostałam. Mam nadzieję, że to jakieś głupie przegapienie. Tak czy inaczej, Michał, Jacek, Ania, trzymam za was mocno kciuki
- napisała na Instagramie.

Były mąż Dominiki Tajner postanowił odpowiedzieć na jej zarzut.

Anna Świątczak o początkach w zespole Ich Troje. Wszystko zmieniło się, kiedy wyszła za Michała Wiśniewskiego
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Jubileusz Ich Troje. Michał Wiśniewski tłumaczy, dlaczego nie zaprosił byłej żony

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie

Michał Wiśniewski wyjaśnił swoją postawę w rozmowie z serwisem Pomponik. Stwierdził, że nie zaprosił na jubileusz swojej byłej żony, bo byłby to dyskomfort dla jego obecnej ukochanej.

"Dziwnie to zabrzmi, ale to jest bardzo niewdzięczna rola, zapraszanie byłych żon na swój jubileusz. Dominika, ja mam nadzieję, że bierzesz to pod uwagę. Kiedy śpiewasz piosenkę dla swojej żony, to jest mega niefajne. Dla mnie najważniejsze jest samopoczucie Poli i mam nadzieję, że czuła się dobrze" - wyznał.

Dominika Tajner nie zgodziła się z taką argumentacją.

Ale jednak uważam, że niezaproszenie mnie jako osoby, która zajmowała się i poświęciła się temu zespołowi przez sześć lat, to takie trochę niesmaczne i trochę małe faux pas jak dla mnie. Nie czuję się absolutnie urażona, obrażona, ale musiałam to nagrać, bo twoi fani trochę mnie do tego zmotywowali
- odpowiedziała byłemu mężowi.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Kalina Szymankiewicz

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości