Dominika Tajner w żałobie. Opublikowała poruszający wpis

Domnikia Tajner
Dominika Tajner opublikowała poruszający post. Nie żyje bliska jej osoba
Źródło: MWMEDIA
Dominika Tajner jest obecnie w żałobie. Była żona Michała Wiśniewskiego, zdecydowała się na zamieszczenie nekrologu wraz z poruszającym wpisem, w którego treści pożegnała bliską jej osobę. Co napisała?

Od początku 2022 roku Dominika Tajner, córka Apoloniusza Tajnera, zaczęła randkować z bokserem Mariuszem Wachem. Jakiś czas temu w rozmowie z cozatydzien.tvn.pl wyznała, że jest pewna, iż to jest miłość jej życia.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

Marta Malikowska o córce i żałobie
Marta Malikowska w poruszającej rozmowie. Wyznała co czuje niemal rok po śmierci Jacka "Budynia" Szymkiewicza

Dominika Tajner pożegnała niedoszłą teściową

Dominika Tajner zaskoczyła fanów swoim najnowszym postem udostępnionym w mediach społecznościowych. Gwiazda opublikowała bowiem nekrolog, a wraz z nim poruszający wpis, w którego treści żegna swoją niedoszłą teściową. 14 sierpnia zmarła Dorota Wach, matka boksera Mariusza Wacha. Przypomnijmy, że zakochani zaręczyli się ze sobą. W maju sportowiec oświadczył się swojej partnerce.

Z treści zamieszczonego przez Dominikę Tajner wpisu wynika, że miała rewelacyjne relacje ze swoją niedoszłą teściową. Była żona Michała Wiśniewskiego, za pośrednictwem Instagrama przekazała również kondolencje, wszystkim najbliższym Mariusza Wacha.

"Wczoraj odeszła cudowna kobieta, Mama Mariusza Wacha. Dorotko nie mówię żegnaj, lecz do zobaczenia. Kondolencje przekazuję wszystkich najbliższym Dorotki. Po więcej informacji zapraszam na Instagrama Mariusza Wacha. Spoczywaj w spokoju…" - napisała.

Dominika Tajner zaniepokoiła fanów

Dominika Tajner jakiś czas temu poważnie zaniepokoiła fanów. Córka Apoloniusza Tajnera za pośrednictwem swojego konta na Instagramie opublikowała niepokojące zdjęcie. Na udostępnionej relacji pokazała fotografię, na której mogliśmy zobaczyć jej rękę z wenflonem. InstaStories towarzyszył tajemniczy opis.

"Co nas nie zabije, to nas wzmocni... Tak to teraz przez jakiś czas będzie... Ale walczę o siebie i co więcej, nie odpuszczę!" - napisała.

Już wtedy mówiło się o tym, że ze względu na problemy ze zdrowiem Dominiki Tajner plany dotyczące ślubu córki Apoloniusza Tajnera i Mariusza Wacha będą musiały zostać przełożone na bardziej odległy termin. Z pewnością obecna sytuacja dotycząca śmierci ukochanej mamy boksera jeszcze bardziej odłoży w czasie wspomnianą uroczystość.

Dominika Tajner pokazała zdjęcie ze szpitala
Dominika Tajner pokazała zdjęcie ze szpitala
Dominika Tajner pokazała zdjęcie ze szpitala
Źródło: Instagram

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Norbert Żyła

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości