Dorota Gardias będzie śpiewać na eventach. "Przygoda się rozkręca"

Autor:
Anna
Pawelczyk-Bardyga
Dorota Gardias zaczyna przygodę z muzyką

Dorota Gardias idzie za ciosem i chce dalej rozwijać swoją pasję, jaką jest śpiewanie. Popularna pogodynka zapowiedziała swoim fanom, że będzie występować na muzycznych eventach. "Przygoda się rozkręca" - napisała.

Dorota Gardias zaskoczyła fanów w "Mask Singer". W jednym z ostatnich odcinków okazało się, że popularna pogodynka kryła się pod maską Róży, która czarowała swoim głosem widzów programu. Teraz gwiazda zrobiła kolejny krok do realizacji swojego największego marzenia.

Dorota Gardias będzie występować na eventach

Dorota Gardias opublikowała post na Instagramie, w którym przyznała, że idzie za ciosem. Pogodynka wstawiła zdjęcie, na którym jest na scenie i z mikrofonem w dłoni. Gwiazda zapowiedziała fanom, że będzie można posłuchać ją na eventach muzycznych i podała informacje do kontaktu.

 "Przygoda się rozkręca. Zaśpiewajcie ze mną" - napisała i dodała hasztagi: "śpiewaj ze mną", "przygoda", "szczęśliwa". 

Pod postem Doroty Gardias od razu zaroiło się od komentarzy. 

"Niesamowite... okazuje się, że masz inny talent, oszałamiający wygląd";

"Czekam na płytę";

"Jadę na twój koncert" - pisali zachwyceni fani. 

Działania swojej koleżanki ze stacji skomentowała także Anna Wendzikowska.

"I tak trzeba i tak ma być" - napisała.

Mateusz Banasiuk przygotowywał się do "Mask Singer" pod okiem komandosa
Mateusz Banasiuk przygotowywał się do "Mask Singer" pod okiem komandosa Mateusz Banasiuk wyjawił, jak wyglądały przygotowania do programu "Mask Singer". Rygor podczas nagrań i rady komendosa były codziennością

Dorota Gardias nagrywa piosenkę

Dorota Gardias tuż po odpadnięciu z programu "Mask Singer" udzieliła nam wywiadu, w którym zaznaczyła, że śpiewanie zawsze było jej największą pasją. Gwiazda, jeszcze zanim została pogodynką, zarabiała na życie, właśnie stając za mikrofonem. Gdy została zaproszona do nowego show stacji TVN, poczuła, że może spełniać marzenia. Dorota Gardias przyznała nam wtedy, że rozpoczęła nagrania nad pierwszą piosenką, którą chce wypuścić już niedługo. 

- Naprawdę kocham śpiewać, bawię się tym. Nie mam większych ambicji, by teraz nagle zostać piosenkarką i nagrywać płyty, chociaż to, co widzę w moich mediach społecznościowych, ten odzew fanów, bardzo mnie do tego motywuje. Jak skończyłam 40 lat, to obiecałam sobie, że będę spełniać swoje marzenia: zdobyłam kilka górskich szczytów, kupiłam działkę na wsi, by wybudować tam stodołę i... pomyślałam także o piosence. Jeszcze przed programem mój kolega, który jest kompozytorem, napisał dla mnie utwór. Mieliśmy już próbne nagrania i chciałabym, żeby pojawiło się to jak najwcześniej. Myślę, że to może być czerwiec. Nie chciałabym wypuścić czegoś, czego nie jestem jeszcze pewna. Może w moje urodziny? Mimo to nie będzie większego zwrotu w moim życiu, chyba że los sam o tym zadecyduje — powiedziała. 

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Autor:Anna Pawelczyk-Bardyga

Źródło zdjęcia głównego: ANDRAS SZILAGYI/MWMEDIA

Pozostałe wiadomości