Dorota Gardias ma kłopoty ze zdrowiem? "Jest problem z wagą, cały czas chudnę"

Autor:
Anna
Pawelczyk-Bardyga
Źródło:
Plejada
Dorota Gardias potwierdza rozstanie z Dariuszem Pachutem

Dorota Gardias przyznała, że po operacji wycięcia guza piersi czuje się bardzo dobrze, jednak pojawiła się inna dolegliwość, która spędza jej sen z powiek. Pogodynka nie wie, skąd biorą się jej problemy z wagą i mimo że coraz więcej je, to stale chudnie.

Dorota Gardias niedawno publicznie przyznała, że zachorowała na nowotwór piersi. Popularna pogodynka poddała się operacji i nie załamała się swoją diagnozą, która dała jej siłę do dalszego działania. W najnowszym wywiadzie przyznała, że jest stale pod opieką lekarzy, jednak pewna dolegliwość ją martwi. Gwiazda bowiem cały czas chudnie i nie wie dlaczego. 

Dorota Gardias pozostaje pod stałą opieką lekarzy

W rozmowie z Plejadą Dorota Gardias odniosła się do wydarzeń z ostatnich miesięcy. Pogodynka zapewniła, że teraz ma jeszcze większą chęć do życia, niż wcześniej. 

"Jestem osobą, która jest optymistką, wypracowałam w sobie ten optymizm w drodze samorozwoju. (...) I tak naprawdę to jestem bardzo szczęśliwym człowiekiem. To, że dookoła dzieją się różne rzeczy, to... życie. To lekcje, z których wyciągam wnioski, są one bolesne i przykre, ale takie jest życie. Ale mam taką wdzięczność w sobie, mam córę, mam dużo planów" – powiedziała. 

Zapytana o zdrowie zapewniła, że obecnie czuje się świetnie, ale musi pozostawać pod kontrolą lekarzy.

"Czuję się bardzo dobrze, jestem pod kontrolą lekarzy. Ostatnio miałam badania, przede mną kolejne, bo cały czas muszę się kontrolować. Pod względem zdrowotnym jest bardzo dobrze" - zapewniła.

Karolina Gruszka choruje na stwardnienie rozsiane. "Próbuję to odczarować"
Karolina Gruszka choruje na stwardnienie rozsiane. "Próbuję to odczarować" Karolina Gruszka to polska aktorka, która niedawno przyznała, że choruje na stwardnienie rozsiane. Gwiazda wzięła udział w kampanii społecznej i stara się edukować społeczeństwo. Jak sama przyznaje, jej przypadłość nie jest tak straszna, jak ją malują.

Dorota Gardias stale chudnie. "Mam nadzieję, że to nic poważnego"

Jest jednak coś, z czym Dorota Gardias ma problem. To… waga.

"Jedyny mój problem ostatnio to to, że jem już dwa razy więcej, a cały czas chudnę, nie mogę sobie z tym poradzić! Chyba zacznę jeść słodycze, których nie lubię, bo wolę kiełbasę (śmiech)" - żartowała.

Pogodynka przyznała, że nie wie, skąd się to bierze. 

"Ale, mówiąc poważnie: mam problem z wagą, cały czas chudnę i nie wiem, dlaczego, więc szukam przyczyny w organizmie. Mam nadzieję, że to tylko jakiś taki moment i to nic poważnego" – zakończyła Dorota Gardias.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Autor:Anna Pawelczyk-Bardyga

Źródło: Plejada

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

Pozostałe wiadomości