Dorota Gardias na tym zdjęciu ma tylko 16 lat. Fryzura i makijaż dodały jej powagi

Autor:
Kalina
Szymankiewicz
Dorota Gardias na zdjęciu sprzed lat

Dorota Gardias udostępniła na Instagramie zdjęcie z przeszłości. Prezenterka pogody zdradziła, jak wyglądała jako nastolatka. Na fotografii ma tylko 16 lat. Gwiazda nosiła wtedy inną fryzurę. Rozpoznalibyście ją na zdjęciu?

Dorota Gardias po występie w "Mask Singer" nie jest już utożsamiana tylko z prezentowaniem prognozy pogody. Gwiazda ujawniła swój talent i zachwyciła fanów. Cały czas rozwija swoje umiejętności. Prezenterka dostarcza swoim obserwatorom na Instagramie ciekawostek ze swojego życia. Jedną z nich jest to, jak kiedyś wyglądała. Zobaczcie to zdjęcie poniżej.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo.

Dorota Gardias o chorobie nowotworowej
Dorota Gardias o chorobie nowotworowej W 2021 roku Dorota Gardias otrzymała szokującą diagnozę - nowotwór piersi. Prezenterka poddała się zabiegowi i pokonała chorobę. W rozmowie z cozatydzien.tvn.pl Dorota Gardias ujawnia, czy wciąż towarzyszy jej strach. Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Jak wyglądała kiedyś Dorota Gardias?

Dorota Gardias przez lata zmieniała swój styl. Prezenterka lubi eksperymentować z modą. W przeszłości próbowała też różnych fryzur, ale zdecydowanie do gustu przypadły jej krótkie włosy, zawsze idealnie wystylizowane. Taka fryzura nadaje jej rockowego charakteru.

Poniżej prezentujemy zdjęcie, które opublikowała Dorota Gardias na InstaStories. Widzimy nastoletnią gwiazdę. Miała wtedy 16 lat, ale makijaż i fryzura zdecydowanie dodawały jej powagi.

Dorota Gardias w wieku 16 lat

Dorota Gardias rozwija karierę muzyczną. Czy nadal chce pracować w telewizji?

Dorota Gardias koncertuje głównie z coverami, ale pracuje również nad autorskim materiałem. W rozmowie z dziennikarką cozatydzien.tvn.pl Anną Pawelczyk-Bardygą zdradziła, kto uczył ją śpiewać.

- W moim domu od zawsze było dużo muzyki i ja naturalnie w tym dorastałam. Na początku uczył mnie śpiewać tata, potem poszłam do szkoły muzycznej i tak naprawdę od dziecka aż do momentu rozpoczęcia pracy w TVN, śpiewałam cały czas: chodziłam na chór, występowałam w kilku zespołach w tym jednym rockowym. Traktowałam wówczas śpiewanie jako źródło zarobku. Po przejściu do telewizji los potoczył się trochę inaczej, ale muzyka ciągle jest obecna w moim życiu. W domu mam: pianino, gitarę soulową, gitarę klasyczną, skrzypce, mikrofon, piec pod gitarę i odpowiednie nagłośnienie. To jest moja największa pasja, ale nigdy nie było dobrej okazji, by się w pełnej krasie zaprezentować. Aż do teraz — mówiła po zakończeniu programu "Mask Singer".

W innym wywiadzie dla cozatydzien.tvn.pl prezenterka zapewniła, że nie zamierza zrezygnować z pracy w telewizji. Marzenie o śpiewaniu nie przekreśli jej dotychczasowej kariery i na odwrót.

Nabrałam odwagi, uwierzyłam w siebie i mamy piosenkę. Uwielbiam muzykę lat 80. Wychowałam się na muzyce Maanamu, na pani Małgosi Ostrowskiej, na Bajmie i to będzie ukłon w ich stronę

Praca w telewizji nadal daje jej ogromną satysfakcję.

- Uwielbiam pracę w telewizji, zwłaszcza w programach na żywo [...] Chciałabym pracować w telewizji jak najdłużej, ale przy okazji myślę, że warto spełniać swoje marzenia - dodała w rozmowie.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Kalina Szymankiewicz

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

Pozostałe wiadomości