Programy

"Kuba Wojewódzki". Joanna Przetakiewicz i Igor Walaszek gośćmi

Programy

Autor:
Kamila
Jamrożek
"Kuba Wojewódzki". Joanna Przetakiewicz i Igor Walaszek w 12. odcinku.

Kuba Wojewódzki w 12. odcinku programu będzie gościł projektantkę i bizneswoman Joannę Przetakiewicz oraz muzyka Igora Walaszka znanego jako Igo. O czym porozmawiają?

Już w najbliższy wtorek 22 listopada u "Kuby Wojewódzkiego" kolejni znakomici goście. Showman zaprosił do swojego programu projektantkę i bizneswoman Joannę Przetakiewicz i muzyka Igora Walaszka. Zobaczcie koniecznie!

Joanna Przetakiewicz w programie "Kuba Wojewódzki" - kim jest?

Joanna Przetakiewicz-Rooyens to projektantka mody, przedsiębiorczyni, założycielka i dyrektorka modowej marki. Z wykształcenia jest prawniczką. Na studiach wraz z ówczesną bratową założyła firmę Vita-Dent Centrum Stomatologiczne, jedną z pierwszych sieci klinik dentystycznych w Polsce. Później z pomocą Karla Lagerfelda utworzyła markę odzieżową prêt-à-porter La Mania. Była jurorką polskiej edycji programu "Project Runway" emitowanego przez TVN. W 2017 uczestniczyła w drugiej edycji reality show "Azja Express". W 2018 zainicjowała ruch społeczny Era Nowych Kobiet, którego celem jest stworzenie przestrzeni dla kobiet z różnych środowisk do dzielenia się doświadczeniami i wspólnych aktywności.

W wieku 20 lat Joanna Przetakiewicz wyszła za mąż. Po 16 latach małżeństwa rozstała się z mężem. Z tego związku ma trzech synów: Aleksandra, Filipa i Jakuba. Była wieloletnią partnerką przedsiębiorcy Jana Kulczyka. W 2020 r. wyszła za reżysera Rinke Rooyensa.

"Kuba Wojewódzki". Joanna Przetakiewicz i Igor Walaszek w 12. odcinku. Zwiastun
"Kuba Wojewódzki". Joanna Przetakiewicz i Igor Walaszek w 12. odcinku. Zwiastun

Igor Walaszek w programie "Kuba Wojewódzki" - kim jest?

Igor Walaszek to piosenkarz, kompozytor, autor tekstów i przedsiębiorca znany jako Igo. Jest założycielem i właścicielem wydawnictwa muzycznego Iglo Records. Występował w zespołach Clock Machine i Bass Astral x Igo, a obecnie występuje solowo. W 2022 roku zapowiedział wydanie pierwszego solowego albumu. Płyta "Igo" ukazała się 18 listopada. Igor Walaszek związany jest z Anną Gąsiorowską, z którą ma córeczkę Helenę.

"Kuba Wojewódzki" - gdzie i kiedy oglądać?

Program Kuby Wojewódzkiego można oglądać na antenie TVN w każdy wtorek o godzinie 22.40. Odcinki emitowane w telewizji oraz materiały dodatkowe są dostępne w player.pl. Kim będą kolejni goście, którzy zasiądą na legendarnych skórzanych kanapach? Tego dowiecie się już niedługo.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Czytaj też:

Autor:Kamila Jamrożek

Źródło zdjęcia głównego: TVN

Pozostałe wiadomości