Gwiazdy

Dorota Szelągowska złapana przez paparazzi. "Mam nałóg, ale z samym nałogiem problemów żadnych"

Gwiazdy

Autor:
Kalina
Szymankiewicz
Dorota Szelągowska o swoim nałogu. Czy ma z nim problem?

Dorota Szelągowska nie ukrywa tego, że pali dużo papierosów. Fotoreporterzy przyłapują ją na tym w różnych sytuacjach. Prezenterka telewizyjna zareagowała na artykuł i zdjęcia, które miały ilustrować to, jak bardzo nie radzi sobie z nałogiem. Dorota Szelągowska zareagowała na tę publikację... z humorem i dystansem.

Dorota Szelągowska postanowiła odpowiedzieć na publikację ze zdjęciami, które ukazały się na łamach "Faktu". Prezenterka pokazała artykuł i "przebiła" go swoim zdjęciem, na którym wygląda na bardzo zrelaksowaną i szczęśliwą. W dłoni trzyma papierosa.

Dorota Szelągowska o paleniu papierosów. Odpowiedziała na artykuł tabloidu

Dorota Szelągowska zamieściła wpis pełen dystansu i humoru. Według artykułu zamieszczonego w "Fakcie" miała przyznać się do tego, że ma problem z nałogiem. Prezenterka oznajmiła na Instagramie, że ma na ten temat inne zdanie.

"Z okazji artykułu w fakcie (drugie zdjęcie) z wczoraj, w którym wyglądam, jakbym miała 60 lat i wyznaję dramatycznie, że mam problem z nałogiem, chciałabym donieść, że to nieprawda. To znaczy, mam problem, że mam nałóg, ale z samym nałogiem problemów żadnych. Nawet nie wiem, czy jest coś bardziej bezproblemowego w moim życiu! Całkowita przewidywalność — wiadomo, że muszę zapalić od razu rano i potem ciągle, że to niezdrowe i drogie też dokładnie wiadomo. Są tabelki i wykresy. Że i jak śmierdzi. Jedyny problem z nałogiem mam w zimie, jak palce marzną, ale to chyba bardziej problem z zimą niż z nim" - napisała.

Internauci podchwycili dowcip gwiazdy i chętnie komentowali jej wpis. Ile papierosów dziennie pali prezenterka? Odpowiedź pod wideo.

"Pamiętam, jak mówiłaś: 'palę, bo lubię' i ja też! I ciebie też" - napisał fan Doroty Szelągowskiej.

Mandaryna i Anna Świątczak o życiu w show-biznesie. "To były pomyje"
Mandaryna i Anna Świątczak o życiu w show-biznesie. "To były pomyje" Mandaryna i Anna Świątczak były rozmówczyniami Kaliny Szymankiewicz, która poruszyła z nimi wątek życia prywatnego w cieniu show-biznesu. Wokalistki przyznały, że bywało ciężko, a paparazzi czasem potrafili siedzieć na drzewach pod ich domem. Dla Anny Świątczak w pewnym momencie sława stała się prawdziwym przekleństwem. - W ogóle tego nie dźwignęłam. Ludzie jechali po dzieciach, albo po rodzinie - opowiadała ze smutkiem.

Dorota Szelągowska zaczęła palić w bardzo młodym wieku. "Nikogo do tego nie zachęcam"

O swoim nałogu Dorota Szelągowska powiedziała sporo w podcaście Żurnalisty. Przyznała się wtedy, że zaczęła palić w wieku 13-14 lat. Od tamtej pory robi to cały czas — z przerwą na ciąże i dzieci, jak podkreśliła w rozmowie. Gwiazda wypala około 40 papierosów dziennie (minimum 20 znajduje się w jednej paczce). Dorota Szelągowska opowiedziała o tym Żurnaliście.

"Dwie i pół, bo one są bardzo słabe i bardzo smaczne. Papieros to jest coś więcej niż dym, który wdychasz i zaspokojenie nałogu, ale też jednostka czasu na przykład. To jest nagroda, jak coś zrobisz, to robisz przerwę na papierosa. Najgorsze są te przerwy, kiedy siedzę nad jakimś projektem i wychodzę na papierosa i mam dwie osoby obok siebie: moją prawą i lewą rękę i wracam i oni wiedzą, że za chwilę przewrócę cały projekt do góry nogami, bo papieros to jest ten moment, gdzie mogę nareszcie się skupić i oderwać... Funkcji, które pełnią papierosy w moim życiu, jest tyle...[...] Ale nikogo nie zachęcam do palenia" - wyjaśniła słuchaczom.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Kalina Szymankiewicz

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

Pozostałe wiadomości