Agnieszka Włodarczyk odpowiedziała złośliwej internautce. "Dlaczego pani jest zawsze taka zaniedbana?"

Autor:
Aleksandra
Głowińska
Agnieszka Włodarczyk

Agnieszka Włodarczyk jest mamą z prawdziwego zdarzenia. Nie lukruje rzeczywistości, mówi, jak jest i wcale nie kryje się z tym, że czasem bywa zmęczona. To nie spodobało się jednej z obserwatorek gwiazdy, która postanowiła wytknąć jej "niedbanie o siebie". Nie trzeba było długo czekać na odpowiedź aktorki.

Agnieszka Włodarczyk urodziła pierwsze dziecko w lipcu ubiegłego roku. Chłopcu, którego ojcem jest Robert Karaś, nadała imię Milan. Od tamtej pory na swoim profilu na Instagramie zamieszcza mnóstwo treści związanych z macierzyństwem. Otwarcie mówiła o problemie z laktacją i obawach o to, że późne macierzyństwo może pozbawić ją szansy na poznanie wnuków. 

Szczerość aktorki i niekoloryzowanie rzeczywistości nie wszystkim jednak pasuje. Jedna z obserwatorek Agnieszki Włodarczyk zadała jej niegrzeczne pytanie. Aktorka odpowiedziała.

"Dlaczego pani jest zawsze taka zaniedbana?"

Na co dzień Agnieszka Włodarczyk stawia na naturalność. Brak makijażu oznacza jednak dla jednej z obserwatorek aktorki - brak dbania o siebie. Internautka wysłała niegrzeczne pytanie za pośrednictwem Instagrama.

"Dlaczego pani jest zawsze taka zaniedbana?" - brzmiała jego treść

Agnieszka Włodarczyk udostępniła screen wiadomości na InstaStories. Nie pozostawiła pytania bez odpowiedzi. A riposta? Celna!

Agnieszka Włodarczyk odpowiada na pytanie hejterki

Agnieszka Włodarczyk nagrała odpowiedź na pytanie. Zrobiła to w swoim stylu i jak zwykle... celnie.

"Żeby nie było, że przejmuję się takimi prywatnymi wiadomościami. Ja po prostu uważam, że skoro ja dostaję takie wiadomości, to wy pewnie też i nie ma się czym przejmować, bo to tylko pokazuje ludzką głupotę, bezmyślność, brak taktu i cóż... Można tylko współczuć takim osobom. A my bądźmy taki, jakie chcemy być" - mówi aktorka.

Na InstaStories aktorki odpowiedziała inna internautka, której komentarz Agnieszka Włodarczyk również udostępniła na swoim profilu.

"A ja powiem tyle, że wygląda pani super i przede wszystkim ma pani poukładane w głowie" - czytamy.

Agnieszka Włodarczyk odpowiedziała na miły komentarz z przymrużeniem oka.

"Z tym wyglądem to nie zawsze. I z poukładaniem w głowie różnie bywa, ale lubię siebie taką" - odpowiedziała.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Aleksandra Głowińska

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA/Andras Szilagyi

Pozostałe wiadomości