Dorota Szelągowska pokazała się fanom bez makijażu. "Lepiej wyglądałam 10 lat i 10 kilogramów temu"

Dorota Szelągowska
Dorota Szelągowska
Źródło: MWMEDIA
Dorota Szelągowska pokazała fanom, jak wygląda chwilę przed wejściem na plan zdjęciowy. Gwiazda zaprezentowała się bez makijażu, a potem już w pełnym scenicznym make-upie. Internauci byli zachwyceni jej postem i podkreślali, że w każdym wydaniu wygląda pięknie.

Dorota Szelągowska jest w polskim show-biznesie od lat. Gwiazda jest córką znanej pisarki Katarzyny Grocholi, jednak nie poszła w ślady słynnej mamy. Celebrytka postawiła na urządzanie wnętrz i właśnie dzięki temu zyskała ogólnopolską sławę. Jej programy, takie jak między innymi "Totalne remonty Szelągowskiej" biły rekordy popularności. Niedługo jednak zobaczymy Dorotę Szelągowską w zupełnie nowym wydaniu.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo.

25112023_MAMTALENT_SZELAGOWSKA_MASTERCHEF
Dorota Szelągowska o problemach nastolatków. "Wszystkiego nauczyłam od moich dzieci"
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Dorota Szelągowska pokazała się fanom bez makijażu

Dorota Szelągowska pracuje obecnie na planie programu "MasterChef Nastolatki". Gwiazda w najnowszym poście na Instagramie pokazała kulisy produkcji, a dokładniej to, jak wygląda przed wejściem na plan. Celebrytka jest bowiem jedną z tych osób, która nie wstydzi się pokazać fanom w wersji bez makijażu i nie używa upiększających filtrów.

"W moim wypadku świetny wygląd to wyłącznie kwestia talentu. Bynajmniej nie mojego. A państwo się lubią w wersji sauté? Bez mejkapu znaczy? Tylko mi tu nie ściemniać! Bo ja, mimo wszystko, tak" - pisała Dorota Szelągowska na Instagramie.

Fani byli zachwyceni postem gwiazdy i podkreślali, że jest piękną kobietą zarówno w makijażu, jak i bez niego.

"Ten piękny uśmiech jest niezmienny bez względu na to, czy jest make-up, czy nie";

"Ależ pisze pani! Naturalnie jest pani piękna";

"Zawsze piękna jak Marilyn Monroe" - czytamy w komentarzach.

Na jeden z takich wpisów Dorota Szelągowska odpowiedziała osobiście. Zdradziła, że z każdym kolejnym rokiem życia coraz bardziej lubi to, jak wygląda.

Im jestem starsza, to tym bardziej lubię swoje ciało. To zabawne, bo obiektywnie - dużo lepiej wyglądałam 10 lat i 10 kilogramów temu. Głupia bywa ta nasza głowa.
- napisała.

Dorota Szelągowska wspomniała o czasach, gdy była nastolatką

Dorota Szelągowska przy okazji nagrań do programu "MasterChef Nastolatki" opowiedziała, jaka była w czasach, gdy sama miała naście lat. Gwiazda w rozmowie z Anną Pawelczyk-Bardygą nie ukrywała, że była dla nauczycieli niczym twardy orzech do zgryzienia. Wyjaśniła, że doświadczała wówczas okresu buntu i robiła wszystkim na złość.

O rany! Okropną! Okropną nastolatką! Myślę, że byłam dosyć trudną. Wydawało mi się, że jestem pępkiem świata, że w ogóle świat mnie nie rozumie. Myślę, że byłam trudną nastolatką, ale trafiłam na fenomenalnych nauczycieli, którzy widzieli gdzieś mój potencjał i wybaczali mi różne rzeczy. Mimo że bardzo się starałam im zrobić na złość i zrobić różne rzeczy, to się nie poddawali
- wspominała.

Dorota Szelągowska jest mamą dwójki dzieci, a jej najstarszy syn ma obecnie 22 lata. Gwiazda dobrze więc wie, z czym zmagają się współczesne nastolatki. Zdradziła, że nie chciałaby dojrzewać w takiej otoczce.

- To były inne czasy, więc jak sobie myślę, że miałabym być nastolatką dzisiaj, to bardzo bym nie chciała - podsumowała.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas znaleźć również na TikToku, FacebookuInstagramie. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas. 

Autor: Anna Pawelczyk-Bardyga

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości