Dorota Wellman świętowała urodziny w pracy. Koledzy zaskoczyli prezenterkę w trakcie programu

Autor:
Kamila
Jamrożek
Dorota Wellman obchodzi urodziny

Dorota Wellman to jedna z najbardziej znanych i lubianych polskich dziennikarek. Swoją karierę zaczynała w radiu, a później trafiła do telewizji, gdzie prowadziła różne programy informacyjne. Obecnie jest jedną z najważniejszych twarzy TVN, gdzie z powodzeniem prowadzi poranny program "Dzień dobry TVN" oraz nowy teleturniej "Kto to wie?". Prezenterka kończy dziś 62 lata!

Dorota Wellman jest jedną z tych osób, które zawsze są uśmiechnięte i pozytywne. Przyjazna atmosfera, którą tworzy w programie, sprawia, że widzowie czują się jak w domu. Zawsze stara się doradzić, pomóc i uspokoić, a jej profesjonalizm jest na najwyższym poziomie. To dzięki takim osobom, jak Dorota Wellman, telewizja jest przyjazna i interesująca. Dlatego też nie ma wątpliwości, że prezenterka ma ogromne poparcie i sympatię nie tylko wśród widzów, ale również wśród swoich kolegów z pracy. Jej urodziny były dowodem na to, jak bardzo jest lubiana i szanowana w swoim środowisku.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo:

Dorota Wellman o związku i synu. Jakub jakiś czas temu wyprowadził się z domu
Dorota Wellman o związku i synu. Jakub jakiś czas temu wyprowadził się z domu Dorota Wellman w rozmowie z Anną Pawelczyk-Bardygą opowiedziała o sposobach na udany, długoletni związek, a także odniosła się do momentu, w którym z domu wyprowadził się jej jedyny syn.

Dorota Wellman obchodzi 62. urodziny

Dorota Wellman obchodzi swoje urodziny 2 marca. Postanowiła spędzić ten dzień w pracy. Dla wielu osób to może być dziwne, ale dla dziennikarki to norma. Praca jest jej pasją i nie wyobraża sobie dnia bez kontaktu z widzami. Dlatego też zdecydowała się spędzić swoje święto w studio telewizyjnym.

Jednak niespodzianka, którą przygotowali dla niej koledzy z pracy, była dla niej nieoczekiwana. Na wizji pojawił się Mateusz Hładki, który wręczył jej bukiet róż i zaśpiewał razem z Marcinem Prokopem "Sto lat". Wszyscy pracownicy programu, którzy zwykle nie pojawiają się na ekranie, dołączyli do nich w składaniu życzeń. Wellman była wzruszona i zaskoczona, że urodziny zostały tak uroczyście uczczone na antenie.

Nie tylko koledzy z pracy złożyli życzenia urodzinowe. Widzowie programu również nie zapomnieli o okazji i przesyłali prezenty oraz życzenia przez media społecznościowe. Dziennikarka była bardzo wzruszona tym faktem i serdecznie podziękowała swoim fanom za miłe słowa i gesty.

Mateusz Hładki zapytał Dorotę Wellman o niespodziankę od męża

Po niespodziance na antenie Mateusz Hładki zapytał Dorotę Wellman o plany na resztę dnia. Prezenterka odpowiedziała, że będzie pracować, ale kiedy Hładki zapytał o plany jej męża, Wellman wyraźnie się zaskoczyła.

"Od nas wszystkich i od widzów. Nieustająco kochamy cię" - powiedział na początku Mateusz Hładki do Doroty Wellman.

Prezenterka podziękowała za niespodziankę i poprosiła realizatorów o pokazanie całej ekipy, która znajduje się na planie. Następnie Dorota Wellman została zapytana o plany na dzień urodzin, a Mateusz Hładki wspomniał o mężu prezenterki.

"Zdradź, jak świętujesz te urodziny?" - zapytał Hładki. "Pracuję" - odrzekła. "Ale Krzysiek pewnie coś przygotował?" - zapytał prezenter.

Pytanie o męża wywołało zaskoczenie u Doroty Wellman. Nie chciała zdradzać szczegółów, ale zapewniła, że na pewno coś przygotował. Prezenterka odpowiedziała jedynie: "Na pewno".

Dorota Wellman poznała męża Krzysztofa na planie filmu "Schodami w górę, schodami w dół", gdziw pełniła funkcję drugiego reżysera. Prezenterka miała wówczas 27 lat. Pobrali się w 1988 roku, a kilka lat później doczekali się syna, Jakuba.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale nadal trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Czytaj też:

Autor:Kamila Jamrożek

Źródło zdjęcia głównego: TVN

Pozostałe wiadomości