Dorota Wellman z synem w "Dzień Dobry TVN". Opowiedziała o ich relacji

Dorota Wellman
Dorota Wellman na kanapie "Dzień dobry TVN" towarzyszył jej syn. Opowiedziała o ich relacji
Źródło: MWMEDIA
Dorota Wellman tym razem nie współprowadziła "Dzień Dobry TVN", a w porannym programie pojawiła się w charakterze gościni. Dziennikarce towarzyszył syn, z którym od niedawna prowadzi podcast. Gwiazda opowiedziała o ich relacji.

Dorota Wellman jest szczęśliwa w związku ze swoim mężem, fotografem Krzysztofem Wellmanem, z którym ma syna Jakuba. W trakcie różnych wywiadów dziennikarka nie ukrywa, że łączy ją z synem szczególnie silna więź.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

Dorota Wellman o związku i synu. Jakub jakiś czas temu wyprowadził się z domu
Dorota Wellman w rozmowie z Anną Pawelczyk-Bardygą opowiedziała o sposobach na udany, długoletni związek, a także odniosła się do momentu, w którym z domu wyprowadził się jej jedyny syn.

Dorota Wellman opowiedziała o relacji z synem

Dorota Wellman w trakcie rozmowy z Ewą Drzyzgą i Krzysztofem Skórzyńskim w "Dzień Dobry TVN" opowiedziała o swojej bliskiej więzi z synem Jakubem Wellmanem. Wspominała o ciągłym dialogu, który prowadzą niemal od momentu jego narodzin. Zdradziła, że wzajemnie dzielą wiele pasji i zainteresowań.

"Od urodzenia obywatela jest rozmowa. My cały czas ze sobą rozmawiamy. Myślę, że to najbardziej nas na świecie łączy, oczywiście poza miłością, to, że ciągle gadamy. Gadaliśmy z małym Kubą, gadaliśmy ze średnim Kubą, gadamy ze starym Kubą teraz. Wielokrotnie dzwonimy do siebie, bo coś nas poruszyło, zafascynowało, wysyłamy do siebie materiały, filmy, różne rzeczy, bo mamy zawsze temat do rozmowy. Mam wrażenie, że to nas scaliło, mam nadzieję na całe życie" - wyjawiła.

W dalszej części programu Dorota Wellman zaskoczyła swoim wyznaniem. Jak się okazuje, Jakub Wellman przez długi czas na studiach ukrywał swoje pochodzenie.

"Na studiach długo ukrywał, że jest naszym synem. Jak odkryli to na trzecim roku, to się trochę zdziwili" - powiedziała.

Dorota Wellman, Jakub Wellman
Dorota Wellman zagościła na kanapach "Dzień Dobry TVN" z synem
Dorota Wellman, Jakub Wellman
Źródło: Player.pl

Dorota Wellman opowiedziała o synu

Dorota Wellman w swoim wywiadzie dla magazynu "VIVA!" mówiła o synu, który jest dla niej niezwykle ważny. Dziennikarka poruszyła też temat równoważenia czasu między pracą a rodziną, co jest dla niej kluczowe.

Wyznała, że miewa czas, kiedy to wyłącza telefony i skupia się na bliskich. Podkreśliła, jak ważne jest dla niej spędzanie czasu z rodziną i bliskość, którą z nimi dzieli. Zdradziła również, że bardzo często kontaktuje się ze swoim synem w ciągu dnia, aby opowiedzieć mu o tym, co się wydarzyło.

"Nie umiem żyć też bez mojego syna. Bez niego nie mam powietrza, to jest treść mojego życia. Umiem zrównoważyć czas między pracą i rodziną. Są dla mnie rzeczy święte, wyłączam wtedy telefony, świat się nie zawali. Poświęcamy sobie czas, jesteśmy sobie bliscy, ogromnie często w ciągu dnia kontaktujemy się, żeby opowiedzieć sobie o tym, co się wydarzyło" - wyznała.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Norbert Żyła

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości