Gwiazdy

Oni zostali ojcami w 2022 r. Dla niektórych był to debiut

Gwiazdy

Autor:
Dagmara
Olszewska
Dzień ojca 2022

Minione miesiące wśród gwiazd i artystów obfitowały w narodziny. 23 czerwca obchodzimy w Polsce Dzień Ojca. To właśnie z tej wyjątkowej okazji pragniemy przypomnieć wam, którzy znani i lubiani mężczyźni obchodzą dziś swoje święto.

Antoni Królikowski, Jakub Tolak, Michał Niemczycki, Cristiano Ronaldo... kto jeszcze dołączył do szczęśliwego grona ojców? Przypominamy. 

Dzień ojca 2022 - kto w tym roku został tatą?

Jakub Tolak 10 czerwca 2022 roku został ojcem. Aktor i podróżnik o narodzinach pierwszego dziecka poinformował za pośrednictwem mediów społecznościowych. Niedawno wraz z partnerką Zofią Samsel postanowili całkowicie odmienić swoje życie. Mieszkają i podróżują we własnoręcznie zrobionym kamperze i kilka dni temu dołączyła do nich nowa lokatorka - córeczka, Antonina. Zobaczcie rozmowę z Jakubem Tolakiem o porodzie córeczki.

Michał Niemczycki, biznesmen, ojciec, mąż Anny Czartoryskiej-Niemczyckiej w kwietniu 2022 roku przywitał na świecie 4. dziecko. O narodzinach Stefana poinformowała aktorka, publikując urocze zdjęcie ze szpitalnego łóżka. 

Baby boom trwa też za oceanem. Jednym z największych zaskoczeń tego roku była ciąża Rihanny. Jak podaje TMZ, raper ASAP ROCKY został ojcem 13 maja. W mediach wciąż pojawiają się spekulacje na temat imienia, jakie miał otrzymać chłopiec. Według portalu “Us Weekly” gwiazda miała nalegać, by nazwać syna w sposób wywodzący się z barbadoskich tradycji. 

Ania Starmach o dużej rodzinie i mężu. "Tworzymy związek partnerski"
Ania Starmach o dużej rodzinie i mężu. "Tworzymy związek partnerski" Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Kto został ojcem w 2022 roku? 

W 2022 roku do grona ojców dołączył także Antoni Królikowski. Choć jego małżeństwo z Joanną Opozdą nie przetrwało, aktor opublikował w mediach społecznościowych kilka fotografii sugerujących, że spędził kilka chwil ze swoją pociechą. Vincent przyszedł na świat 22.02.2022 roku. 

Szczęśliwych nowin doczekali się także fani programu “Ślub od Pierwszego Wejrzenia”. Robert Żuchowski z 6. edycji show, wraz ze swoją partnerką Anetą, przywitali na świecie synka, Mieszka. Chłopiec urodził się 02.02.2022 roku. 

Kolejnym, wielkim zaskoczeniem okazało się oświadczenie Eda Sheerana, który 19 maja za pośrednictwem mediów społecznościowych wyznał, że kolejny raz został ojcem. 

"Chcemy Was wszystkich poinformować, że urodziła nam się kolejna piękna córeczka. Oboje jesteśmy w niej zakochani i jesteśmy przeszczęśliwi, że możemy być rodziną we czworo" - napisał. 

Rok 2022 okazał się także przełomowy w życiu Cristiano Ronaldo. Piłkarz, wraz ze swoją żoną ogłosili, że niedługo na świecie pojawią się wyczekiwane bliźniaki. 18 kwietnia za pośrednictwem Instagrama opublikowali rozdzierający serce wpis, w którym poinformowali, że jedno z nich niestety nie przeżyło. Mimo niewyobrażalnej tragedii gwiazda sportu robi wszystko, by zapewnić swoim dzieciom, w tym - najmłodszej, niedawno narodzonej córeczce, najlepsze możliwe warunki i kochającą rodzinę.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Dagmara Olszewska

Źródło zdjęcia głównego: MW MEDIA, GETTY IMAGES

Pozostałe wiadomości