Ed Sheeran zaliczył wpadkę na koncercie. Zablokował go ekran

Autor:
Aleksandra
Czajkowska
Ed Sheeran zaliczył wpadkę na koncercie

W czwartek 25 sierpnia w Warszawie miał miejsce koncert Eda Sheerana. W piątek 26 sierpnia odbędzie się również drugi koncert na Stadionie Narodowym, jednak ten pierwszy nie obył się bez wpadki. Co się stało?

Ed Sheeran jest jednym z najbardziej popularnych muzyków na świecie. Swoją karierę zaczął już w 2005 r. Wtedy na rynku ukazały się jego trzy przeboje, a muzyk przeniósł się do Londynu, aby dalej rozwijać swoją karierę muzyczną.

Ed Sheeran pojawił się w Warszawie

Teraz muzyk ma na koncie hity takie jak "Perfect", "Bad Habits", "Photograph", "Galway Girl", "Shivers", "Shape Of You", "Sandman" czy "Tides". Wokalista jakiś czas temu ruszył w kolejną trasę koncertową i tym razem pojawił się w Polsce.

Ed Sheeran zagrał koncert 25 sierpnia w czwartek na Stadionie Narodowym w Warszawie. Fani byli zachwyceni całym wydarzeniem i na końcu koncertu prosili o bis. Ed Sheeran występował na okrągłej scenie, dlatego wszyscy fani mogli go dobrze widzieć.

Jak się okazało, nie obyło się również bez małej wpadki. Na początku koncertu scena, była zakryta okrągłym ekranem, na którym wyświetlane były różne wizualizacje. Ed Sheeran zaczął swój koncert, jednak fani nie mogli go dostrzec. Okazało się, że ekran nie mógł się podnieść i muzyk był uwięziony za nim.

Zobacz wideo:

Cleo ruszyła w trasę koncertową. Najpierw stara kopalnia węgla, a teraz Sopot
Cleo ruszyła w trasę koncertową. Najpierw stara kopalnia węgla, a teraz Sopot Cleo zagrała koncert w niecodziennej lokalizacji. Gwiazda, która niedawno świętowała wydanie nowej płyty o nazwie "vinyLOVA" wysątpiła dla fanów na terenie starej i nieczynnej już kopalni węgla w Rybniku. Na miejscu były obecne kamery programu "Co Za Tydzień".

Koncert muzyka nie obył się bez wpadki

Muzyk zaśpiewał zza ekranu swoje dwa największe hity, czyli "Shape of You" i "Bad Habits". Na szczęście obsługa techniczna szybko coś zaradziła na ten mały wypadek i już po chwili wszyscy zebrani zobaczyli swojego idola. W koncercie uczestniczyła także reporterka "Faktów", która powiedziała:

"Gdy skończyła się pierwsza część, tuż przed bisem to ten ekran opadł. No i Ed bisował przy 'opadniętym' ekranie, bo nie chciał się podnieść. Był uwięziony, a ludzie się śmiali, że jak za kratami. Oczywiście przeprosił i wyjaśnił, że to wina techniki" - dodała.

Jedna z uczestniczek koncertu w rozmowie z nami potwierdziła te informacje.

- Na początku, kiedy Ed Sheeran zaczął śpiewać zza ekranu, fani nie wiedzieli, o co chodzi. Byli trochę zawiedzeni, że go nie widać i nie wiedzieli, kiedy się pojawi. Na szczęście po dwóch piosenkach okazało się, że to tylko błąd techniczny, niezaplanowany i w końcu udało mu się wyjść z tego potrzasku — powiedziała.

Po całym zajściu, kiedy ekran został podniesiony, Ed Sheeran zwrócił się do publiczności:

Przepraszam! Ten wielki ekran powinien się podnieść, ale tego nie zrobił

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Aleksandra Czajkowska

Źródło zdjęcia głównego: Getty Images Europe

Pozostałe wiadomości