Edyta Golec o małżeństwie z Łukaszem Golcem. Są o siebie zazdrośni?

Edyta Golec o małżeństwie z Łukaszem Golcem
Edyta Golec o małżeństwie z Łukaszem Golcem
Źródło: MWMEDIA
Edyta Golec w ostatnim wywiadzie opowiedziała o tym, jak z mężem starają się utrzymać balans. Od przeszło 25 lat wraz z Łukaszem Golcem tworzą popularny zespół. Czy w ich życiu jest miejsce na zazdrość?

Edyta Golec jest polską altowiolistką i wokalistką, od wielu lat współtworzy zespół Golec uOrkiestra. Prywatnie jest żoną jednego z braci Golec. Z Łukaszem Golcem związała się jeszcze w liceum, a w 2000 roku stanęli na ślubnym kobiercu. Małżonkowie doczekali się trójki dzieci: Bartłomieja, który przyszedł na świat w 2004 roku, Antoniny urodzonej w 2006 roku, a także Piotra, który pojawił się dwa lata później.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo.

CZT_MILIONERZY_BIENIUK_SYNOWIE
Jarosław Bieniuk o przyszłości syna Szymona. "Chciałby studiować za granicą"
Jarosław Bieniuk opowiada o swoich dzieciach i ich przyszłości.
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Edyta Golec o małżeństwie z Łukaszem Golcem

Edyta i Łukasz Golec są małżeństwem od przeszło 23 lat. Para świetnie dogaduje się zarówno w życiu prywatnym, jak i na scenie. W końcu od 1998 roku tworzą zespół Golec uOrkiestra, który na koncie ma takie przeboje jak "Crazy Is My Life", "Słodycze" i "Ściernisco". Czy mają przepis na udany związek, nie tylko muzyczny, ale również miłosny? Edyta Golec w rozmowie z serwisem Pomponik przyznała, że wraz z mężem zależy im na dawaniu sobie przestrzeni do rozwijania pasji i kariery.

"Mamy dla siebie takie chwile prywatności. Mąż ma swój świat, ja nie wchodzę w jego świat. Ma chwilę dla siebie, czy nawet jak pracuje sam w studiu. Generalnie, jak jesteśmy poza trasą, każdy pracuje w swoim biurze. Nie wchodzimy do siebie, staramy się po prostu uszanować swoją prywatność" - powiedziała.

Edyta Golec została zapytana o to, jak reaguje na kobiety, które "puszczają oko" do Łukasza Golca. Artystka przyznała, że wraz z mężem nie dają sobie powodów do zazdrości. Gdyby było inaczej, przez wspólnie spędzone 23 lata doszłoby do sytuacji, w której zaufanie zostałoby nadszarpnięte.

"Nie dajemy sobie żadnych powodów do zazdrości, więc tutaj na tym polu ufamy sobie bardzo i nie ma takiej możliwości, żeby jedno mrugnięcie kogoś coś zawaliło" - dodała.

Co więcej, cieszy się, że jej partner wciąż postrzegany jest przez kobiety za atrakcyjnego.

Edyta Golec ujawnia tajemnicę sylwetki

Od wielu lat Edyta Golec może pochwalić się szczupłą sylwetką. Niedawno gwiazda zaskoczyła fanów spektakularną metamorfozą, która przypadła do gustu internautom. Od razu zwrócili uwagę na zadbany wygląd kobiety. Edyta Golec w rozmowie z serwisem Plotek otworzyła się na temat diety. Zdradziła, że ze względu na wykonywany zawód trudno jest utrzymać regularność posiłków.

Przeczytaj też: Edyta Golec zaskoczyła fanów. Żona Łukasza Golca przeszła sporą metamorfozę

"[...] Przede wszystkim ten nasz zawód jest tak nieobliczalny i nieregularny, że nie można tutaj mówić o żadnej regularności, bo ona po prostu nie istnieje. Czasami, gdy nie mamy występów, to sama narzucam sobie dyscyplinę i wstaję o piątej rano i wtedy ćwiczę przynajmniej pół godziny. Potrzebuję ruchu, praca w studio, tworzenie piosenek, to wszystko jest praca siedząca" - wyznała żona muzyka.

Dodała, że stara się utrzymać kondycję, jednak ma problemy z kręgosłupem. Postawiła zatem na rozciąganie, odpowiednią ilość snu oraz wyeliminowanie produktów, które jej szkodzą.

"Chodzę też na jogę terapeutyczną, ponieważ przez to, że gram na instrumencie, mam problemy z kręgosłupem. Jest reguła 'MŻ' (śmiech). Z czego jestem najbardziej zadowolona i polecam wszystkim — zrobiłam sobie również test na nietolerancję pokarmową i dzięki temu wiem, co mi szkodzi. Staram się wszystko wprowadzać w życie, żeby to zdrowie wspierać, budować, wspomagać. Dodatkowo zero używek, a ponadto chodzę spać o 21.00, żeby o piątej rano być gotową" - zdradziła Edyta Golec.

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Przeczytaj też:

Autor: Dominika Kowalewska

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości