Edyta Górniak nie chciała poznać płci dziecka. Dla dziewczynki wybrała indiańskie imię

Edyta Górniak
Edyta Górniak nie chciała poznać płci dziecka. Jak nazwałaby dziewczynkę?
Źródło: MWMEDIA
Edyta Górniak jest nie tylko wokalistką, ale również dumną mamą dorosłego już syna. Allan Krupa od pewnego czasu pracuje na własny rachunek. Choć od porodu minęło już wiele lat, w jednym z wywiadów Edyta Górniak wróciła pamięcią do czasów ciąży. Zdradziła, dlaczego nie chciała znać płci dziecka przed porodem. Czy miała wybrane imię dla dziewczynki?

Edyta Górniak jest polską wokalistką, kompozytorką i autorką teksów. Diwa ma na koncie sukcesy komercyjne, a piosenka "Kolorowy wiatr" w jej wykonaniu, która znalazła się na ścieżce dźwiękowej do jednej z kultowych bajek, wciąż cieszy się ogromną popularnością. Wokalistka jest dumną mamą Allana Krupy, którego doczekała się, będąc w związku z Dariuszem Krupą. Syn gwiazdy stawia coraz odważniejsze kroki w polskim show-biznesie i próbuje swoich sił w branży muzycznej.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo.

Jacy rodzice, takie dzieci? 7. Katarzyna Grabowska
Jacy rodzice, takie dzieci? 7. Katarzyna Grabowska

Edyta Górniak o ciąży. Gwiazda nie chciała znać płci dziecka

Odkąd Allan Krupa rozpoczął karierę muzyczną, media z zainteresowaniem śledzą również jego życie prywatne. Syn Edyty Górniak od pewnego czasu ma dziewczynę, którą pochwalił się w mediach społecznościowych. Co na to Edyta Górniak? Gwiazda poznała partnerkę syna i, jak wyznała w jednym z wywiadów, polubiła ją.

"Poznałam, śliczna dziewczyna, skromna, normalna, fajna. Ja myślę, że to jest jeszcze taki etap, że ona jest bardzo skrępowana przy mnie, bo ja bym chciała być taką normalną mamą jej chłopaka, ale trudno mi odegrać taką rolę zwykłości. Chciałabym bardzo i zawsze daję czas ludziom, bo wiem, że muszą się tak trochę oswoić" - zaznaczyła w rozmowie z Jastrząb Post.

W najnowszym wywiadzie z serwisem wokalistka wróciła pamięcią do ciąży. W jej trakcie Edyta Górniak była gościnią w show "Rozmowy w toku", prowadzonym przez Ewę Drzyzgę. Wyznała wówczas, że nie chce poznać płci dziecka przed jego narodzinami. Jak się okazuje, była to jej świadoma decyzja, którą, na szczęście, wszyscy zaakceptowali. Dlaczego tak jej na tym zależało?

"To była moja decyzja, aby nie poznawać płci, na szczęście cała rodzina na to przystała, łącznie z tatą Allana. Chciałam czekać na ten dzień porodu inaczej niż w lęku. Zamiast się bać porodu, czekałam na ten dzień, bo chciałam wiedzieć, czy będzie chłopczyk, czy dziewczynka. Kojarzyłam to z wcześniejszych filmów, że w dniu, kiedy się rodzi niemowlę, dowiadujemy się, czy jest to syn, czy córka" - powiedziała w rozmowie z Jastrząb Post.

Mimo to Edyta Górniak czuła, że nosi pod sercem chłopca. Toteż wybrała tylko jedno imię. Czy mimo to planowała, jak nazwie dziewczynkę? Okazuje się, że brała to pod uwagę, jednak w tej kwestii nie była aż tak zdecydowana.

"Dla dziewczynki było więcej imion. Chyba trzy. Nie były to polskie imiona. Były to imiona ze znaczeniem. Miałam bardziej indiańskie pomysły na imię dla dziewczynki" - dodała.

Allan Krupa o relacjach z mamą

Niekiedy posiadanie sławnych rodziców niesie ze sobą więcej przeszkód, niż mogłoby się wydawać. Często wiąże się to z życiem, a przede wszystkim dorastaniem w blasku fleszy. Allan Krupa zdecydował się na pójście śladami sławnej mamy, a w branży muzycznej działa coraz odważniej. W rozmowie z Dagmarą Olszewską z cozatydzien.tvn.pl opowiedział o relacji z mamą. Jaka prywatnie jest Edyta Górniak?

- Myślę, że nasza relacja tak wygląda. Moja mama jest bardzo emocjonalna. W wielu sytuacjach to wspaniała cecha, w niektórych stanowi ciężar. Myślę jednak, że dopełniamy się w tym naszym duecie. Ja jestem stalową bramą, a ona może być emocjonalna. Nigdy nie poddawałem się ciężkim emocjom. Taki po prostu jestem. Czasami się nią opiekuję. Nie muszę, ale czuję taką potrzebę. Wiem, że powinienem i chcę o nią dbać - powiedział Allan Krupa.

18-latek dodał, że kontrowersyjne poglądy Edyty Górniak nie odbijają się na nim w żaden sposób.

- Myślę, że każdy ma prawo do wyrażania swoich poglądów. Wiem, że wiele rzeczy, które mówi, są kontrowersyjne, ale ja mam za małą wiedzę, by się na ten temat wypowiadać. Nie spotkałem się jednak z tym, żeby wyrażanie przez nią swojej opinii miało wpływ na mnie - stwierdził.

W rozmowie z "Dzień Dobry TVN" Allan Krupa poruszył temat ojca. Dariusz Krupa w 2014 roku spowodował wypadek ze skutkiem śmiertelnym. Będąc pod wpływem kokainy, wjechał na czerwonym świetle na przejście dla pieszych i potrącił 63-letnią kobietę. Jak Allan Krupa wspomina tamto wydarzenie?

"Było to ciężkie przeżycie, ale mój ojciec nie wpłynął znacznie na moje życie, nie miałem do niego sentymentu, był dla mnie trochę obcy. Oczywiście cała ta sytuacja była wokół mnie, to jest przykład, gdzie nauczyłem się z błędów innego człowieka, bardzo ważna lekcja" - powiedział.

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Przeczytaj też:

Autor: Dominika Kowalewska

Źródło: Jastrząb Post

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości