Edyta Górniak przechodzi ciężkie chwile. "Zablokowałam przestrzeń energetyczną na relacje"

Edyta Górniak
Edyta Górniak
Źródło: MWMEDIA
Edyta Górniak umieściła w sieci niepokojący wpis. W jego treści nie ukrywa, że ma za sobą ciężkie chwile. Gwiazda jest zawiedziona relacjami, które planują w show biznesie i pokazuje, że ma do nich konkretny stosunek.

Edyta Górniak zaczęła swoją muzyczną karierę jeszcze jako nastolatka. Jednym z jej pierwszych artystycznych kroków był debiut na scenie warszawskiego Teatru Dramatycznego w musicalu "Metro". Ten występ okazał się dla niej punktem przełomowym, otwierając przed nią drzwi do imponującej muzycznej kariery.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

Sylwia Bomba wspomina początki w "Gogglebox. Przed telewizorem"
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Edyta Górniak ma za sobą ciężki czas

Edyta Górniak nie ma aktualnie najłatwiejszego czasu w życiu. O tym, że gwiazda aktualnie przechodzi ciężkie chwile możemy się dowiedzieć z jej nowego wpisu w mediach społecznościowych. Piosenkarka w treści instagramowego posta wspomniała o traumach i napięciach, które ją obecnie dotykają.

Z treści wpisu Edyty Górniak można wywnioskować, że jej problemy są częściowo związane z rozczarowaniem i intrygami w show-biznesie. Gwiazda ma dosyć fałszywości, która dotyka ją ze strony kolegów i koleżanek z branży.

"Układ nerwowy zauważa i zapamiętuje wszystko. Każde napięcie. To chwilowe i to przewlekłe, każdy wysiłek, lęk, brak snu, niepewność, intrygi show-biznesu, tremę, paskudne jedzenie w pośpiechu, irytację, kłamstwa ludzi, rozczarowanie. Po prostu wszystko. I wszystkie te napięcia lokują się w różnych mięśniach, obciążając nasze organy i zaburzając wszelki balans" - napisała gwiazda.

Edyta Górniak o związkach

Kilka miesięcy temu, podczas wywiadu dla jastrzabpost.pl, Edyta Górniak wyjawiła, że ma unikalne spojrzenie na relacje damsko-męskie na obecnym etapie swojego życia. Piosenkarka przyznała, że nie poszukuje obecnie partnera. Powiedziała, że jej poprzednie związki były emocjonalnie wyczerpujące, co zmusiło ją do podjęcia pewnych decyzji.

"Nie myślę o jakimkolwiek szablonie, w którym ktoś miałby się zmieścić, albo myślę, że zablokowałam tę przestrzeń energetyczną na relację. Ja jestem najlepszą wersją siebie wtedy, kiedy nie jestem szarpana przez mężczyznę emocjonalnie, a ponieważ trafiałam na niedojrzałych, co z kolei wynikało z tego, że sama nie miałam przepracowanych różnych rzeczy, to bardzo dużo energii zabierały mi relacje" - wyznała artystka.

Mimo że Edyta Górniak ma już pewne plany na przyszłość, przyznaje, że nie przewiduje w nich miejsca dla partnera.

"Mam w tej chwili inne plany na życie i nie wyobrażam sobie, że jest miejsce dla towarzysza życia. To smutne dla takich stereotypowo myślących ludzi" - powiedziała.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas znaleźć również na InstagramieFacebooku i TikToku. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas. 

Czytaj też:

Autor: Norbert Żyła

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości