Wiosenna ramówka TTV 2024. Nowe programy i kontynuacje uwielbianych show. Sprawdź, co oglądać!

Źródło: TTV
Wiosenna ramówka TTV 2024
Wiosenna ramówka TTV 2024
Wiosenna ramówka TTV 2024. "Gogglebox.Przed telewizorem"
Wiosenna ramówka TTV 2024. "Gogglebox.Przed telewizorem"
Wiosenna ramówka TTV 2024. "99- gra o wszytko. VIP"
Wiosenna ramówka TTV 2024. "99- gra o wszytko. VIP"
Wiosenna ramówka TTV 2024. "Żony Podlasia"
Wiosenna ramówka TTV 2024. "Żony Podlasia"
Wiosenna ramówka TTV 2024. "Zakup w ciemno"
Wiosenna ramówka TTV 2024. "Zakup w ciemno"
Wiosenna ramówka TTV 2024. "Życie na kredycie"
Wiosenna ramówka TTV 2024. "Życie na kredycie"
Wiosenna ramówka TTV 2024. "Kanapowczynie"
Wiosenna ramówka TTV 2024. "Kanapowczynie"
Wiosenna ramówka TTV 2024. "De Facto"
Wiosenna ramówka TTV 2024. "De Facto"
Telewizja TTV przedstawia wiosenną ramówkę, która obfituje w wiele nowych propozycji oraz kontynuacje uwielbianych przez widzów programów. Oferta stacji jest tak różnorodna, że z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie. Zobaczmy, co szykuje dla nas telewizja TTV wiosną 2024 roku!

Zbliża się wiosna. Telewizja TTV szykuje dla swoich widzów moc niespodzianek. W tegorocznej ramówce znalazły się nowości takie jak program "Żony Podlasia" oraz nowe sezony popularnych programów takich jak "Gogglebox. Przed telewizorem". Oto, czego możemy spodziewać się w ramówce stacji. Podajemy dokładne daty startu emisji!

"Gogglebox. Przed telewizorem"  – nowe odcinki od 26 lutego w TTV

Poniedziałkowe wieczory kojarzą się już z tylko jednym — porcją śmiechu i rozrywki w doborowym towarzystwie ekipy "Gogglebox. Przed telewizorem". Niekwestionowany hit stacji, który od lat cieszy się ogromną popularnością wśród widzów. Żywe, barwne komentarze i reakcje zwykłych widzów nie przestają śmieszyć. Jedni traktują ten program jako przewodnik po najciekawszych i najważniejszych wydarzeniach w polskiej telewizji, a inni jako sprawdzony sposób na odpoczynek po ciężkim dniu. 20. sezon już w lutym w TTV.

"Gogglebox. Przed telewizorem" - emisja w każdy poniedziałek o godz. 22.00.

"99 - gra o wszystko VIP" – nowy sezon od 2 marca w TTV

W czwartej edycji programu "99 – Gra o wszystko VIP" 44 zawodników stanie do walki w zupełnie nowych konkurencjach. To w połowie uczestnicy poprzednich edycji, drugą część stanowić będą bohaterowie nowych programów TTV – "Zakupu w Ciemno", "Diabelnie boskich", "Życia na kredycie", "Kanapowczyń" oraz "Super rolników".

"99 - gra o wszystko VIP" – emisja w soboty

"99 – gra o wszystko.VIP" sezon 4.
"99 – gra o wszystko. VIP" 4
"99 – gra o wszystko. VIP" 4
"99 – gra o wszystko. VIP" 4
"99 – gra o wszystko. VIP" 4
+4
Zobacz galerię

"Żony Podlasia" – nowy program od 3 marca w TTV

Jasia to szalona wdówka, poszukująca kogoś, z kim mogłaby spędzić resztę życia w myśl zasady. Aldona to samotna wilczyca z milionem pomysłów na minutę, której życie ostatnio rzuca kłody pod nogi. Z kolei Magda rzuciła wszystko i przyjechała na wieś z wielkiego miasta. Piątka dzieci wcale nie czyni z niej stereotypowej "matki Polki". Hania pochodzi z wielodzietnej rodziny, ale wybrała życie w pojedynkę. Samodzielnie zarządza dużym gospodarstwem rolnym i opiekuje się rodzicami. Z kolei Nina, która żyje w szczęśliwym wieloletnim związku bez ślubu. Jest kobietą, która nie boi się wyzwań, ani tego co ludzie powiedzą.

"Żony Podlasia" - emisja w niedziele o godz. 22.00

"Back to school"  – nowy program od 24 marca w TTV

Nowy program "Back to school" zadebiutuje na antenie TTV pod koniec marca. Będzie połączeniem reality show i eksperymentu społecznego. Jego uczestnikami będą gwiazdy znane z programów stacji. Grupa dorosłych będących rodzicami, wróci do szkoły, by znów stać się uczniami. Zamknięci w placówce z internatem uczestnicy przez dwa tygodnie będą mierzyć się z przedmiotami obecnymi w podstawie programowej: od polskiego, przez matematykę, aż po fizykę i chemię. Lekcje prowadzone są przez prawdziwych nauczycieli: pedagogów z doświadczeniem pracy z dziećmi, pasjonatów swoich przedmiotów, stosującymi różne metody nauczania. Kto poradzi sobie ze szkolnym rygorem? Komu uda się przezwyciężyć traumy dotyczące nauki? No i kto zrozumie, z czym tak naprawdę mierzą się jego dzieci i co czeka je w polskiej szkole? W programie wystąpią m.in.:

 • Misiek Koterski ("To tylko kilka dni")
  • Dominik Abus ("Googlebox. Przed telewizorem")
   • Maciek Lizinewicz ("Pałacowe love")
    • Kasia Gąsienica ("Googlebox. Przed telewizorem")
     • Agnieszka Kotońska ("Googlebox. Przed telewizorem")
      • Kamil Dudek ("Życie na kredycie")
       • Michał Będzimirowski ("modny_tata")
        • Karolina Kuczyńska ("Top Model")
         • Barbara Cichocka-Mruk ("tatypiara")

          "Back to school" - emisja w niedziele o godz. 16.05

          "Dobra robota"  – nowy sezon od 4 marca w TTV

          Bohaterami "Dobrej roboty" są szefowie lokalnych firm oraz ich pracownicy — razem tworzą ekipę, która jak mało kto, zna się na robocie. 300 dni w roku, 8 godzin dziennie – ci ludzie spędzają dużą część swojego życia w pracy. Czy ją lubią? Jak sobie radzą z codziennymi wyzwaniami? Czy ciężka i dobra robota jeszcze w ogóle się opłaca?

          W programie podejrzymy codzienność w kilku branżach. Kamery programu zajrzą do małych, lokalnych firm. Jak w dzisiejszych czasach przedsiębiorcy zdobywają klientów i walczą z konkurencją? Czy lepiej prowadzić biznes żelazną ręką, czy może warto postawić na przyjacielskie relacje z pracownikami? Jedno jest pewne – w "Dobrej robocie" to szef naprawdę zna się na robocie. Bohaterami "Dobre roboty" są m.in. Justyna Sucharek, Piotr "Stalowy" Sikora i Agnieszka "Tołłoczko" Wróbel.

          "Dobra robota" - emisja od 4 września od poniedziałku do czwartku o godz. 18.05.

          "Dobra robota" w TTV
          "Dobra robota" w TTV
          "Dobra robota" w TTV
          Źródło: TTV

          "Życie na kredycie"  – nowe odcinki od 14 marca w TTV

          Drożyzna i galopujące ceny spędzają sen z powiek wielu Polakom. W trudnej sytuacji znaleźli się również bohaterowie programu "Życie na kredycie", którzy na oczach widzów postanowili zrobić finansowy rachunek sumienia. Wcześniej nie kontrolowali, na co wydają pieniądze i nie potrafili o nich rozmawiać. Jak potoczyły się ich losy?

          "Życie na kredycie" - emisja w czwartki o godz. 22.00.

          "Życie na kredycie"
          "Życie na kredycie"
          Źródło: TVN

          "Diabelnie boskie"  – nowy sezon od 3 marca w TTV

          Są kobiety, dla których bajka o kopciuszku, to... nie ich bajka. Każda z nich twardo stąpa po ziemi i najlepiej czuje się w swojej skórze. Kochają decydować, błyszczeć i być na fali wznoszącej, ale one nie idą do nieba — idą tam, gdzie chcą. Bo "Diabelnie boskie" są ze swojej natury! W reality-show widzowie zobaczą m.in. Izę Macudzińską-Borowiak, Katarzynę "Lalunę" Lirsz oraz Julię von Stein. Pojawią się także zupełnie nowe twarze: Alex — do niedawna mieszkająca w Londynie singielka, jak również Karina, która na co dzień żyje w Hiszpanii.

          W reality show "Diabelnie boskie" widzowie zobaczą także znane już bohaterki - Alex MorzyńskąIzę Macudzińską-Borowiak, Katarzynę "Lalunę" Lirsz, Julię von Stein oraz Carinę Lundmark czy Monikę Wawrzak. Do grona kobiet dołączy w nowym sezonie Anna Renusz.

          "Diabelnie boskie"  – emisja dwóch odcinków w każdy piątki o godz. 22.00.

          Anna Renusz
          Anna Renusz
          Źródło: Player

          "Kanapowczynie"  – nowy sezon od 5 marca w TTV

          Już wiosną kolejny sezon "Kanapowców" w damskiej odsłonie. W nowym sezonie wsypią odważne kobiety ze Śląska. Nie zabraknie też znanego wam z poprzednich serii trenera Krzysztofa Ferenca. To pod jego okiem "Kanapowczynie" będą traciły zbędne kilogramy i przejdą metamorfozy nie tylko te związane z wyglądem, ale także mentalne. Śledźcie nowe odcinki już wiosną w TTV!

          "Kanapowczynie"  – emisja we wtorki o godz. 22.00.

          "Kanapowczynie" - sezon 2.
          "Kanapowczynie" - sezon 2.
          "Kanapowczynie" - sezon 2.
          "Kanapowczynie" - sezon 2.
          "Kanapowczynie" - sezon 2.
          +2
          Zobacz galerię

          "DeFacto" – nowy sezon od 4 marca w TTV

          Znany i lubiany popularnonaukowy program TTV wraca z porcją nowych tematów i zagadnień, a część z tych informacji dostaniemy prosto z pierwszej ręki. W programie widzowie znajdą odpowiedzi na najbardziej nurtujące ich pytania. Prowadzącym Jan Pirowski.

          "DeFacto"- emisja od poniedziałku do czwartku o godz. 21.15

          Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie
          Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie

          Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas znaleźć również na InstagramieFacebooku i TikToku. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas. 

          Czytaj też:

          Autor: Kamila Jamrożek

          Źródło zdjęcia głównego: TTV

          podziel się:

          Pozostałe wiadomości