Edyta Górniak świętuje 50. urodziny. Czego życzy jej syn Allan Krupa?

Allan Krupa złożył życzenia urodzinowe Edycie Górniak
Allan Krupa złożył życzenia urodzinowe Edycie Górniak
Źródło: MWMEDIA
Edyta Górniak świętuje urodziny. Piosenkarka skończyła 50 lat. Z tej okazji na Instagramie jej syn Allan Krupa złożył sławnej mamie życzenia. Przy okazji pokazał ich zdjęcia sprzed lat.

Edyta Górniak urodziła się 14 listopada 1972 r. i tym samym skończyła 50 lat. Piosenkarka podzieliła się długim postem z internautami, w którym wyliczyła, za co jest wdzięczna w swoje urodziny. Edyta Górniak we wpisie zwróciła się do fanów i podziękowała im za to, że cały czas są z nią.

Maja Ostaszewska o 50. urodzinach
We wrześniu Maja Ostaszewska obchodziła 50. urodziny. Aktorka od lat należy do plejady najbardziej rozchwytywanych polskich gwiazd kina. Jak radzi sobie z myślą o upływającym czasie? W rozmowie z cozatydzien.tvn.pl opowiada, co oznacza dla niej skończenie 50 lat.
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Edyta Górniak skończyła 50 lat

Edyta Górniak napisała:

"Nadaliście głęboki sens mojemu życiu. Nie ma tylu pięknych słów wdzięczności, którymi mogłabym za to podziękować. Każdy z nas codziennie od nowa próbuje odnaleźć swoje ścieżki i swoje odpowiedzi. Jesteśmy w tym procesie razem i osobno. Wciąż i wciąż odkrywając siebie nowych, upadających lub odradzających się" - napisała artystka.

Edyta Górniak również przy tej okazji złożyła życzenia swoim obserwatorom.

"Życzę Wam, abyście potrafili być dobrzy dla samych siebie. Bo tego nikt nas nie uczy. Życzę, abyście nauczyli się kochać i akceptować samych siebie. Mi niestety zajęło to większość życia. Nigdy i dla nikogo nie zdradzajcie samych siebie i nie wyrzekajcie się siebie. Jeśli ktoś tego oczekuje, to nie zasługuje na żadną część was" - dodała.

Allan Krupa złożył życzenia mamie

Na Instagramie również syn piosenkarki Allan Krupa postanowił złożyć mamie życzenia. Młody raper pokazał przy okazji kilka zdjęć Edyty Górniak sprzed lat.

"Moja mama, najbardziej OG artystka w historii, dziś przeżywa 50. rok stąpania po ziemi. Dawała ludziom emocje swoim głosem jeszcze zanim internet był ogólnodostępny dla człowieka. Kocham cię i wiem, że jeszcze razem podbijemy świat. Wszystkiego najlepszego!!!" - czytamy.

Allan Krupa złożył mamie życzenia urodzinowe
Allan Krupa złożył mamie życzenia urodzinowe
Allan Krupa złożył mamie życzenia urodzinowe
Źródło: Instagram

Pod postem pojawiło się mnóstwo komentarzy fanów artystki.

"Piękne życzenia", "Wszystkiego dobrego pani Edyto", "Dużo zdrówka", "Świetne są te zdjęcia", "Zazdroszczę relacji z synem" - czytamy.

Post skomentowała sama Edyta Górniak:

Synalku mój!!!

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Aleksandra Czajkowska

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości