Edyta Herbuś pokazała wnętrze swoje sypialni. Zaskoczyła tym, co stoi przy jej łóżku

Autor:
Kalina
Szymankiewicz
Edyta Herbuś pokazała wnętrze swoje sypialni

Jak wyglądają domy gwiazd? Edyta Herbuś publikuje na Instagramie sporo zdjęć, na których możemy dostrzec, w jakich wnętrzach mieszka. Tancerka pokazała swoją sypialnię. Jest ona dość oryginalna. Warto zwrócić uwagę na jeden nietypowy dla tego pomieszczenia element wyposażenia. To spore zaskoczenie. Sami zobaczcie.

Edyta Herbuś tworzy szczęśliwą relację z Piotrem Bukowieckim. Może pochwalić się przyjacielską relację z jego dziećmi. Tancerka nie ukrywa, że znalazła mężczyznę, u boku którego widzi swoją przyszłość. "Jak dobrze jest wracać do domu, w którym czeka tak dużo miłości" - wyznała w jednej z ostatnich publikacji w mediach społecznościowych.

Barbara Kurdej-Szatan pokazała nowe mieszkanie na warszawskiej Woli
Barbara Kurdej-Szatan pokazała nowe mieszkanie na warszawskiej Woli Barbara Kurdej-Szatan była bohaterką ostatnich "Kulis Sławy". Aktorka zaprosiła kamery do swojego nowego apartamentu i pokazała go widzom. Przestronny taras z widokiem na Warszawę robi ogromne wrażenie. "Zrobimy tu sobie i kort tenisowy, i pole golfowe" - śmiała się gwiazda.

Domy gwiazd. Jak wygląda sypialnia Edyty Herbuś? Co stoi przy jej łóżku?

Edyta Herbuś zaraża fanów pozytywną energią, którą czerpie z uprawiania jogi i zdrowego stylu życia. Tancerka opublikowała na Instagramie swoje zdjęcia, na których widzimy, w jaki sposób się relaksuje. Przy okazji możemy dostrzec wnętrze jej sypialni.

W moim magicznym domu wszystko się zdarzyć może... a ten dom to ja. Mój wewnętrzny spokój, akceptacja, moje myśli, stosunek do siebie i tego, co mnie otacza. To, jak widzę innych ludzi, czy potrafię dostrzegać w nich DOBRO, czy jednak skupiam się na wytykaniu im braków, czy błędów. Tak jak sobie…? To jest zawsze wybór

Zwróciliśmy uwagę na bardzo minimalistyczne, ale kojące wnętrze sypialni. Ściana, przy której siedzi aktorka, jest niemal w całości przeszklona. W pomieszczeniu widzimy też inną ścianę pokrytą czerwoną cegłą. Gwiazda śpi na klasycznym łóżku, a obok niego rzuca się w oczy nietypowy dla tego pomieszczenia element - wanna, która wykonana jest w stylu retro, z charakterystyczną dla niego słuchawką.

Jak wygląda sypialnia Edyty Herbuś? Źródło: Instagram @edytaherbus

Edyta Herbuś o swoim domu. Na co zwraca uwagę?

Edyta Herbuś zwraca uwagę na dodatki w swoim domu. Uwielbia rośliny, które dodają wnętrzom uroku. Tancerka mieszka ze zwierzętami. Zdradziła, że jej pasją jest urządzanie przestrzeni wokół siebie i dbanie o rośliny. Zobaczcie, jaką ma kolekcję kwiatów.

Przestrzeń domowa jest dla mnie bardzo ważna. To istotne by przedmioty, którymi się otaczam tworzyły przytulny klimat, lubię mieć wokół siebie żywe rośliny i oczywiście ukochane psiaki. Cieszymy się każdą chwilą spędzoną razem w domu. Często pytacie, jak lubię odpoczywać, zazwyczaj szukam w tym celu jakiegoś kreatywnego zajęcia. Przestawiam meble, przesadzam kwiaty, albo konstruuję coś nowego

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Kalina Szymankiewicz

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

Pozostałe wiadomości