Edyta Pazura przystraja dom na Wielkanoc. Gwiazda zaskakuje fantazją

Autor:
Norbert
Żyła
Edyta Pazura odwiedziła dzieci w szpitalu

Edyta Pazura udostępniła w sieci wideo, na którym przystraja swój dom na Wielkanoc. Żona Cezarego Pazury nie bała się zrealizować swoich najbardziej fantazyjnych pomysłów. Nie zabrakło jajek, świeczek, a nawet... koguta i kurki.

Edyta Pazura i Cezary Pazura poznali się przypadkiem w pociągu i od 15 lat ich miłość nieustannie rozkwita. Para jest aktywna na Instagramie, gdzie dzieli się swoim szczęściem. W 2009 roku małżeństwo powitało na świecie córkę Amelię, w 2015 roku doczekali się syna Antoniego, a w 2018 r. na świecie pojawiła się ich córka Rita.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo.

Tajemnice Produkcji #9. Kulisy "Sekretów życia". Tak wygląda praca na planie serialu paradokumentalnego
Tajemnice Produkcji #9. Kulisy "Sekretów życia". Tak wygląda praca na planie serialu paradokumentalnego Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Edyta Pazura stroi dom na Wielkanoc

Edyta i Cezary Pazurowie są zgranym małżeństwem, które tworzy ciepły i rodzinny dom dla dwójki swoich pociech. Żona aktora czasem dzieli się zdjęciami i nagraniami ze wspólnych rodzinnych chwil w swoich mediach społecznościowych. Na samym Instagramie śledzi ją ponad 255 tysięcy odbiorców.

Edyta Pazura na jednym z najnowszych udostępnionych przez siebie nagrań, podzieliła się chwilami z przystrajania domu w wielkanocne ozdoby. Gwiazda z wyjątkowym zmysłem i rewelacyjnym poczuciem estetyki dobrała elementy świątecznej dekoracji. Nie zabrakło wielkanocnych bombek, baź, ozdobnych świeczek, jajek, a nawet koguta i kurki.

Sama gwiazda nie kryje entuzjazmu swoimi dekoracyjnymi popisami i jak przyznaje w opisie pod wideo, mogłaby przystrajać swój dom nawet o północy.

"Uwielbiam to robić i jeszcze dobrze się przy tym bawię. Mogłabym w nocy o północy" - wyznała.

Edyta Pazura dba o formę na siłowni

Edyta Pazura podobnie jak jej mąż dba o swoją formę na siłowni. Cezary Pazura jakiś czas temu wrzucił do sieci porównanie swojej sylwetki na przełomie kilku lat i trzeba przyznać, że niejeden dwudziestolatek może pozazdrościć mu figury. Teraz swoim nagraniem z siłowni pochwaliła się jego żona. Gwiazda niedawno udostępniła na swoim koncie na Instagramie wideo, na którym pokazała swój codzienny zestaw ćwiczeń, który wykonuje pod bacznym okiem trenera.

"Dobrze zacząć tydzień od mocnego treningu" - podpisał udostępnione nagranie w sieci trener gwiazdy.

Edyta Pazura dodała również i swój komentarz pod wspomnianym wideo. Żona Cezarego Pazury podziękowała za motywację oraz świetne treningi. Nagranie skomentowało także sporo fanek Edyty Pazury, które gratulują gwieździe rewelacyjnej formy oraz zazdroszczą samozaparcia w realizacji codziennego planu ćwiczeń.

"Padłabym tam w połowie. A nie, wróć. Przed połową, ale pracuje nad tym, żeby kiedyś nie paść",

"Edytka, żyjesz? Biorę z Ciebie przykład",

"Oj też lubię się tak wyżyć" - pisały rozentuzjazmowane fanki Edyty Pazury.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale nadal trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Norbert Żyła

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

Pozostałe wiadomości