Córka i żona Cezarego Pazury są w tym samym wieku. Wiemy, jakie mają relacje

Autor:
Dagmara
Olszewska
Cezary Pazura jest zazdrosny o swoją żonę

Związek Cezarego Pazury z Edytą Pazurą od dawna budzi wiele emocji. Choć tej relacji nie wróżono długiej przyszłości, małżeństwo pokonało wszelkie przeciwności losu i kroczy razem przez życie. Niedawno żona aktora odniosła się do pytań o relacje z jego najstarszą córką. Obie panie są bowiem w tym samym wieku. Co odpowiedziała?

Anastazja Pazura to córka Cezarego Pazury z pierwszego małżeństwa. Kobieta urodziła się w 1988 roku i obecnie rozwija się jako artystka. Co jakiś czas pojawia się na branżowych wydarzeniach u boku sławnego taty, co niemal zawsze budzi wielkie zainteresowanie mediów. Niedawno na jaw wyszło, jakie relacje łączą ją z macochą - Edytą Pazurą. 

Edyta Pazura o relacjach z córką Cezarego Pazury 

Edyta Pazura chętnie korzysta z mediów społecznościowych i zaprasza obserwatorów do swojej codzienności. Niedawno za pośrednictwem Instagrama postanowiła zorganizować sesję pytań i odpowiedzi. To właśnie tam pojawiły się zagadnienia dotyczące jej relacji z najstarszą córką Cezarego Pazury - Anastazją. Internautów dodatkowo zaciekawił fakt, iż Edyta i Anastazja Pazura są… rówieśniczkami. 

"Czy masz dobry kontakt z Anastazją?" - czytamy w anonimowych pytaniach do żony aktora.

"Tak, mamy dobry kontakt" - odparła krótko Edyta Pazura, pokazując jednocześnie zdjęcie, na którym składa dłonie w znak serca. 

Edyta Pazura
Edyta Pazura o relacji z Anastazją Pazurą Edyta Pazura Źródło: Instagram

Cezary Pazura o związku z Edytą Pazurą 

Cezary Pazura zauważył Edytę Pazurę podczas podróży pociągiem. Aktor przyznał kilkukrotnie, że była to miłość niemal od pierwszego wejrzenia. Jak wspomina ten moment? 

"Ostatni dzień maja 2007 r. Do Warsu wszedłem o szóstej rano. Nieprzytomny, ale nie na tyle, żeby nie zauważyć blondynki w białej bluzeczce z kołnierzykiem. Stała sobie spokojnie: wyprostowana, wysoka, skromna, zgrabna jak cholera. Jem tę swoją jajecznicę, patrzę na gościa, który mi ją zrobił, i myślę, że fajnie facet ma, mając taką dziewczynę, no fajnie... (byłem przekonany, że to jej sympatia)" - powiedział w wywiadzie dla "Pani". 

Gwiazdor odważył się na pierwszy krok i poprosił przyszłą żonę o numer telefonu. Para przez pewien czas pozostawała w związku na odległość. Mimo nieprzychylnej opinii mediów, miłość kolejny raz okazała się silniejsza. 1 maja 2009 roku stanęli na ślubnym kobiercu. W tym samym roku na świat przyszła ich pierwsza córka - Amelia. Trzy lata później urodził się ich syn Antoni, a w 2018 r. córka Rita. 

"Rodzicielstwo w dojrzałym wieku jest zupełnie inne, inna jest świadomość czasu, bo mam świadomość, że czas mija bezpowrotnie. To jest inna perspektywa" - opowiadał Cezary Pazura w wywiadzie dla programu "Uwaga". 

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale nadal trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Dagmara Olszewska

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

Pozostałe wiadomości