Edyta Zając wspomina, co słyszała na castingach. "Odbijałam się od przysłowiowych drzwi"

Autor:
Kalina
Szymankiewicz
Źródło:
cozatydzien.tvn.pl
Edyta Zając zdradziła, jak dba o swój wygląd. Powiedziała o sekretach modelingu i swojej karierze

Edyta Zając to modelka i osobowość telewizyjna. Teraz debiutuje w roli prowadzącej "True Love". W mediach społecznościowych fani zachwycają się jej wyglądem, szczególnie zwracają uwagę na figurę. Edyta Zając w rozmowie z Kaliną Szymankiewicz odpowiedziała na pytanie, czy czuje presję nieskazitelnego wizerunku. Zdradziła sekrety urody i wyjawiła zaskakującą rzecz. Gwiazda "True Love" ma lekcję dla młodych dziewcząt.

Edyta Zając jest blisko swoich fanów w mediach społecznościowych, ale skupia się na pokazywaniu swojej pracy, a nie życia osobistego. Kalina Szymankiewicz zapytała modelkę o kontakt z fanami. W komentarzach pod jej zdjęciami pojawia się wiele komplementów dotyczących figury i wyglądu gwiazdy "True Love". Czy z pozoru miłe wiadomości wywołują też presję bycia perfekcyjną?

Dalsza część artykułu poniżej materiału wideo.

Edyta Zając o wizerunku, karierze modelki i swoim wyglądzie
Edyta Zając o wizerunku, karierze modelki i swoim wyglądzie Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Edyta Zając o wyglądzie. Co je i ćwiczy gwiazda "True Love"?

Edyta Zając zdradziła sekrety swojej urody. Okazało się, że modelka na co dzień nie nakłada makijażu i chodzi w wygodnych ubraniach. Gwiazda cieszy się z komplementów fanów, szczególnie że większość miłych wiadomości dostaje od innych kobiet.

- Podkreślam, że dostaję więcej komplementów od kobiet niż od mężczyzn, a uważam, że komplement od drugiej kobiety liczy się podwójnie - wyznała w rozmowie z Kaliną Szymankiewicz.

Modelka powiedziała, że często dostaje pytania o to, jak o siebie dba. Wyznała coś, co może niektórych zaskoczyć.

- Nigdy nie byłam na diecie, nie potrafiłabym być na diecie. Trzeba mieć naprawdę silną wolę i podziwiam wszystkie osoby, które potrafią odmawiać sobie czegoś. Zawsze byłam bardzo szczupła, zdarzało mi się dostawać wiadomości: "jejku, jesteś taka chuda". Ale potrafię bardzo szybko takim osobom odpowiadać. Nie każda szczupła osoba katuje się dietą czy ćwiczeniami. Ja po prostu tak mam od dziecka. Widać na moim profilu, że wyglądam tak od zawsze - wyjaśniła.

Dodatkowo prowadząca "True Love" przyznała, że ma apetyt i lubi dobrą kuchnię.

- Nawet produkcja "True Love" śmiała się ze mnie, że jem za dwoje. Na planie zawsze musiałam mieć coś słodkiego, więc to nie jest tak, że uważam na to, co jem. Bardziej w drugą stronę, nawet jak próbuję przytyć, to mi się to nie udaje. Lubię dobrą kuchnię, szczególnie mojej babci albo mojej mamy. One też próbują mnie nakarmić na trzy dni do przodu - śmieje się w wywiadzie dla cozatydzien.tvn.pl.

Edyta Zając o pracy w modelingu. Co słyszała na castingach?

Edyta Zając w rozmowie podkreśliła, że naturalne jest to, że modelki pracują wyglądem i zwracają na siebie uwagę. Ona sama nie przejmuje się ocenami fanów i chętnie wchodzi z nimi w dyskusję.

- Nawet jeżeli zdarzyło się komuś mnie ocenić, to po kilku chwilach rozmowy słyszałam: "jaka ty jesteś normalna". I to jest mój ulubiony komplement - przyznała.

Gwiazda zaczęła pracę modelki, gdy miała niecałe 15 lat. Wyznała, że według niej najważniejsze jest to, aby mieć wsparcie bliskich. Rodzice Edyty Zając dbali o to, aby zawsze pamiętała, skąd pochodzi. Mówili jej, że ważny jest charakter, osobowość, nie tylko wygląd. Prezenterka nie miała kompleksów, ale wspomniała o tym, co często słyszała na castingach.

- Pamiętam mój pierwszy lot do Mediolanu, byłam najmłodsza w agencji i często słyszałam o sobie "piccolina", to znaczy "mała dziewczynka". Słyszałam, że mam twarz dziecka, że jestem za młoda do tego i odbijałam się od przysłowiowych drzwi. Wywoływało to u mnie frustrację, do czego się nadaję, skoro jestem za młoda, ale bardzo szybko zrozumiałam, że mogę nie pasować do jednego projektu, ale do drugiego już tak. Przede wszystkim trzeba mieć dobrze zbudowaną samoocenę, ale to buduje się często latami - oceniła.

Nie jestem coachem, ale jeśli mogę komuś doradzić, to przede wszystkim trzeba pamiętać o tym, jakim jest się człowiekiem, wygląd przemija, a charakter zostaje

Przekaż 1,5% podatku Fundacji TVN, która realizuje społeczny projekt "Zdrowie w głowie". Celem akcji jest stworzenie gabinetów psychologiczno-psychiatrycznych w szpitalach na terenie całej Polski. Będą to miejsca w placówkach dla dzieci i dla dorosłych, przeznaczone do spotkań psychologów, terapeutów i lekarzy psychiatrów z pacjentami i ich rodzinami.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Kalina Szymankiewicz

Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

Pozostałe wiadomości