Ellie Goulding i Caspar Jopling ogłosili koniec małżeństwa. W oświadczeniu wspomnieni o wspólnym dziecku

Ellie Goulding i Caspar Jopling
Ellie Goulding i Caspar Jopling
Źródło: Getty Images
Ellie Goulding to piosenkarka, autorka tekstów i producentka muzyczna. Jest jedną z najpopularniejszych artystek na brytyjskiej scenie muzycznej, zdobywczynią wielu nagród i nominacji. Gwiazda ogłosiła w mediach społecznościowych, że rozstała się z mężem Casparem Joplingiem. Para doczekała się wspólnego syna Arthura.

Ellie Goulding zdobyła światową sławę dzięki przebojom takim jak "Lights", "Burn" czy "Love Me Like You Do", który został stworzony dla ścieżki dźwiękowej do filmu "Pięćdziesiąt twarzy Greya". Caspar Jopling był członkiem brytyjskiej reprezentacji juniorów w wioślarstwie. Po zakończeniu kariery sportowej zamieszkał w Nowym Jorku, gdzie zaczął pracę dla domu aukcyjnego Sotheby’s. Ukończył historię sztuki na Harvardzie, a prywatnie przyjaźni się z brytyjską księżniczką Eugenią.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

Joanna Krupa o dzieleniu opieki nad córką z byłym mężem
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Ellie Goulding rozstała się z mężem po plotkach o romansie

Ellie Goulding i Caspar Jopling długo utrzymywali swój związek w tajemnicy. Pierwsze plotki pojawiły się w kwietniu 2017 roku, gdy paparazzi zrobili im zdjęcia. We wrześniu 2019 roku para stanęła na ślubnym kobiercu. Na ceremonii zjawiła się imponująca lista gości, od wykonawców muzyki pop po członków rodziny królewskiej. Obecne były takie gwiazdy, jak Katy Perry, Orlando Bloom, James Blunt, a także księżniczki Beatrycze i Eugenia. Mąż Eugenii Jack Brooksbank był jednym z drużbów. W 2021 roku na świat przyszedł syn pary Arthur.

Niestety związek Ellie Goulding z sześć lat młodszym Casparem Joplingiem nie przetrwał próby czasu. Plotki o kryzysie w ich związku pojawiły się w mediach już jakiś czas temu. Brytyjska prasa bulwarowa informowała o rzekomym romansie Ellie Goulding. Piosenkarka była widziana na Kostaryce w towarzystwie instruktora surfingu Armando Pereza. Później paparazzi sfotografowali męża wokalistki Caspara Joplinga, który pokazał się publicznie bez obrączki. Spekulacje mediów stały się coraz bardziej natarczywe, dlatego małżonkowie przerwali w końcu milczenie. Potwierdzili rozstanie za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Ellie Goulding i Caspar Jopling
Ellie Goulding i Caspar Jopling
Źródło: Getty Images

Ellie Goulding i Caspar Jopling wydali oświadczenia o rozstaniu

Ellie Goulding i Caspar Jopling ogłosili rozstanie po 4,5 roku małżeństwa. 37-letnia piosenkarka i 32-letni handlarz dziełami sztuki ogłosili publicznie rozstanie w piątek 23 lutego 2024 r. Zamieszczając oświadczenie w relacji na Instagramie, wokalistka stwierdziła, że ​​"nie ma innego wyjścia", jak tylko publicznie ogłosić, że "od jakiegoś czasu" są w separacji.

"W świetle ostatnich doniesień czuję, że nie mam innego wyjścia, jak tylko poinformować was, że Caspar i ja rozstaliśmy się jakiś czas temu w prywatnej atmosferze. Pozostajemy najbliższymi przyjaciółmi i z powodzeniem wspólnie wychowujemy naszego syna, mając na uwadze jego dobro. Zależy nam na ochronie prywatności naszej rodziny, z góry dziękujemy innym osobom za uszanowanie naszych próśb. Nie będziemy udzielać kolejnych komentarzy w tej sprawie" - napisała na Instagramie Ellie Goulding.

Piosenkarka udostępniła także na swoim profilu relację męża. Caspar Jopling zamieścił na InstaStories oświadczenie, w którym wyjaśnił, że starali się zachować informację o rozstaniu dla siebie. Para pozostaje w przyjacielskich stosunkach dla dobra ich małego synka Arthura.

"Cześć, mam nadzieję, że macie dobry dzień. Czuję (niestety), że muszę coś powiedzieć na temat mojego obecnej relacje z Ellie. Mam przede wszystkim nadzieję, że to przerwie wszelkie spekulacje tabloidów. Ellie i ja podjęliśmy decyzję o rozstaniu jakiś czas temu. Nasza najbliższa rodzina i bliscy przyjaciele wiedzą o tym od jakiegoś czasu - poza tym postanowiliśmy zrobić wszystko, co w naszej mocy, aby zachować tę informację dla siebie. Ellie i ja pozostajemy najbliższymi przyjaciółmi i, co najważniejsze, rodzicami najlepszego dzieciaka na świecie, Arthura. To ostatnia rzecz, jaką chcę w tej sprawie powiedzieć i proszę o uszanowanie prywatności mojej i Ellie" - czytamy na profilu Caspara Joplinga.

Ellie Goulding i Caspar Jopling
Ellie Goulding i Caspar Jopling
Źródło: Getty Images

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas znaleźć również na InstagramieFacebooku i TikToku. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas. 

Czytaj też:

Autor: Kamila Jamrożek

Źródło zdjęcia głównego: Getty Images

podziel się:

Pozostałe wiadomości