Emilia Dankwa rezygnuje z kariery aktorskiej? Jej plany zaskakują

Emilia Dankwa
Emilia Dankwa
Źródło: MWMEDIA
Emilia Dankwa to młoda gwiazda, która dała się poznać widzom jako mała dziewczynka. W wieku kilku lat trafiła bowiem do popularnego serialu. Teraz dziewczyna jest już dorosła. W rozmowie z serwisem Jastrząb Post podzieliła się swoimi doświadczeniami ze "szkoły w chmurze" oraz wspominała niezapomnianą studniówkę. Jakie ma plany na przyszłość?

Emilia Dankwa to gwiazda młodego pokolenia. Pojawiła się w serialu "Belfer", "Zbliżeniach", możemy ją podziwiać w filmie "Być jak Kazimierz Deyna", w którym wcieliła się w postać Niuni. Ze światem telewizji związana jest także przez rodziców. Emilia Dankwa jest córką redaktorki Moniki Bekier oraz montażysty Eryka Dankwy.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

Adam Zdrójkowski o relacjach w show-biznesie

Emilia Dankwa o nauce zdalnej i studniówce

Emilia Dankwa nie jest już tą małą dziewczynką, którą oglądaliśmy na ekranie. Pod koniec zeszłego roku osiągnęła pełnoletność. Wtedy to zdecydowała się na przejście z tradycyjnej szkoły do formy nauczania domowego, nazywanej popularnie "szkołą w chmurze". Dlaczego taka decyzja? Młoda gwiazda tłumaczyła Karolinie Motylewskiej z Jastrząb Post, że chciała dostosować naukę do napiętego grafiku związanego z pracą aktorską oraz aktywnością w mediach społecznościowych, w których prężnie działa.

"Ze względu na wszystkie moje dodatkowe obowiązki stwierdziłam, że spróbuję innej formy nauczania. Jestem bardzo zadowolona" - powiedziała Emilia Dankwa.

Wybór nauki zdalnej pozwolił jej skoncentrować się na edukacji, jednocześnie nie rezygnując z kariery artystycznej. Kolejnym ważnym krokiem w życiu młodej gwiazdy była studniówka, która odbyła się w atmosferze pełnej radości i zabawy. Emilia Dankwa opowiadała, że bawiła się cudownie i poznała wiele otwartych i ciekawych osób.

"To była niezapomniana noc. Spędziliśmy razem dobre kilka godzin, które minęły bardzo szybko, poznałam mnóstwo świetnych ludzi i naprawdę byłam przeszczęśliwa. Faktycznie – poznałam wszystkich tej jednej nocy, ale uważam, że nie mogło być lepiej" - wyznała aktorka.

Emilia Dankwa o planach na przyszłość

W rozmowie z Jastrząb Post nie zabrakło pytania o nadchodzącą maturę. Czy istnieje jakiś przedmiot, który budzi w aktorce obawy? Emilia Dankwa z uśmiechem stwierdziła, że na razie wszystko idzie sprawnie. Zdradziła jednak, że jednym z przedmiotów, do których nie pała miłością, jest matematyka.

"Nie jestem fanką matematyki. Ale mam nadzieję, że po przygotowaniach nie będę się jej obawiała" - wyznała aktorka, która zamierza stawić czoła wyzwaniu.

Mimo obaw związanych z matematyką Emilia Dankwa liczy, że uda jej się pomyślnie zdać egzamin dojrzałości. Pytana o plany na przyszłość, ujawniła, że chciałaby podjąć studia. Jaka dziedzina szczególnie ją fascynuje?

"Jeszcze dokładnie o tym nie myślałam. Dzienne studia mi się podobają przez wzgląd na chodzenie do tej szkoły. [...] Idę od razu na studia i ostatecznie w Polsce – w Warszawie. Najchętniej poszłabym na media i reklamę, ponieważ to jest coś, co lubię i co robię od wielu lat. I brzmi ciekawie" – powiedziała.

Emilia Dankwa
Emilia Dankwa
Źródło: MWMEDIA

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas znaleźć również na InstagramieFacebooku i TikToku. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas. 

Czytaj też:

Autor: Kamila Jamrożek

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości