Jan Pirowski o zaskakującej umiejętności i programie "Mam Talent!". "Skazaliby mnie na banicję"

Jan Pirowski
Jan Pirowski
Źródło: TVN
Jan Pirowski w rozmowie z Anną Pawelczyk-Bardygą opowiedział o poszukiwaniu niezwykłego uczestnika w "Mam Talent!" i przy okazji wyznał, jaką sam posiada niecodzienną umiejętność. Okazało się, że takim samym talentem może pochwalić się Julia Wieniawa. Mało kto mógł się spodziewać, o co chodzi.

Jan Pirowski dołączył do obsady programu "Mam Talent!" i zadebiutował obok Agnieszki Woźniak-Starak jako prowadzący słynne show. Dziennikarz podczas jednego z castingów znalazł dla nas chwile czasu i zdradził, jakim sam dysponuje talentem, o którym do tej pory praktycznie nikt nie wie.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo.

Jan Pirowski o swoim niezwykłym talencie. Taką samą umiejątnością może pochwalić się Julia Wieniawa
Źródło: cozaydzien.tvn.pl

Jan Pirowski o swoim niezwykłym talencie. Taki sam ma Julia Wieniawa

Jan Pirowski w rozmowie z cozatydzien.tvn.pl zdradził, że posiada jeden talent, o którym powiedział fanom stosunkowo niedawno. Podczas przygotowań do "Mam Talent!" zamienił kilka słów z Julią Wieniawą i okazało się, że aktorka dysponuje taką samą umiejętnością.

- Wrzuciłem ostatnio na swój Instagram wideo z Julką Wieniawą, gdzie udajemy Goluma z "Władcy Pierścieni", dobrze kojarzę. Okazało się, że mamy talent do parodiowania tejże postaci, także to jest jeden z nich, a drugi... No właśnie, wciąż go szukam, ale jestem przekonany, że tutaj go znajdę, a jeżeli sam nie znajdę, to na pewno od kogoś pożyczę - śmiał się Jan Pirowski.

Czytaj więcej: "Mam Talent!" już 2 marca. Co nowego zobaczymy na ekranie? 

Przy okazji Jan Pirowski zdradził, że do tej pory w programie "Mam Talent!" pojawiła się już osoba, która bardzo go zaskoczyła. Prowadzący show nie zdradził jednak, jakim talentem dysponował owy uczestnik i zachęcił widzów do oglądania premierowych odcinków.

- Tak, oczywiście, ale nic nie powiem, bo bym powiedział, co będzie potem do obejrzenia w telewizji, a nie daj Bóg, jakbym odczytywał ten talent inaczej niż publiczność, daj spokój. Prawdopodobnie skazaliby mnie na banicję, a na razie w pierwszym sezonie nie dopuszczamy do tego - powiedział.

Jan Pirowski stworzył zgrany duet z Agnieszką Woźniak-Starak

Agnieszka Woźniak-Starak niedawno udzieliła nam wywiadu, w którym opowiedziała o nagraniach do "Mam Talent!" i relacji z Janem Pirowskim. Dziennikarka nie ukrywała, że była zaskoczona tym, jak wyczerpująca była praca na planie. Gwiazda TVN zdradziła, że było to dla niej bardzo wymagające fizycznie.

- [Pierwszy dzień wspominam - przyp. red.] ciężko. Nie spodziewałam się, że to będzie tak ciężka fizycznie praca. Następnego dnia już trochę byliśmy chyba bardziej przygotowani na to, co nas czeka, więc wiedzieliśmy, że każde 40 sekund, które możemy wykorzystać na to, żeby usiąść, to należy wykorzystać, bo się 7 godzin stoi za kulisami - wspominała.

Przy okazji zdradziła, że świetnie współpracuje się jej z Janem Pirowskim. Para prowadzących znalazła wspólny język nie tylko na scenie. Agnieszka Woźniak-Starak zapewniała, że oboje "nadają na tych samych falach".

Myślę, że mam w końcu jakąś mocno trafioną parę, że rzeczywiście jakoś chyba mocno nadajemy na tych samych falach i to chyba czuć i to widać i dobrze się czujemy w swoim towarzystwie i to jakoś działa. W skali różnych moich połączeń telewizyjnych to Janek jest w czołówce moich ulubionych partnerów, niewątpliwie
- powiedziała.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas znaleźć również na TikToku, FacebookuInstagramie. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas. 

Autor: Anna Pawelczyk-Bardyga

Źródło zdjęcia głównego: TVN

podziel się:

Pozostałe wiadomości