Nie żyje wschodząca gwiazda. Eva Evans miała zaledwie 29 lat

Eva Evans nie żyje.
Eva Evans nie żyje.
Źródło: Getty Images/Instagram
Media obiegła smutna informacja o śmierci znanej influencerki Evy Evans. Młoda gwiazda pracowała jako producentka filmowa. Niedawno zadebiutowała jako główna scenarzystka i aktorka. Odeszła w wieku zaledwie 29 lat.

Eva Evans była influencerką, filmowcem oraz aktorką. Pracowała również przy produkcji teledysków i reklam. Śmierć 29-letniej dziewczyny wstrząsnęła fanami na całym świecie. Wschodząca gwiazda zmarła w sobotę 20 kwietnia. Przyczyna tragedii nie jest jeszcze znana.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

Polskie gwiazdy, które zmarły młodo. Odeszli niespodziewanie
Źródło: MWMEDIA, Facebook, Wikimedia Commons, screen Youtube

Eva Evans nie żyje

Zagraniczne media donoszą o odejściu Evy Evans, znanej z głównie z TikToka. Przykre informacje potwierdziła siostra gwiazdy. Opublikowała poruszający wpis na Instagramie, w którym wspomniała również o planach dotyczących pogrzebu.

"Wczoraj moja rodzina otrzymała wiadomość, że zmarła nasza słodka, cudowna, kreatywna, troskliwa i zabawna Eva, moja piękna siostra. Po 24 godzinach nadal znajduję się w ciągłym cyklu zaprzeczania i akceptacji, więc wiem, jak niewiarygodna i trudna będzie ta wiadomość. W najbliższy wtorek, 23 kwietnia wieczorem na dolnym Manhattanie odbędzie się uroczyste pożegnane Evy. Szkoda, że me jej teraz obok mnie, ona znalazłaby lepsze słowa, by opisać to, co czuję" - napisała siostra Evy Evans.

Kim była Eva Evans?

Eva Evans miała 29 lat i mieszkała w Nowym Jorku, gdzie pracowała jako producentka i rozwijała karierę influencerską. Udało jej się zgromadzić imponującą liczbę obserwatorów zarówno na Instagramie, gdzie śledziło ją niemal 30 tysięcy osób, jak i na TikToku, gdzie liczbę jej fanów szacowano na ponad 300 tysięcy.

Eva Evans w mediach społecznościowych dzieliła się swoim codziennym życiem w "mieście, które nigdy nie śpi". Jej posty i filmy były pełne energii i odzwierciedlały jej pasję do filmowania. Przez swoją obecność w mediach społecznościowych, stała się inspiracją dla wielu młodych osób, które marzyły o karierze w przemyśle filmowym.

W ubiegłym roku wyprodukowała serial komediowy "Club Rat", który miał premierę na jednej z platform streamingowych. Eva Evans nie tylko pokazała swoje umiejętności jako scenarzystka, ale również zadebiutowała jako aktorka.

Przed wyprodukowaniem własnego serialu Eva Evans zdobywała doświadczenie, pracując przy różnych projektach filmowych. Wcześniej miała okazję uczestniczyć w produkcji teledysku popularnej piosenkarki Miley Cyrus oraz reklamy kolekcji luksusowego domu mody Dior.

Eva Evans
Eva Evans
Źródło: Instagram

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas znaleźć również na InstagramieFacebooku i TikToku. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas. 

Czytaj też:

Autor: Kamila Jamrożek

Źródło zdjęcia głównego: Getty Images/Instagram

podziel się:

Pozostałe wiadomości