Gwiazdy

Ewa Chodakowska w pośpiechu opuszcza Grecję. "Czeka mnie zabieg"

Gwiazdy

Autor:
Dagmara
Olszewska
Ewa Chodakowska

Ewa Chodakowska za pośrednictwem mediów społecznościowych poinformowała, że jej greckie, sielankowe wakacje nagle dobiegły końca. Niestety ze względu na stan zdrowia musi niemal natychmiast wrócić do Polski. Sportsmenkę czeka zabieg i rekonwalescencja.

Ewa Chodakowska niedawno pochwaliła się wspaniałą nowiną. Wraz z mężem kupiła piękną posiadłość w Grecji, rodzimym kraju Lefterisa Kavoukisa. Po kilku dniach na swoim profilu na Instagramie wyjaśniła jednak, że nie zawsze życie układa się tak, jakbyśmy sobie tego życzyli. Właśnie dlatego jest zmuszona wrócić do Polski jednym z pierwszych możliwych lotów. 

Ewa Chodakowska wraca z Grecji. Chodzi o jej zdrowie

Sportsmenka od kilku dni rozkoszowała się walorami Grecji i z radością dzieliła się swoim szczęściem z internautami. Niestety sielanka została przerwana przez zabieg, który zaskoczył samą Ewę Chodakowską. Nieplanowany powrót do Polski pokrzyżował jej także zawodowe plany. Według zaleceń lekarza powinna się teraz jak najbardziej oszczędzać.

"Ech... nie lubię takiej prywaty... ale też nie mam zamiaru udawać, że u mnie zawsze wszystko spływa mlekiem i miodem. Przed nami przymusowa przerwa od greckiej sielanki... pakowanie się na cito, powrót do Aten, a już jutro samolot i powrót do Warszawy. Czeka mnie zabieg - pilna sprawa - który niestety wyklucza mnie z naszego wyzwania. Na chwile obecną - jak to Pani doktor dziś zaleciła - muszę się oszczędzać. No cóż, nic w życiu nie jest gwarantowane. Zazdroszczę Ci, że możesz dziś fikać. Pofikaj zatem tez i za mnie i mocno trzymaj kciuki, żebym za chwil kilka wróciła do sił" - napisała Ewa Chodakowska w swoim poście na Instagramie.

Mariusz Kozak o nieśmiałości i telewizyjnej terapii
Mariusz Kozak o nieśmiałości i telewizyjnej terapii Mariusz Kozak o terapii i o tym, co zmieniła w jego życiu telewizja.

Ewa Chodakowska kupiła dom w Grecji 

Pod koniec lipca 2022 roku Ewa Chodakowska poinformowała swoich obserwatorów, że wraz z mężem kupiła swój wymarzony dom w Grecji. Zaledwie miesiąc od obejrzenia willi udało się sfinalizować zakup i odebrać klucze do posiadłości. 

"Zupełnie serio, WYMARZYŁAM SOBIE TĘ MIEJSCÓWKĘ. Znajduje się ona na drodze do Sounio, drodze którą przemierzam regularnie, mieszkając na Vouliagmeni w Atenach. Sama trasa jest tak malownicza, że za każdym razem wracam z niej, naładowana błogostanem. Osiedle domów, położone między dwoma skalistymi wzgórzami, z widokiem na morze, z dziką plażą zawsze zwracało moją uwagę. Ta magiczna miejscówka, za każdym razem rysowała uśmiech na mojej twarzy. Miesiąc temu, mąż rzucił do mnie: jedziemy zobaczyć inwestycje. Możesz sobie wyobrazić moje zaskoczenie, kiedy ta okazała się znajdować w moim wymarzonym miejscu. Alejki między domami, wysadzone ścianami kwiatów, rozśpiewane cykady, wszechobecny spokój. Mamy to. I choć przed nami sporo pracy, już na tym etapie jesteśmy zakochani w tym miejscu" - wyznała Ewa Chodakowska opisując swoją nową, grecką posiadłość.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Dagmara Olszewska

Źródło zdjęcia głównego: MW MEDIA

Pozostałe wiadomości