Robert Janowski już tak nie wygląda. Żona namówiła go na mocną zmianę. "Z 10 lat młodziej"

Robert Janowski już tak nie wygląda. Przeszedł metamorfozę
Robert Janowski już tak nie wygląda. Przeszedł metamorfozę
Źródło: MWMEDIA
Robert Janowski niespodziewanie dla samego siebie przeszedł sporą metamorfozę. Okazało się, że niczego świadomy piosenkarz dał się zwieść swojej ukochanej żonie. W ten sposób radykalnie zmienił fryzurę. Fani są zachwyceni jego nowym wizerunkiem. Internauci twierdzą, że wygląda o dziesięć lat młodziej! Robert Janowski pokazał zdjęcia po wyjściu od fryzjera. Sami oceńcie jego przemianę.

Robert Janowski przyzwyczaił nas ostatnio do swoich dłuższych, siwych włosów. Sprytny plan jego żony sprawił, że pokazał się fanom w zupełnie nowej odsłonie. Ta zmiana wyszła mu zdecydowanie na plus, co podkreślają jego fani.

Robert Janowski w nowej fryzurze. Wygląda dużo młodziej

Robert Janowski opisał swoje przeżycia u fryzjera. Miało być tylko podcięcie końcówek, a wyszła radykalna zmiana.

"To była totalna manipulacja! Bezwzględna prowokacja! Zmowa, spisek i jak to się tam jeszcze nazywa. Monika: 'A może jak mnie będziesz odbierał od fryzjera, to pani Agniesia podetnie ci końcówki'? Pół godziny później... Nie wiem, czego was kobiety uczą w tych szkołach, ale na pewno nie matematyki. Dwa centymetry to ni mniej, ni więcej, tylko 20 milimetrów, a nie pół metra! No i proszę!" - relacjonował na Instagramie.

Jednak ostatecznie jest zadowolony ze zmiany, ponieważ pozował do zdjęć z uśmiechem na ustach i nawet pokusił się o żart.

"Teraz Monia mówi, że kogoś jej przypominam, ale ciągle się waha między Georgem Clooneyem a Ramsayem Gordonem. Wolę tego pierwszego! A wy? Jak Wam się podoba? Dajcie znak" - poprosił fanów Robert Janowski.

Fani prezentera telewizyjnego są zachwyceni jego metamorfozą.

"Z 10 lat młodziej!" - stwierdziła fanka.

"Dobrze wpaść do fryzjera na takie 'dwa centymetry'. Efekt rewelacyjny" - dodała kolejna osoba.

"Młodziej! Myślę, że żona wiedziała, co robi..." - czytamy

Łukasz Urbański o modnych fryzurach na tegoroczne wakacje
Łukasz Urbański, znany widzom TVN również z tego, że jest odpowiedzialny za metamorfozy uczestników programu "Top Model", w rozmowie z Aleksandrą Głowińską opowiedział o włosowych trendach na ten sezon, które z chęcią podchwyciły również gwiazdy.

Robert Janowski odnalazł szczęście u boku trzeciej żony

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie

Robert Janowski nie ukrywa, że jego relacja z ukochaną jest przepełniona szczęściem i romantyzmem. Gwiazdor publikuje wiele zdjęć ze swoją miłością. Z Moniką Głodek ożenił się w 2013 roku. To był jego trzeci ślub. Z pierwszą żoną Katarzyną piosenkarz ma 32-letniego syna Makarego, a z drugiego małżeństwa urodziły mu się dwie córki: 22-letnia Aniela i 21-letnia Tola.

Robert Janowski podkreślał w wywiadach, że trzecia żona jest jego przyjaciółką. Uwielbia chwalić się tą miłością. Niedawno opublikował na Instagramie fotografię, na której całuje się z ukochaną. Następnie dowcipnie skomentował oburzenie niektórych osób.

"Poszło niezadowolenie, że wstawiam wakacyjne zdjęcia z Monią, a na jednym się nawet całujemy. Wiem, że to w dzisiejszych czasach niemodne jechać na urlop z własną żoną i jeszcze ją tam tulić i całować, ale nic na to nie poradzę, że od parunastu lat moja osobista jest dla mnie najfajniejsza. Dzisiaj dla odmiany bez całowania, ale za to w uścisku. Kochani, uśmiechajmy się, kochajmy, zarażajmy dobrocią i miłością" - apelował do fanów.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Kalina Szymankiewicz

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości