Gwiazdy

Zapłakana Ewa Chodakowska zrelacjonowała wypadek. Rowerzysta poturbował jej psa

Gwiazdy

Autor:
Dominika
Kowalewska
Pies Ewy Chodakowskiej uległ wypadkowi

Dramatyczne chwile w życiu Ewy Chodakowskiej. Trenerka, będąc na spacerze w parku, musiała ratować psa. Rowerzysta nie zauważył smyczy i ciągnął zwierzę za sobą. Ewa Chodakowska uwieczniła całe zajście.

Ewa Chodakowska jest jedną z najpopularniejszych trenerek fitness w Polsce, która spopularyzowała domowe ćwiczenia. Jej płyty z gotowymi treningami to must have dla każdego, kto chce zrzucić zbędne kilogramy. Ewa Chodakowska to także bizneswomen - posiada własną linię naturalnych kosmetyków, strojów kąpielowych oraz stworzyła własny catering dietetyczny.

Pies Ewy Chodakowskiej uległ wypadkowi

Ewa Chodakowska jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych, które są dla niej przede wszystkim miejscem pracy. Za ich pośrednictwem dzieli się nie tylko fragmentami swojego życia prywatnego czy przemyśleniami na temat świata, ale także wspiera ludzi, którzy wyruszają z nią w drogę ku wymarzonej sylwetce. Ewa Chodakowska często publikuje efekty treningów, którymi chwalą się jej wierni fani. Trenerka podkreśla, że rodzina jest dla niej najważniejsza. Jakiś czas temu dołączył do niej pies Joe.

We wtorkowe popołudnie trenerka przeżyła chwile grozy. Będąc na spacerze z pupilem, rowerzysta nie zauważył długiej smyczy. Wjechał w nią, a ta zaczepiła się o rower, przez co pies był ciągnięty po chodniku. Ewa Chodakowska zrelacjonowała całe zajście na swoim profilu na Instagramie. Dodała nagranie, na którym roztrzęsiona opowiada o tym, co się stało.

"Jestem właśnie w parku z Joe na spacerze. Ten człowiek jechał sobie ścieżką, która nie jest przeznaczona dla rowerów, ze słuchawkami w uszach. Miałam psa na dłuższej smyczy. Wjechał mi w tę smycz i pociągnął JJ" - powiedziała, ledwo powstrzymując łzy.

Ewa Chodakowska uwieczniła rowerzystę, który spowodował wypadek.

"Ten mężczyzna wyplątuje się ze smyczy. Pociągnął go jakieś 15 m po chodniku. Nie widział smyczy i nie słyszał, jak za nim biegłam i krzyczałam, żeby się zatrzymał, bo słuchawki w uszach" - napisała trenerka.

Ewa Chodakowska zabrała psa do lecznicy, by sprawdzić, jak duże są obrażenia.

"Joe dostał zastrzyk przeciwbólowy i przeciwzapalny. Jest cały, ale wszelkie obrażenia wewnętrzne mogą o sobie dać znać od kilku dni. Na razie jest na takiej adrenalinie, że na pewno nie czuje bólu" - dodała.

Pies Ewy Chodakowskiej uległ wypadkowi
Pies Ewy Chodakowskiej uległ wypadkowi Pies Ewy Chodakowskiej uległ wypadkowi Źródło: Instagram @chodakowskaewa/https://www.instagram.com/chodakowskaewa/
Ewa Chodakowska pobiła rekord Guinnessa
Ewa Chodakowska pobiła rekord Guinnessa

Ewa Chodakowska - życie prywatne

Ewa Chodakowska pochodzi z Sanoka. 20 lat temu wyjechała do Londynu, gdzie pracowała po 12 godzin dziennie jako m.in. kelnerka czy opiekunka. Podczas wakacji w Grecji zakochała się nie tylko w fitnessie, ale również w Greku. Ewa Chodakowska od wielu lat związana jest z Lefterisem Kavoukisem. Choć początkowo ich relacja miała być jedynie wakacyjnym romansem, trenerka zaryzykowała i przeprowadziła się do Greka - choć znali się zaledwie 10 dni. Jak widać, szalony pomysł okazał się strzałem w dziesiątkę. Para pobrała się w 2013 roku i od tamtej pory tworzy wyjątkowo zgrany duet.

Ewa Chodakowska i Lefteris Kavoukis Źródło: MWMEDIA

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Przeczytaj też:

Autor:Dominika Kowalewska

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

Pozostałe wiadomości