Ewa Drzyzga o karierze synów. Czy pójdą w jej ślady?

Ewa Drzyzga
Ewa Drzyzga o karierze synów. Czy pójdą w jej ślady?
Źródło: MWMEDIA
Ewa Drzyzga jest dumną mamą dorastających synów. W rozmowie z cozatydzien.tvn.pl dziennikarka zdradza, co na ten moment jest dla nich najważniejsze. Ewa Drzyzga nie ukrywa, że jej synowie mają więcej możliwości realizacji, niż młodzi mieli kiedyś.

Ewa Drzyzga jest polską dziennikarką i prezenterką telewizyjną. Od lat jej kariera związana jest z Grupą TVN. Ewa Drzyzga przez 16 lat prowadziła talk-show "Rozmowy w toku", który zapewnił jej ogólnopolską rozpoznawalność. We wrześniu 2020 roku prezenterka dołączyła do ekipy "Dzień Dobry TVN" i wraz z Agnieszką Woźniak-Starak współprowadzi poranne pasmo stacji TVN. Prywatnie Ewa Drzyzga jest mamą dwóch synów: Stanisława i Ignacego, a na ślubnym kobiercu stawała dwukrotnie.

CZTSESJA_DRZYZGA_SYNOWIE
CZTSESJA_DRZYZGA_SYNOWIE

Ewa Drzyzga o karierze synów. Czy pociechy pójdą w jej ślady?

Ewa Drzyzga jest dumną mamą dwóch synów. Pociechy są owocem związku z dziennikarzem Marcinem Borowskim. W rozmowie z cozatydzien.tvn.pl dziennikarka zdradza, jakie plany na przyszłość mają Stanisław i Ignacy. Czy zdecydują się pójść wydeptaną przez mamę ścieżką? Ewa Drzyzga przyznaje, że nie wie, jaką drogę wybiorą synowie.

- Teraz koncentrujemy się na tym, żeby przebrnąć przez maturę. Za rok znowu matura - zdradza.

Ewa Drzyzga dodaje, że w dzisiejszych czasach nie jest tak łatwo wybrać, którą ścieżką chce się podążać. Dziennikarka nie ukrywa, że to pozwala na więcej możliwości, niż gdy ona zasiadała w akademickich ławach.

- Myślę, że to jest trudne w dzisiejszych czasach wybrać miejsce dla siebie, bo jest tyle propozycji i możliwości, w których człowiek może się zrealizować. To jest duża sztuka, żeby wybrać miejsce dla siebie. Obserwuje młodych ludzi jako studentów, którzy po trzech latach nauki w jednym kierunku, zmieniają na przeciwległy zupełnie kierunek i to jest piękne, że mają do tego prawo. Ja jak skończyłam 5 lat studiów, nie wyobrażałam sobie, że mogę od tak z marszu pójść na inny kierunek. Dzisiaj wszystko jest możliwe - przyznaje.

Ewa Drzyzga o przeprowadzce do Warszawy. Pożegna ukochany Kraków?

Odkąd Ewa Drzyzga zasiliła szeregi prowadzących "Dzień Dobry TVN", musi regularnie zjawiać się w studiu w stolicy. Dziennikarka nie raz podkreślała, że to Wawel w sercu jej gra. Od jakiegoś czasu w sieci krążyły plotki, jakoby z powodu zobowiązań zawodowych Ewa Drzyzga będzie musiała pożegnać się z ukochanym Krakowem i na stałe zamieszkać w Warszawie. W rozmowie z cozatydzien.tvn.pl dziennikarka odnosi się do doniesień i podkreśla, że na razie przeprowadzka nie będzie konieczna.

- W tej chwili mamy tak skomponowane dyżury, że więcej dni jestem w Krakowie. Dlatego tak racjonalnie, z rozsądku mieszkam w Krakowie. Nie ma takiej intensywności, która zmuszałaby mnie bądź zachęcała do tego, żeby przeprowadzić się do stolicy. Już kiedyś tu mieszkałam, będąc małym dzieckiem. Ten epizod mam na razie za sobą — zdradza.

Ewa Drzyzga - mąż, dzieci

Ewa Drzyzga była zamężna dwa razy. Pierwszym jej mężem był Andrzej Roszak, producent  w krakowskim oddziale TVP. Dziennikarka nie chciała mówić publicznie o powodach rozstania. Tak samo cicho odbył się jej kolejny ślub z dziennikarzem Marcinem Borowskim w 2004 r. Para spotkała się w RMF FM, gdzie razem pracowali i wkrótce postanowili być razem. Niedługo potem dziennikarka zaszła w ciążę, a coraz większy brzuszek mogli obserwować widzowie "Rozmów w toku", ponieważ niemal do końca ciąży pojawiała się na wizji. W 2004 r. na świecie pojawił się Stanisław, a dwa lata później, w 2006 r. Ignacy. 

Więcej o Ewie Drzyzdze przeczytacie na cozatydzien.tvn.pl:

Ewa Drzyzga – wiek, kariera, mąż, dzieci
Ewa Drzyzga – wiek, kariera, mąż, dzieci
Ewa Drzyzga to doświadczona dziennikarka, która przed laty prowadziła kultowy talk-show "Rozmowy w toku". Obecnie można ją oglądać w "Dzień Dobry TVN" u boku Agnieszki Woźniak-Starak. Prywatnie jest mamą i ma dwóch nastoletnich synów.
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Przeczytaj też:

Autor: Dominika Kowalewska

Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości