Wydarzenia

"Dzień Moja Rozrywka" z Playerem. Aleksandra Popławska o wydarzeniu

Wydarzenia

Autor:
Kamila
Jamrożek
"Dzień Moja Rozrywka" z Playerem na Digital Day

"Dzień Moja Rozrywka" to wydarzenie organizowane przez Player w ramach Digital Festival. Odbyło się ono już 22 października. Podczas imprezy można było spotkać gwiazdy najpopularniejszych seriali i programów rozrywkowych dostępnych w serwisie. Obecna była też ekipa programu "Co Za Tydzień".

Podczas Digital Festival w Warszawie można było wziąć udział w wydarzeniu "Dzień Moja Rozrywka" z Playerem. Była to niesamowita okazja, aby spotkać gwiazdy swoich ulubionych seriali i programów rozrywkowych. Ekipa programu "Co Za Tydzień" porozmawiała z nimi podczas imprezy.

"Dzień Moja Rozrywka" z Playerem - goście

"Dzień Moja Rozrywka" to wydarzenie organizowane w ramach Digital Festival, którego partnerem strategicznym jest TVN Warner Bros. Discovery. Digital Festival to największa edukacyjno-technologiczna inicjatywa w Polsce, która otwiera dla wszystkich świat nowych technologii i cyfryzacji. Platformy streamingowe są obecnie bardzo popularne wśród widzów i coraz częściej goszczą w naszych domach. Przykładem jest serwis player.pl. Oprócz coraz bogatszej biblioteki filmów możemy w nim znaleźć, często nawet przedpremierowo, odcinki ulubionych seriali czy programów rozrywkowych.

22 października Player zaprosił na "Dzień Moja Rozrywka", podczas którego można było spotkać się z uwielbianymi gwiazdami. Obecni byli m.in. Klaudia El Dursi, Pan Lektor Bartosz Łabęcki, Aleksandra Popławska oraz Bartosz Gelner, a także uczestnicy poprzednich edycji programu "Top Model" i znani influencerzy.

"Dzień Moja Rozrywka" z Playerem - goście
"Dzień Moja Rozrywka" z Playerem - goście Źródło: Player

"Dzień Moja Rozrywka" z Playerem - wywiady z gośćmi

Podczas imprezy "Dzień Moja Rozrywka" z Playerem odbyły się dwa panele tematyczne: serialowy oraz rozrywkowy. W trakcie spotkań z twórcami i uczestnikami programów fani mogli nie tylko posłuchać ciekawostek z planu "Szadzi", "Top Model"czy "Hotelu Paradise". Była też okazja do bardziej kameralnych rozmów, także na temat tego, co ciekawego można zobaczyć w Playerze.

- Oferta Playera jest coraz większa, nawet pojawiła się tam "Wataha". Myślę, że te seriale są coraz lepsze jakościowo i jest ich coraz więcej - powiedziała Aleksandra Popławska.

- Wszystkie powtórki "Top Model" oglądałam po 15 razy na Playerze. Dodatkowo są też takie fajne opcje, że można zobaczyć wcześniej niektóre programy. Oglądam "Hotel Paradise" To jest moje gulity pleasure, także każdy odcinek do przodu jestem — powiedziała finalistka "Top Model" Dominika Wysocka.

A skoro mowa o "Hotelu Paradise", to fani po raz pierwszy mogli też zobaczyć, jak wygląda Bartosz Łabędzki, czyli słynny lektor z tego programu. Bartosz opowiedział, jak widzi swoją rolę.

- Zawsze chciałem, żeby lektor dawał coś więcej od siebie. [...] Chciałem, żeby lektor miał osobowość, żeby można się było z nim pokłócić, żeby ten lektor obiektywnie wnosił coś od siebie. Lektorzy profesjonalni nie zawsze byli w stanie sprostać moim oczekiwaniom w związku z tym musiałem się za to zabrać sam - wyjaśnił Bartosz Łabęcki.

Finał 6. edycji programu "Hotel Paradise" na Playerze 18 listopada.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale nadal trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Czytaj też:

Autor:Kamila Jamrożek

Źródło zdjęcia głównego: "Co Za Tydzień"

Pozostałe wiadomości