Gwiazdy

Ewa Drzyzga o rachunkach za ogrzewanie. Hydraulik podzielił się z nią radą. "Uśmiałam się do łez"

Gwiazdy

Autor:
Kalina
Szymankiewicz
Ewa Drzyzga o ogrzewaniu mieszkań i rachunkach

Polacy czekają na rozpoczęcie sezonu grzewczego. Niektórzy marzą o tym, aby przytulić się do ciepłego kaloryfera, ale muszą uzbroić się jeszcze w cierpliwość. Ewa Drzyzga chodzi po mieszkaniu z szalikiem na szyi i myśli o rachunkach za ogrzewanie. 

Jesienna pogoda przygnębiła Polaków. Spacery w kapryśnej pogodzie nie należą do przyjemnych, a przebywanie w domu też nie napawa optymizmem, tym bardziej, że nie wszyscy mogą cieszyć się z ciepłych grzejników. Decyzja o włączeniu kaloryferów należy do zarządców budynków i lokalnych dystrybutorów ciepła. Polacy pragną komfortowej temperatury, ale martwią się też o rachunki.

Ewa Drzyzga wygrzewa się pod kołdrą

Ewa Drzyzga opublikowała na Instagramie swoje zdjęcie z promiennym uśmiechem. Widzimy, że jest ciepło ubrana, bo niestety w jej mieszkaniu tego ciepła zdecydowanie brakuje. Dziennikarka wezwała do siebie fachowca, który miał dla niej radę.

"Uśmiałam się dziś do łez, po tym, jak znajomy hydraulik pochwalił się, że dziś 'puszczają ciepełko' do mieszkań. 'To super -odpowiadam, bo ludzie zziębnięci wcześniej chodzą spać i wygrzewają się pod kołdrami (ja też tak robię!), a on na to: 'Proszę Pani, najlepiej to DUŻO CHODZIĆ po mieszkaniu, wtedy od ciała pomieszczenia się nagrzewają i zaraz robi się przyjemniej'" - usłyszała prezenterka "Dzień dobry TVN".

Ewa Drzyzga przytoczyła zabawną anegdotę i dowcipnie skomentowała problemy z ogrzewaniem domu.

"No jest coś w tym. Polecam i przekazuję dalej, zanim dojdzie ciepło do kaloryferów albo jak będziecie chcieli zaoszczędzić. Ps. Przysięgam, że jak się uśmiałam do rozpuku po tej jego radzie, to od razu mi się gorąco zrobiło, choć wiem, że wielu z Was nie jest do uśmiechu na myśl o rachunkach za ogrzewanie czy opał, które przyjdzie płacić za ten sezon. Trzymajmy się wszyscy ciepło" - podsumowała.

Tatiana Okupnik o macierzyństwie i przerwie w muzyce
Tatiana Okupnik o macierzyństwie i przerwie w muzyce

Polacy martwią się o rachunki za ogrzewanie

Fani Ewy Drzyzgi utożsamili się z jej nastrojem. Wiele osób jest w podobnej sytuacji.

"Dziś rano było mi zimno, pomyślałam, że włączę ogrzewanie, ale jak pomyślałam o rachunkach, od razu zrobiło mi się cieplej" - zażartowała internautka.

"A ja z synem w szpitalu i nie grzeją. Jest tak zimno w salach, że syn leży w bluzie i pod kołdrą" - narzeka inna osoba.

"Ja dostałam właśnie maila ze wspólnoty mieszkaniowej, że od dziś ciepełko, ale trzeba oszczędzać, nie palić na korytarzach, w ogóle nie palić najlepiej, bo to niezdrowe no i potem trzeba wietrzyć i ciepełko ucieka" - opowiedziała fanka dziennikarki.

Ewa Drzyzga odpowiedziała na ten ostatni komentarz. "Lekarze mówią, że dla zdrowia trzeba wietrzyć co kilka godzin. I bądź tu mądry" - dodała.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Autor:Kalina Szymankiewicz

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

Pozostałe wiadomości