Ewa Gawryluk i Waldemar Błaszczyk rozstali się po 22 latach. Jak wyglądała ich historia miłości?

Autor:
Aleksandra
Czajkowska

Ewa Gawryluk i Waldemar Błaszczyk rozstali się. Aktorka poinformowała o tym w oświadczeniu przesłanym "Dzień dobry TVN". Po ponad 20 latach aktorzy postanowili wziąć rozwód, jednak nie zamierzają komentować swojej decyzji w mediach. Ich historia miłości to gotowy scenariusz na film. Jak poznała się jedna z najbardziej tajemniczych par polskiego show-biznesu?

Ewa Gawryluk i Waldemar Błaszczyk - rozwód

Ewa Gawryluk i Waldemar Błaszczyk rozwodzą się. Aktorska para potwierdziła te informacje w programie "Dzień dobry TVN", gdzie w przesłanym oświadczeniu zaznaczyli, że rozstali się w przyjaznych warunkach. Aktorka zaznaczyła, że wraz z byłym ukochanym nie zamierzają komentować tej decyzji publicznie, ani udzielać wywiadów na ten temat.

"Rozstaliśmy się w zgodzie i pozostajemy w dobrych relacjach. Zawsze oddzielaliśmy prywatne sprawy od zawodowych, tak będzie i tym razem. Nie będziemy udzielać wywiadów na temat rozstania, ani podawać żadnych prywatnych szczegółów" - czytamy w oświadczeniu.

Para nie afiszowała się nigdy ze swoim związkiem w mediach.

Maja Hyży o reakcji synów na Konrada
Maja Hyży o reakcji synów na Konrada Maja Hyży w rozmowie z Aleksandrą Czajkowską dla serwisu cozatydzien.tvn.pl powiedziała, jak jej synowie zareagowali na nowego partnera. Źródło: Co za Tydzień

Ewa Gawryluk i Waldemar Błaszczyk - historia miłości

Ewa Gawryluk jest znaną polską aktorką. Dużą popularność zyskała dzięki roli Ewy Hoffer w serialu TVN "Na Wspólnej". Od ponad 20 lat związana była z aktorem Waldemarem Błaszczykiem, za którego w 1999 r. wyszła za mąż.

Ewa Gawryluk - czy córka poszła w ślady rodziców?

Ich córka Maria Błaszczyk ma już 20 lat i jak się okazuje, wybrała podobną ścieżkę życiową, jak jej rodzice. Córka aktorskiej pary interesuje się muzyką, gra w zespole na gitarze basowej, a swoimi zainteresowaniami dzieli się z internautami w mediach społecznościowych.

Maria Błaszczyk interesuje się również charakteryzacją, a jej dzieła możemy oglądać na Instagramie.

Zobacz także:

Autor:Aleksandra Czajkowska

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

Pozostałe wiadomości