Ewa Gawryluk o swoich sposobach na relaks. Tylko nam zdradziła, że lubi leniuchować!

Ewa Gawryluk
Ewa Gawryluk o swoich sposobach na relaks. Tylko nam zdradziła, że lubi leniuchować!
Źródło: cozatydzien.tvn.pl
W pełnym stresu i niepewności zawodzie, jakim jest aktorstwo, odnalezienie idealnego sposobu na odpoczynek i relaks jest na wagę złota. Ewa Gawryluk w rozmowie z Dagmarą Olszewską przyznała, że lubi leniuchować. Co więcej, zdradziła, w jakiej produkcji chciałaby zagrać. Możecie być zaskoczeni!

Ewa Gawryluk jest polską aktorką teatralną, filmową i telewizyjną. Od 2003 roku wciela się w postać Ewy Nowak-Hoffer w serialu stacji TVN "Na Wspólnej". Widzowie platformy Player mogą oglądać ją ponadto w spin-offie "Skazanej". W "Pati" wciela się w postać prawniczki, która chce za wszelką cenę pomóc tytułowej bohaterce.

Ewa Gawryluk o wymarzonej roli i sposobach na odpoczynek

Ewa Gawryluk należy do grona dosyć zapracowanych gwiazd. Aktorka od lat gra w serialu "Na Wspólnej", co zajmuje sporą część jej zawodowego życia. Niedawno gościła na premierze platformy Max. W rozmowie z Dagmarą Olszewską zdradziła, w jaki sposób odpoczywa. Przy jakiej produkcji się relaksuje?

- Mogę się przyznać, że tak, że lubię leniuchować i zawsze to był serial "Przyjaciele", jak mi tylko było źle na duszy, to wrzucałam serial "Przyjaciele". Ta miłość do tych seriali już była wcześniej, ale wcześniej to były kasety wideo i trzeba je było albo nagrywać, albo później zdobyć. Teraz już można kupić, ale dzięki temu, że są też takie platformy streamingowe jak właśnie Max, który wchodzi do nas na rynek, będzie można je zawsze obejrzeć o każdej porze dnia i nocy — przyznała.

Przy okazji została zapytana o to, w jaką postać chciałaby się wcielić. Ewa Gawryluk ma konkretne marzenie!

To ja wiem, kryminalną. Ja bym chciała pobiegać z bronią, poganiać, uciekać samochodami. Naprawdę, to jest coś, z czym nigdy nie miałam do czynienia. To jest jeden gatunek, a drugi to film kostiumowy. O ile ze spektaklami kostiumowymi i z Teatrami Telewizji kostiumowymi miałam już styczność, [...] o tyle właśnie w filmie jeszcze nie
- wyjaśniła.

Ewa Gawryluk wspomniała o serialu "Przyjaciele". Czy chciałaby się wcielić w jedną z postaci z kultowej produkcji?

- Oj tak, tylko to już jestem za stara. [...] Mogliby zrobić właśnie z dojrzałymi ludźmi, bo jakby społeczeństwo też nam się starzeje, coraz mniej młodej widowni jest i może czas na tych bardziej dojrzałych — wspomniała.

Ewa Gawryluk
Ewa Gawryluk
Źródło: MWMEDIA

Czy Ewa Gawryluk czuje się aktorką spełnioną?

Ewa Gawryluk realizuje się zawodowo nie tylko przed kamerą, ale również na teatralnych deskach. Czy czuje się aktorką spełnioną? Gwiazda zaznacza, że nie, bo gdyby tak było, pewnie już by nie pracowała. Nadal lubi to robić, co dla niej oznacza jedno — jeszcze dużo przed nią!

W dalszej części rozmowy Ewa Gawryluk została zapytana o to, kiedy po raz pierwszy poczuła się z siebie zadowolona. Co ciekawe, ten moment jeszcze nie nadszedł!

Nie miałam jeszcze takiego momentu, naprawdę. I to nie jest fałszywa skromność, tylko po prostu gdzieś mam taki niedosyt i zawsze karcę siebie najbardziej za wszystko. To nie jest też dobre, bo jakby artysta powinien też szczycić się tym, co robi. Ja do takich osób nie należę
- wyjaśniła.
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas znaleźć również na TikToku, FacebookuInstagramie. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas. 

Czytaj też:

Autor: Dominika Kowalewska

Reporter: Dagmara Olszewska

Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości