Paulina Krupińska, Ewa Gawryluk i inni. Tłumy gwiazd na wiosennym spotkaniu TVN

Gwiazdy na wiosennym spotkaniy TVN
Gwiazdy na wiosennym spotkaniy TVN
Źródło: cozatydzien.tvn.pl
Wiosenne spotkanie TVN nie mogło się odbyć bez największych gwiazd stacji. Sprawdzamy, kto pojawił się na czerwonym dywanie i jak wyglądał podczas tego wyjątkowego wieczoru. Julia Wieniawa jak zwykle zachwyciła stylizacją, a już niedługo widzowie będą mogli zobaczyć ją w roli jurorki "Mam Talent!". Jednak nie tylko ona prezentowała się zjawiskowo.

Trwa wiosenne spotkanie TVN. Gwiazdy stacji tłumnie przybyły na wydarzenie: zapozowały na czerwonym dywanie i opowiedziały o nowościach, które niedługo zobaczymy na antenie. Gorąca atmosfera udzieliła się wszystkim uczestnikom, którzy wręcz tryskali dobrym humorem i chętnie pozwali do zdjęć w zjawiskowych stylizacjach.

Polecamy: [NA ŻYWO] Gwiazdy na spotkaniu TVN. Wiosna na antenie stacji zapowiada się gorąco

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

"Mam Talent!"- nowy sezon. Zwiastun musicalowy

Gwiazdy na wiosennym spotkaniu TVN

Na czerwonym dywanie zapozowali między innymi Krzysztof Skórzyński i Paulina Krupińska z "Dzień Dobry TVN". Słynnym prezenterom towarzyszyła także prezenterka pogody Agnieszka Cegielska. Cała trójka nawet na chwilę nie straciła dobrego humoru.

Krzysztof Skórzyński, Paulina Krupińska i Agnieszka Cegielska
Krzysztof Skórzyński, Paulina Krupińska i Agnieszka Cegielska
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

W fioletowym garniturze zapozowała Anna Senkara, która od niedawna prowadzi "Dzień Dobry TVN" razem z Sandrą Hajduk-Popińską. Obie prezenterki bardzo szybko znalazły wspólny język i stały się zgranym duetem, który rankami rozgrzewa widzów TVN.

Anna Senkara
Anna Senkara
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Na wiosennym spotkaniu TVN nie mogło zabraknąć także Ewy Gawryluk, jednej z największych gwiazd serialu "Na Wspólnej". Słynna aktorka postawiła na elegancki, ale jednocześnie bardzo wygodny outfit.

Ewa Gawryluk
Ewa Gawryluk
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Do naszego obiektywu z dumą uśmiechnęła się także inna aktorka "Na Wspólnej", Julia Chatys. Gwiazda niedawno opowiedziała nam o swojej roli, wyzwaniach na planie serialu, a także życiu prywatnym. Wywiad naszego reportera z Julią Chatys znajdziecie TUTAJ.

Julia Chatys
Julia Chatys
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Julia Wieniwa lubi prezentować się perfekcyjnie i tak też było tego wieczoru. Gwiazda pojawiła się w zjawiskowej małej czarnej i bez wątpienia zachwyciła fotoreporterów. Już niedługo aktorka zadebiutuje w nowej roli, jako jurorka "Mam Talent!".

Julia Wieniawa
Julia Wieniawa
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Magda Gessler to niekwestionowana ikona TVN. Od lat z powodzeniem prowadzi "Kuchenne rewolucje" i pomaga tysiącom restauratorów z całej Polski. Widzowie stacji pokochali ją za cięty język i mocny charakter. Gwiazda błyszczała na czerwonym dywanie niczym prawdziwa diva.

Magda Gessler
Magda Gessler
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Krzysztof Miruć również pojawił się na wiosennym spotkaniu TVN. Mężczyzna od lat jest gospodarzem popularnych programów remontowo-wnętrzarskich. Fani kochają go nie tylko za wyczucie stylu i efekty pracy, ale także za poczucie humoru i pozytywne nastawienie do życia.

Krzysztof Miruć
Krzysztof Miruć
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Ewa Drzyzga i Piotr Wojtasik jak zawsze na wiosnę będą bawić i uczyć widzów "Dzień Dobry TVN". Do zdjęcia razem z nimi zapozowała Dorota Szelągowska, która do tej pory prowadziła programy wnętrzarsko-remontowe. Teraz przed gwiazdą zupełnie nowe zadanie. Pojawi się w programie "MasterChef Nastolatki".

Ewa Drzyzga, Dorota Szelągowska i Piotr Wojtasik
Ewa Drzyzga, Dorota Szelągowska i Piotr Wojtasik
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas znaleźć również na InstagramieFacebooku i TikToku. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas. 

Autor: Anna Pawelczyk-Bardyga

Źródło zdjęcia głównego: cozatydzien.tvn.pl

podziel się:

Pozostałe wiadomości