Ewa Gawryluk potwierdziła nowy związek. "Moje serce obecnie jest zajęte"

Ewa Gawryluk
Ewa Gawryluk
Źródło: TVN
Ewa Gawryluk rozpoczęła nowy etap w życiu po rozstaniu z Waldemarem Błaszczykiem. Gwiazda była ostatnio często widywana w towarzystwie nieznanego dotąd mężczyzny, ale do teraz unikała komentarzy na ten temat. Obecnie jednak potwierdziła radosne wieści. Jej serce jest już zajęte!

Ewa Gawryluk to popularna polska aktorka, którą widzowie kojarzą przede wszystkim z roli Ewy Nowak-Hoffer w serialu TVN "Na Wspólnej", w którym gra od 2003. Ponad rok temu gwiazda niespodziewanie zakończyła związek z kolegą z planu Waldemarem Błaszczykiem. Aktorska para jest już po rozwodzie, a Ewa Gawryluk znów jest zakochana.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

PREMIERAPATI_CZT_GAWRYLUK_WYZWANIA
Ewa Gawryluk o zawodowych wyzwaniach
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Ewa Gawryluk potwierdziła związek

Nie sposób było nie zauważyć, że od jakiegoś czasu Ewa Gawryluk pojawia się publicznie w towarzystwie tajemniczego mężczyzny. Media plotkarskie przeprowadziły śledztwo. Wykryły, że jest on związany ze światem sportu i ma na imię Piotr.

Ewa Gawryluk nie miała zamiaru omawiać tego tematu z mediami. Niemniej jednak, w końcu potwierdziła, że jest zakochana w rozmowie z "Super Expressem".

"Zdecydowanie jestem stała w uczuciach... Moje serce obecnie jest zajęte" - wyznała.

Aktorka zdecydowała się jednak nie dzielić szczegółami na temat swojego nowego związku oraz planów na przyszłość. Do nowej miłości podchodzi ostrożnie.

"Nic nie jest dane na całe życie, więc niczego nie można być pewnym" - powiedziała.

Ewa Gawryluk
Ewa Gawryluk
Źródło: TVN

Ewa Gawryluk o rozwodzie z Waldemarem Błaszczykiem

Ewa Gawryluk i Waldemar Błaszczyk pod koniec 2021 r. poinformowali, że po 22 latach zakończyli swoje małżeństwo. Gwiazdy serialu "Na Wspólnej" o swojej decyzji poinformowali za pomocą komunikatu odczytanego w programie "Dzień Dobry TVN".

"Rozstaliśmy się w zgodzie i pozostajemy w dobrych relacjach. Zawsze oddzielaliśmy prywatne sprawy od zawodowych, tak będzie i tym razem. Nie będziemy udzielać wywiadów na temat rozstania ani podawać żadnych prywatnych szczegółów" - usłyszeliśmy podczas programu.

Ewa Gawryluk i Waldemar Błaszczyk
Ewa Gawryluk i Waldemar Błaszczyk
Źródło: MWMEDIA

Para doczekała się jednego dziecka. Ich córka Maria w tym roku skończy 24 lata i podąża artystyczną ścieżką. Jest basistką w zespole Moron’s Morons.

Ewa Gawryluk z córką Marysią
Ewa Gawryluk z córką Marysią
Źródło: mat. prasowe

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas znaleźć również na InstagramieFacebooku i TikToku. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas. 

Czytaj też:

Autor: Kamila Jamrożek

Źródło zdjęcia głównego: TVN

podziel się:

Pozostałe wiadomości