Co się wydarzy w "Na Wspólnej"? Monika czy Martyna? Wiadomo, kogo wybierze Cieślik

Damian Cieślik i tajemnicza nieznajoma
Damian Cieślik i tajemnicza nieznajoma
Źródło: x-news
W nowych odcinkach "Na Wspólnej" widzowie będą świadkami wielu emocjonujących wydarzeń. Niepewna skomplikowana relacja między Moniką a Damianem stanie się bardziej klarowna. Cieślik wróci do żony, czy zacznie sobie układać życie z Martyną?

"Na Wspólnej" to serial TVN, który cieszy się wielką sympatią widzów i jest emitowany od 27 stycznia 2003 roku. W ciągu lat jego trwania, na ekranie pojawili się tacy renomowani aktorzy jak: Ewa Gawryluk, Joanna Jabłczyńska, Bożena Dykiel, Jakub Wesołowski, Kazimierz Mazur czy Julia Kamińska.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

Ewa Gawryluk
Ewa Gawryluk o swojej roli w "Na Wspólnej"

Kogo wybierze Cieślik?

Od miesięcy widzowie "Na Wspólnej" z zaciekawieniem obserwują skomplikowane losy rodziny Cieślików. Przypomnijmy, że wszystko zaczęło się od zdrady Moniki, która pomimo bycia w szczęśliwym małżeństwie z Damianem zdecydowała się na rozpoczęcie romansu z Brunonem.

Po odkryciu prawdy Cieślik przez długi czas nie mógł dojść do siebie. Nie pomogła nawet skrucha Moniki, która definitywnie zerwała kontakt z kochankiem.

Niedawno Damian wyjawił Cieślikowej, że chciałby, aby zdecydowali się na separację. W międzyczasie w jego życiu pojawiła się Martyna, która jest siostrą Wojtka. Dziewczyna przybyła do Warszawy, szukając nowego, lepszego życia.

Martyna i Damian szybko wpadli sobie w oko. Kobieta jest zdecydowana zająć miejsce Moniki, a sama Cieślikowa z przerażeniem patrzy jak dawne rodzinne szczęście przez popełnione błędy ucieka bezpowrotnie.

Na najnowszych zdjęciach promujących majowe odcinki "Na Wspólnej" możemy zobaczyć, że więzi między Martyną a Damianem jeszcze bardziej się zacieśnią. Wychodzi więc na to, że mężczyzna dał szansę nowej relacji i nie widzi już przyszłości z żoną.

Czy to oznacza, że Monika już nie odzyska męża? O tym dowiemy się w nowych odcinkach "Na Wspólnej".

Zobaczcie zdjęcia z nowych odcinków serialu:

Martyna i Damian wpadną sobie w oko
Martyna i Damian wpadną sobie w oko
Źródło: x-news
Czułe gesty bardzo były potrzebne zranionemu Damianowi
Czułe gesty bardzo były potrzebne zranionemu Damianowi
Źródło: x-news
W pewnym momencie dojdzie nawet do pocałunku
W pewnym momencie dojdzie nawet do pocałunku
Źródło: x-news

ZOBACZ, CO SIĘ WYDARZY W "NA WSPÓLNEJ"

Co jeszcze wydarzy się w "Na Wspólnej"?

Nadchodzące odcinki serialu "Na Wspólnej" obiecują wiele emocjonujących momentów. Wątek postaci Grześka Smolnego na pewno przyciągnie uwagę widzów.

Serial "Na Wspólnej" od początku swojego istnienia koncentruje się na różnych istotnych problemach społecznych. W nowych odcinkach widzowie będą mieli szansę śledzić historię Grześka (Jakub Tofil), który próbuje zrozumieć swoją własną tożsamość. Chłopak od dziecka czuł, że jest inny od swoich rówieśników.

W opublikowanych kilka tygodni temu odcinkach "Na Wspólnej" Grzesiek doświadczył momentu, w którym poczuł, że jest sobą - kiedy na scenie wcielił się w rolę Gai. Jego autentyczny występ zaskoczył publiczność i wywołał u niego silne emocje. Na scenie Grzesiek poruszył kwestię akceptacji samego siebie. Po skończonym występie poczuł się w zgodzie ze sobą.

Niedawno chłopak został pobity, czego doświadczył ze strony przypadkowych osób. Grzesiek w końcu zdecydował się opowiedzieć prawdę o sobie ojcu.

Czy najbliżsi będą w stanie go zrozumieć?

Odcinki "Na Wspólnej" obejrzysz od poniedziałku do czwartku o godzinie 20.15 w telewizji TVN. Prapremiery na Player.pl.

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas również znaleźć na TikToku, Facebooku oraz Instagramie. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas.

Autor: Norbert Żyła

Źródło zdjęcia głównego: x-news

podziel się:

Pozostałe wiadomości