Ewa Gawryluk wyszła za mąż! Pokazała zdjęcia ze ślubu. Kim jest mąż gwiazdy "Na Wspólnej"?

Ewa Gawryluk
Ewa Gawryluk
Źródło: TVN
Ewa Gawryluk zaskoczyła fanów i zdradziła, że podczas tegorocznego Dnia Dziecka wyszła za mąż. Aktorka pokazała kompilację zdjęć ze ślubu z ukochanym. Internauci oraz celebryci pośpieszyli ze składaniem gratulacji młodej parze.

Ewa Gawryluk to słynna polska aktorka, która jest dobrze znana widzom TVN. Artystka bowiem od 2003 roku nieprzerwanie gra w serialowym hicie stacji, czyli "Na Wspólnej". Ewa Gawryluk jest niekwestionowaną gwiazdą produkcji, a teraz przekazała szczęśliwe wiadomości.

Dalsza część artykułu poniżej materiału wideo.

Ewa Gawryluk
Ewa Gawryluk o swojej roli w "Na Wspólnej"

Ewa Gawryluk wyszła za mąż! Pokazała zdjęcia ze ślubu

Ewa Gawryluk od pewnego czasu jest szczęśliwą partnerką Piotra Domanieckiego, który jest absolwentem AWF w Warszawie. Ukochany aktorki zajmuje się szkoleniem bramkarzy. Pasjonuje się także lotnictwem. Teraz para postanowiła sformalizować swój związek. Ewa Gawryluk pochwaliła się zdjęciami ze ślubu na swoim koncie na Instagramie.

Gwiazda "Na Wspólnej" poinformowała o ślubie dokładnie w tegoroczny Dzień Dziecka, czyli 1 czerwca 2024 roku. Zakochani zdecydowali się na uroczystość cywilną.

A teraz na serio... Państwo Domanieccy...
- napisała.

Pod jej postem od razu pojawiły się gratulacje od fanów i kolegów oraz koleżanek z branży.

"Gratulacje Kochani! No to teraz etiopska kawa po mojej stronie" - napisał Michał Piróg.

"Gratulacje" - dodała Edyta Zająć.

"Ewuś niech wam się pięknie żyje! Przytulam młodą parę" - skomentowała Julia Chatys.

Ew Gawryluk w przeszłości była już mężatką

Ewa Gawryluk przez 22 lata była żoną Waldemara Błaszczka. Para pod koniec 2021 roku poinformowała, że zdecydowała się na rozwód. Fani byli wówczas mocno zaskoczeni, ponieważ nic nie wskazywało na to, że w ich związku był kryzys. Aktorka i jej były mąż rozeszli się w zgodzie i nigdy nie obwiniali się publicznie za rozpad małżeństwa.

"Rozstaliśmy się w zgodzie i pozostajemy w dobrych relacjach. Zawsze oddzielaliśmy prywatne sprawy od zawodowych, tak będzie i tym razem" – przekazali wówczas mediom.

Jakiś czas temu w sieci zaczęły pojawiać się informacje, że Ewa Gawryluk znów jest szczęśliwie zakochana. Aktorka jednak długo nie potwierdziła tych plotek. Dopiero w kwietniu br. przyznała, że weszła w nowy związek. Teraz razem z ukochanym partnerem stanęła na ślubnym kobiercu.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas znaleźć również na TikToku, FacebookuInstagramie. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas. 

Autor: Anna Pawelczyk-Bardyga

Źródło zdjęcia głównego: TVN

podziel się:

Pozostałe wiadomości