Ewa Krawczyk pisze książkę o zmarłym mężu. Wyjawiła w niej, dlaczego nie mieli dzieci

Autor:
Aleksandra
Czajkowska
Ewa Krawczyk pisze książkę o zmarłym mężu

Ewa Krawczyk i Krzysztof Krawczyk byli razem przez 40 lat. W kwietniu 2021 r. muzyk nagle zmarł, co było druzgocącą wiadomością dla jego fanów i bliskich. Teraz po ponad roku od tego wydarzenia jego żona poinformowała, że pisze książkę o ich wspólnym życiu. Premiera ma ukazać się jeszcze tej jesieni.

Ewa Krawczyk była wielką miłością Krzysztofa Krawczyka, o czym sam wielokrotnie mówił w wywiadach. Ich miłość przetrwała próbę czasu, a małżonkowie byli razem aż do śmierci muzyka. Para nie miała własnych dzieci, Krzysztof Krawczyk z poprzedniego związku z piosenkarką Haliną Żytkowiak miał syna Krzysztofa Igora, z którym przez pewien czas nie utrzymywał kontaktu.

Ewa Krawczyk pisze książkę o Krzysztofie Krawczyku

W kwietniu 2021 r. Krzysztof Krawczyk trafił do szpitala z powodu zakażenia COVID-19. Jak sam poinformował internautów, czuł się całkiem dobrze i nic nie zapowiadało najgorszego. Dwa dni przed śmiercią muzyk opuścił szpital, jednak 5 kwietnia zasłabł w swoim domu.

Krzysztof Krawczyk został szybko przewieziony do szpitala, jednak zmarł. Ewa Krawczyk bardzo przeżyła śmierć męża. Teraz po ponad roku zdecydowała się napisać książkę o ich wspólnym życiu. Jak powiedziała w rozmowie z "Super Expressem" pozycja ma się ukazać jeszcze tej jesieni.

Zobacz wideo:

Krzysztof Krawczyk był 50 lat na scenie
Krzysztof Krawczyk był 50 lat na scenie Źródło: Co Za Tydzień

Ewa Krawczyk chciała mieć dzieci z muzykiem

Ewa Krawczyk miała opisać w swojej książce, także bardzo ważny dla niej temat — dzieci. Żona muzyka nigdy nie ukrywała, że chciałaby mieć dzieci z artystą, jednak jak dowiadujemy się z fragmentu książki, przez względy zdrowotne nie było to możliwe.

W sytuacji, w której się znalazłam, dziecko byłoby dla mnie ogromnym wybawieniem i ogromnym wsparciem

- powiedziała Ewa Krawczyk w rozmowie z "Super Expressem". Wyjaśniła również, że przez wrodzoną wadę nie mogła zostać mamą. Szansą dla małżonków okazało się zapłodnienie in vitro, jednak Krzysztof Krawczyk nie chciał się na to zgodzić.

"Miałam taki okres w życiu, że bardzo, ale to bardzo chciałam zostać mamą. Dziś, z perspektywy czasu, żałuję, że nie mam dziecka z Krzysztofem. […] Mam jakąś wrodzoną wadę. Nie mogę mieć dzieci i koniec. Można było spróbować in vitro, ale Krzysztof był takim zagorzałym katolikiem, wszystkich nawracał, sam się nawracał, dużo czytał, a Kościół zabrania tej metody, więc to nie wchodziło w rachubę" - powiedziała Ewa Krawczyk.

Ewa Krawczyk i Krzysztof Krawczyk
Ewa Krawczyk i Krzysztof Krawczyk Ewa Krawczyk i Krzysztof Krawczyk Źródło: MWMEDIA

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Aleksandra Czajkowska

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

Pozostałe wiadomości