Ewa Krawczyk zaapelowała do fanów. Ma tylko jedno noworoczne postanowienie

Ewa Krawczyk o noworocznych postanowieniach
Ewa Krawczyk o noworocznych postanowieniach
Źródło: MWMEDIA
Mimo że od śmierci Krzysztofa Krawczyka minęło już wiele miesięcy, wdowa Ewa Krawczyk wciąż nie może pogodzić się z odejściem ukochanego. Kobieta w ostatnim wywiadzie przyznała, że nie myśli o sobie. Nawet w kontekście postanowień noworocznych.

Odkąd zmarł Krzysztof Krawczyk, media są żywo zainteresowane tym, co dzieje się u jego najbliższych. Szczególnie ze względu na to, że nie dzieje się najlepiej. Media ochoczo rozpisują się o konflikcie na linii Ewa Krawczyk - syn Krzysztof Krawczyk Junior i Marian Lichtman. Bliscy zmarłego artysty walczą m.in. o schedę po wokaliście. Ewa Krawczyk utrzymuje, że syn Krzysztofa Krawczyka nie został uwzględniony w testamencie, natomiast mężczyzna twierdzi, że powstały dwie wersje tego dokumentu. Nic nie wskazuje na to, by nowy rok miał przynieść rozejm.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo.

Gwiazdy zaśpiewały przeboje Krzysztofa Krawczyka cz. 1

Ewa Krawczyk o noworocznych postanowieniach

Ewa Krawczyk nieustannie podkreśla, że nawet po śmierci męża to on jest dla niej najważniejszy. Toteż dba o pamięć po Krzysztofie Krawczyku oraz o dobre imię artysty. W rozmowie z "Faktem" przyznała, że nie ma noworocznych postanowień związanych z nią samą. Jedyne, na czym jej zależy, to Krzysztof Krawczyk. Jednocześnie zaapelowała do fanów.

"Nie mam żadnych postanowień związanych ze sobą. Chcę, tylko by w 2023 roku wszyscy pamiętali i dobrze mówili o Krzysiu, którego wszystkim nam brakuje" - powiedziała Ewa Krawczyk.

W innym wywiadzie wdowa po Krzysztofie Krawczyku opowiedziała, że całe życie podporządkowała mężowi. Poświęcenie miało ją słono kosztować - nie miała nawet przyjaciół, z którymi mogłaby wyjechać na wakacje. Jej starania skupiały się na wspieraniu kariery męża, który stawał się coraz większą gwiazdą. Towarzyszyła mu przez 40 lat, aż do śmierci Krzysztofa Krawczyka.

Ewa i Krzysztof Krawczykowie - historia miłości

Poznali się, gdy Krzysztof Krawczyk grał koncert w jednym z barów w 1982 roku. Ewa Krawczyk pracowała tam jako kelnerka. Znała go z telewizji, jednak nie widziała w nim potencjalnego kandydata na męża. On zakochał się w niej od pierwszego wejrzenia i nie ustawał w próbach zdobycia jej serca. W końcu po paru spotkaniach oboje zrozumieli, że są sobie przeznaczeni.

Wówczas Krzysztof Krawczyk miał za sobą dwa małżeństwa, a owocem jednego z nich był syn Krzysztof junior. Mimo to stanął na ślubnym kobiercu po raz trzeci - w 1985 roku - a u jego boku znalazła się Ewa Krawczyk. Ślub brali kilkukrotnie, mieli za sobą również jeden rozwód. Mimo trudności byli razem przeszło 40 lat.

Krzysztof Krawczyk zmarł 5 kwietnia 2021 roku.

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Przeczytaj też:

Autor: Dominika Kowalewska

Źródło: "Fakt"

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości