Nowe wieści w sprawie stanu zdrowia syna Krzysztofa Krawczyka

Syn Krzysztofa Krawczyka dostał ataku padaczki w tramwaju
Syn Krzysztofa Krawczyka dostał ataku padaczki w tramwaju
Źródło: MWMEDIA
Krzysztof Igor Krawczyk niedawno dostał ataku padaczki w tramwaju. Przyjechało pogotowie i zabrało go na SOR. Syn Krzysztofa Krawczyka mierzy się z ogromnym stresem z powodu walki w sądzie o spadek po ojcu. Na głowie miał też problem związany z brakiem funduszy na czynsz za mieszkanie. Z pomocą przyszli mu przyjaciele.

Krzysztof Igor Krawczyk od 30 lat cierpi na nieuleczalną padaczkę pourazową, powstałą wskutek udziału w spowodowanym przez swojego ojca wypadku. Mimo to mężczyzna chce godnie żyć i śpiewać. Jest podopiecznym Stowarzyszenia Studia Integracji prowadzonego przez Krzysztofa Cwynara. Przyjaciele dbają, aby niczego mu nie zabrakło. Ostatnio stan zdrowia syna Krzysztofa Krawczyka znacznie się pogorszył. Jak się teraz czuje?

Gwiazdy zaśpiewały przeboje Krzysztofa Krawczyka cz. 1

Co dzieje się z synem Krzysztofa Krawczyka?

Syn Krzysztofa Krawczyka wciąż walczy o spadek po ojcu w sądzie. Cały majątek przypadł jego macosze Ewie Krawczyk. Proces w sprawie spadku odbył się 30 listopada. Niestety junior nie mógł pojawić się na sali rozpraw.

"Krzysiu już od kilku tygodni czuje się gorzej, ostatnio nawet nie przychodzi na zajęcia do Studia Integracyjnego. Kilkanaście dni temu dostał ataku padaczki w tramwaju. Przyjechało pogotowie i zabrało go na SOR" - relacjonuje "Faktowi" Zbigniew Rabiński, współzałożyciel Studia Integracji.

Teraz syn Krzysztofa Krawczyka musi o siebie zadbać i unikać stresu. Co dalej z jego muzyczną karierą?

Lekarz Krzysia zabronił mu do końca roku kontaktów z mediami, osobami, które powodują u niego stres. Zabronił mu też występów i koncertowania. Ma teraz skupić się na sobie i się wyciszyć. On jest bardzo emocjonalny i wszystko bardzo przeżywa [...] Udało się znaleźć nauczycielkę, ale na razie musimy te plany przełożyć na później. Krzyś musi dojść do siebie i się wyciszyć 
- dodał Zbigniew Rabiński.

Przyjaciele zebrali pieniądze na czynsz dla syna Krzysztofa Krawczyka

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie

Dwa miesiące temu w rozmowie z "Faktem" piosenkarz Krzysztof Cwynar opowiedział o wsparciu, jakie stara się dawać synowi Krzysztofa Krawczyka.

"Gdy poznałem Krzysia, nie wiedziałem, że wchodzę w jakąś filmową wręcz sytuację, bo nikt mi nie powiedział, jak on żyje i jak wygląda jego sytuacja. Dowiedziałem się po jakimś czasie i od razu postanowiłem go wspierać i mu pomóc. Bo należy mu się normalne życie" - wyznał.

Dzięki pomocy przyjaciół Krzysztof Igor Krawczyk może być spokojny o bezpieczne lokum.

Zrobiliśmy dla niego zbiórkę i zebraliśmy pieniądze. Dzięki temu Krzyś ma zapewniony czynsz na półtora roku w wynajmowanym mieszkanku. To malutka kawalerka, ale kosztuje 1500 zł miesięcznie. Wierzę, że tam doczeka mieszkania od miasta 
- relacjonuje "Fakt" z rozmowy z Krzysztofem Cwynarem.

Poniżej występ syna Krzysztofa Krawczyka. Ma talent jak jego sławny tata?

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Kalina Szymankiewicz

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości