Ewa Minge przyznaje się do upiększania ciała. Artystka lubi metamorfozy

Ewa Minge zmieniła fryzurę
Ewa Minge zmieniła fryzurę
Źródło: MWMEDIA
Ewa Minge to ceniona projektantka, która znana jest z tego, że zmienia się jak kameleon. Gwiazda przyznaje się także do poprawiania swojej urody. Co jeszcze o niej wiadomo?

Ewa Minge często eksperymentuje ze swoim wizerunkiem. Jest odważna i nie boi się krytyki. A jeśli już pojawią się jakieś nieprzychylne komentarze, to potrafi odbić piłeczkę. Robi to tak dobrze, jak Iga Świątek w ostatnich meczach. Jak rozwinęła swoją karierę. Czy w życiu prywatnym wiedzie jej się równie dobrze, co w biznesie?

Ewa Minge - czym się zajmuje? Kariera

Ewa Minge studiowała kulturoznawstwo i historię sztuki. Przygodę z modą i luksusowym wzornictwem przemysłowym, zwłaszcza tworzeniem ubrań i akcesoriów rozpoczęła 28 lat. Jej linie ubrań obejmują kolekcje sportowe, biznesowe, koktajlowe i wieczorowe oraz haute couture. Ma na swoim koncie pokazy mody w największych stolicach mody, m.in. Berlinie, Mediolanie, Wiedniu, Barcelonie, Madrycie, Genewie, Rzymie czy Montrealu, a także na Fashion Weekach w Paryżu czy Nowym Jorku. Zaprezentowała także kolekcję na Festiwalu Filmowym w Cannes w 2008 roku.

Ewa Minge pracuje także z wieloma sławami. Współtworzyła garderobę i wizerunek Jolanty Kwaśniewskiej. W jej kreacjach prezentowały się gwiazdy takie jak Kelly Rowland, Cheryl Cole, Paris Hilton, La Toya Jackson, Ivana Trump czy Adriana Karembeu. Tworzy wizerunek uczestniczek konkursów piękności. Projektowała także ubranka dla lalek Barbie.

Ewa Minge o upiększaniu swojego ciała

Ewa Minge otwarcie przyznaje, że lubi upiększać swoje ciało. Gwiazda nie kryła się nawet ze stosowaniem botoksu. W tym samym wpisie cztery lata temu apelowała, że "wszystko jest dla ludzi". Ewa Minge uwielbia stosować różne triki, za pomocą których może mieć długie i gęste włosy.

"Czy noszę peruki, systemy, czy przedłużam, zagęszczam itp.? Oczywiście, że tak! Peruki najmniej, bo mnie denerwują, ale metody 'kanapkowe' na przedłużanie włosów stosowałam, kiedy w Polsce nikt jeszcze o nich nie słyszał. Lubię systemy itp., a zaraziła mnie tym wszystkim dawno temu... sama Cher" - przyznała w 2018 roku na Instagramie.

"Dzisiaj nie ma chyba gwiazdy, która nie stosuje "dodatkowych" włosów. Nie musi być to związane z brakiem własnych włosów a zwyczajnie z chęcią szybkiej zmiany wizerunku na różne zawodowe potrzeby lub z powodu kaprysu. Dlaczego nie? Systemy uzupełniania włosów są doskonałym rozwiązaniem nie tylko na scenie, ale i codziennym życiu. Poza możliwością zabawy wizerunkiem dają możliwość ludziom chorym (nie tylko onkologicznie) na poczucie się komfortowo. Zaraz się zacznie 'Minge przyznała się do noszenia peruk'. Minge nigdy nie zaprzeczała i w wielu wywiadach otwarcie mówiła, że stosuje różne metody przedłużania, zagęszczania itp. włosów. Podobnie jak nigdy nie odżegnywałam się od botoxu. Wszystko jest dla ludzi, ale nie wszystko, co się nam wydaje w danym momencie, jest faktem" - napisała w 2018 roku na Instagramie.

Agnieszka z "Gogglebox. Przed telewizorem" o wypadku i kompleksach. Myślała, że nie będzie chodzić
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Metamorfozy Ewy Minge

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na FB
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na FB

Rudne, loki, proste, blond czy siwe? Ewa Minge miała je wszystkie i z pewnością jeszcze nas zaskoczy! Rok temu gwiazda zaprezentowała się w prostych, siwo-srebrnych włosach. Opublikowała wtedy post, w którym wyjaśniła, że każda metamorfoza wymaga odpowiedniego przygotowania. Kiedyś sama próbowała nałożyć sobie farbę na włosy, ale efekt bardzo ją rozczarował. Od tej pory zgłasza się do specjalistów.

"Szykując się kilka miesięcy do takiej zmiany, przetestowałam wszystkie metody rozjaśniania, przedłużania, systemów itp. W końcu ostatnio co druga celebrytka jest projektantką mody, więc może ja przerzucę się na fryzjerstwo? A jednak nie wzięłam się za nowy fach. Udałam się do świetnego fryzjera i efekt dla mnie bombowy [...] Przypominam, to moja głowa i moje życie, ważne więc co ja lubię" - podkreśliła raz jeszcze.

Poniżej różne odsłony fryzur Ewy Minge. W której podoba Wam się najbardziej?

Ewa Minge w nowej fryzurze
Ewa Minge w nowej fryzurze
Źródło: Instagram @eva_minge

Ewa Minge - życie prywatne, mąż, dzieci, choroba

Ewa Minge wyszła za mąż w wieku 21 lat. Z tego związku ma dwóch synów: Oskara (ur. 1991) i Gaspara (ur. 1994). Małżeństwo zakończyło się rozwodem. W 2017 projektantka po raz drugi wyszła za mąż za Jerzego Woźniaka - swojego partnera w biznesie. Parze udało się utrzymać całą ceremonię w tajemnicy. O tym, że wyszła za mąż, poinformowała za pomocą Instagrama i Facebooka. Ewa Minge dużo mówi także na temat swojej choroby. Gwiazda cierpi na wrodzony niedorozwój wątroby. W 2008 zdiagnozowano u niej także przewlekłą białaczkę limfocytową.

Ewa Minge - Instagram

Ewa Minge prowadzi swoje oficjalne konto na Instagramie pod nickiem @eva_minge. Na swoim profilu często ostro komentuje zachowanie innych znanych osób. Nierzadko wbija też szpile kolegom i koleżankom z show-biznesu.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Kalina Szymankiewicz

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości