Gwiazdy

Robert Janowski ucina plotki na temat nieobecności na weselu syna. Pokazał dowody

Gwiazdy

Autor:
Dominika
Kowalewska
Robert Janowski ucina plotki na temat nieobecności na weselu syna

Ponad tydzień po ślubie syna Robert Janowski zabrał głos w sprawie plotek. Gwiazdor kategorycznie zaprzeczył, jakoby nie był obecny na ślubie Makarego Janowskiego. "Monika i ja byliśmy. I niech to wystarczy za cały komentarz" - napisał.

Robert Janowski jest prezenterem i piosenkarzem, którego kariera rozpoczęła się od kultowego musicalu "Metro". Gwiazdor był członkiem pierwszego składu i wcielił się w główną rolę męską. Robert Janowski był trzykrotnie żonaty. Aktualnie związany jest z Moniką Jankowską. Prezenter ma troje dzieci: najstarszego syna Makarego oraz dwie córki Anielę i Tolę.

Syn Roberta Janowskiego wziął ślub

Makary Janowski jest owocem pierwszego małżeństwa Roberta Janowskiego z Katarzyną Kalicińską. Mężczyzna był już żonaty z wokalistką Moniką Borzym, jednak związek nie przetrwał próby czasu i po 5 latach się rozpadł. Teraz 34-latek postanowił ponownie stanąć na ślubnym kobiercu.

Tym razem u boku Makarego Janowskiego stanęła kostiumografka Martyna Poras, prywatnie przyjaciółka Antoniego Królikowskiego. Para pobrała się 18 czerwca, a uroczystość aktywnie relacjonowała mama pana młodego Katarzyna Kalicińska. Więcej o ślubie przeczytacie TUTAJ.

Agnieszka z "Gogglebox. Przed telewizorem" o swoim związku i ślubnych planach
Agnieszka z "Gogglebox. Przed telewizorem" o swoim związku i ślubnych planach Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Robert Janowski zabrał głos w sprawie plotek na temat ślubu

Na zdjęciach z uroczystości, które pojawiły się w mediach społecznościowych, poszukiwano Roberta Janowskiego. Prezenter nie został uwieczniony na żadnym zdjęciu. W mediach zawrzało. Sugerowano, że gwiazdor i jego trzecia żona nie zjawili się na ceremonii. Choć od ślubu minął już ponad tydzień, Robert Janowski zdecydował się zabrać głos. Uciął plotki i jasno skomentował całe zamieszanie:

"No i rozdzwoniły się telefony, 'rozpisały magazyny'..." - zaczął.

Jak się okazuje, Monika i Robert Janowscy byli na ślubie Makarego Janowskiego. Aby zamknąć usta tym, którzy uwielbiają doszukiwać się teorii spiskowych, ojciec pana młodego opublikował na swoim Instagramie zdjęcia z uroczystości.

"Zamiast szukać mnie na zdjęciach z Monią u boku i sensacją w tle, lepiej skupmy się na szczęściu i spokoju Pary Młodej! Nie wszystko da się ująć na jednej fotografii. Większości nawet nie trzeba. Piszę dziś, żeby trochę uciszyć ten 'ślubny rumor' - Monika i ja byliśmy. I niech to wystarczy za cały 'komentarz'. A Mani i Makaremu życzmy pięknej wspólnej drogi przez życie" - napisał Robert Janowski.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Przeczytaj też:

Autor:Dominika Kowalewska

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

Pozostałe wiadomości