Gwiazdy

Zmarł tata Katarzyny Skrzyneckiej. "Mam powody być tam, gdzie teraz moje miejsce i moje serce"

Gwiazdy

Autor:
Dagmara
Olszewska
Katarzyna Skrzynecka

Katarzyna Skrzynecka we wzruszającym wpisie na Instagramie pożegnała swojego zmarłego ojca. Gwiazda odniosła się także do ostatnich doniesień tabloidów, jakoby trafiła do szpitala, a jej związek przechodził poważny kryzys. "Mam powody być tam, gdzie teraz moje miejsce i moje serce" - napisała.

Katarzyna Skrzynecka niedawno przekazała smutne wieści. Gwiazda za pomocą Instagrama przyznała, że straciła jednego z rodziców. Ojciec aktorki przez lata był dla niej prawdziwym wsparciem i jednocześnie przyjacielem. Internet szybko zalała fala kondolencji. Teraz gwiazda wróciła do fanów ze wzruszającym pożegnaniem swojego taty. Odniosła się także do ostatnich plotek na swój temat. 

Katarzyna Skrzynecka o śmierci ojca

Ostatnie tygodnie były dla Katarzyny Skrzyneckiej wyjątkowo trudne. Gwiazda przeżywa obecnie żałobę po stracie ukochanego taty. Dodatkowo, tabloidy jej nieobecność w mediach tłumaczyły niepowodzeniem w miłości i wyimaginowanymi problemami ze zdrowiem. 

"Czasem mnie tu nie ma… bo nie trzeba zawsze tu 'być'... Widocznie mam powody być tam, gdzie teraz moje miejsce i moje serce. Z Tatulem, z którym byłam do końca. 18 czerwca... a wszystkim tym, którzy tworzą akurat w takiej chwili ploty i bełkot w brukowcach, opatrując chwytliwymi tytułami 'Trafiła do szpitala - ukochany ją porzucił!' (sugerując rozwód z moim ukochanym mężem, który najwierniej teraz mnie i Tatę wspierał), wszystkim piszącym w 2022 roku brednie o czymś sprzed ponad 20 lat (w dodatku fantazje, bo w żadnym szpitalu nie byłam) tylko po to, by coś pisać, by się 'klikało'... bo nie ma mnie z jakiegoś powodu w social mediach i nie ma się o co 'zaczepić'... Wszystkim tym bezmyślnym i pozbawionym sumień pseudodziennikarzom - mój ukochany tatul powiedziałby: 'Córcia, nie warto przejmować się skur…lami. Szkoda na to każdego dnia naszego szczęśliwego życia'. Tak by im powiedział" - napisała w poście na Instagramie Katarzyna Skrzynecka.

Danuta Stenka wzięła udział w akcji Itaki i zaangażowała się w poszukiwania osób zaginionych
Danuta Stenka wzięła udział w akcji Itaki i zaangażowała się w poszukiwania osób zaginionych Danuta Stenka, która w serialu "Nieobecni" gra matkę zaginionej przed laty córki, zaangażowała się w akcję Fundacji Itaka. Aktorka włączyła się w serię spotów, kierowanych do rzeczywistych zaginionych.

Katarzyna Skrzynecka w żałobie po śmierci ojca

W kilka chwil pod postem Katarzyny Skrzyneckiej na Instagramie pojawiły się setki kondolencji oraz wyrazy współczucia i wsparcia. Na kilka słów otuchy zdecydowali się także znajomi i przyjaciele z branży - Janusz Chabior, Małgorzata Ostrowska-Królikowska, Artur Chamski czy Marek Kaliszuk. 

"Kasiu, przytulamy Cię" - czytamy pod postem gwiazdy. 

"A jeszcze wczoraj tyle radości i śmiechu podarowała Pani ludziom w teatrze... Przykre, że los podarował dziś Pani tyle smutku. Najszczersze wyrazy współczucia" - napisała pod postem jedna z obserwatorek aktorki.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Zobacz także:

Autor:Dagmara Olszewska

Źródło zdjęcia głównego: MW MEDIA

Pozostałe wiadomości